Небалувана Галя• вчера в 13:34

Хто малює картинки в генераторів зображень, зайдіть в тему

Допоможіть, будь ласка, як навчитися створювати свої картинки, щоб потім не ламалась зовнішність персонажів. Я не професійний дизайнер, з промптами не розбираюсь, просто писала словами, але виходить так, що перша картинка по запиту вдала, а потім чат пропонує промпт, який сам же починає малювати не так, як задумано, пропонує переписати промпт, в результаті багато невдалих генерацій.
Як навчитись щоб потім змінювати у картинку? Ще пропонує багато стилів і їх варіацій, я вже заплуталась.
Підкажіть, будь ласка, якийсь сайт, де пояснять як правильно працювати.
Ласкове телятко• вчера в 13:36
Мері одні на слові «генераторів» ввижається генератор ?))
Перекус беру завжди• вчера в 13:37
Вы чем пользуетесь?
Черпак_для_фантазий• вчера в 13:46
Midjourney коли був безкоштовний користувалась от краще нього ще не знайшла серед безкоштовного
автор Небалувана Галя • вчера в 15:21
Ответ дляПерекус беру завжди
Вы чем пользуетесь?
Чат гпт і фірефлай пробні версії,
Перекус беру завжди• вчера в 18:14
Ответ дляНебалувана Галя
Чат гпт і фірефлай пробні версії,
Не лучший выбор.