Снегопадка• 1 час назад
Часто беру квашену капусту, солоні огірки, помідори, можу їсти ледь не щодня
Це ок, якщо не переборщувати із солоним, чи краще робити перерви?
Анонимушка• 1 час назад
я також, все ок, зимовий набір, це краще ніж оті пластікові типу свіжі томати
Поліпривіт всім• 1 час назад
я зимой тоже так. и картошку в мундирах к соленьям, плюс селедочку)
Додекаэдр• 1 час назад
Если это ферментированные овощи, а не уксусные и нет проблем с жкт, на здоровье
Дама с заначкой• 1 час назад
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...
Коржик• 1 час назад
Ответ дляДодекаэдр
И не очень соленые
Сорока-ворона• 1 час назад
Головне щоб там не було оцту - а так їжте на здоров´я, квашене то лише на користь
Ро30BbIu_CJIoHuK• 56 минут назад
Я ще їм квашені гострі перці, баклажани, яблука, кавуни, стручкову квасолю
короткопамятна• 53 минуты назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А что её можно квасить фасоль? Очень люблю острый перец квашеный, интересно какая фасоль на вкус.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 37 минут назад
Ответ длякороткопамятна
Дуже смачна, подивіться, ’турша’ називається.
короткопамятна• 27 минут назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Спасибо, посмотрю)
Allein74999• 23 минуты назад
Да, соленья и морскую капусту трескаю в приличных количествах, делаю еще себе ферментир овощи. А какие нам привозят в маг под домом квашенные арбузики…
КохайтесьЧорнобровi• 7 минут назад
Їжте на здоров´я. Я в країні де помідорів немає ні квашених, ні маринованих
І за огірками свіжими скучила. Тут тільки здоровенні, як у нас весною тепличні