Суцільна зрада• вчера в 17:58

Вивчення німецької

Є в Україні Гете інститут, де найкращі, як вважається, курси в країні. Але дитині ніяк не підходить розклад за її рівнем. Тому вже майже рік перебиваємось не дуже хорошим репетитором. Постає питання, які ще є хороші школи/курси/ можливо супер хороші репетитори.. ?
Мушля з Криму• вчера в 18:01
Ніякі.
Краще Гете інституту нічого немає.
Плюс до сертифікації готують.
Ні один репетитор цього не дасть.
Тому або підлаштовуватися до графіку, або забути про навчання/роботу в Австрії та Нім.
Я влітку маю здавати с1.
Навчаюся 10-12 годин на тиждень.
Прийшлося пожертвувати чимось іншим.
Або так, або ніяк
автор Суцільна зрада • вчера в 18:02
Ответ дляМушля з Криму
Ніякі.
Краще Гете інституту нічого немає.
Плюс до сертифікації готують.
Ні один репетитор цього не дасть.
Я влітку маю здавати с1.
Навчаюся 10-12 годин на тиждень.
Прийшлося пожертвувати чимось іншим.
Або так, або ніяк
Дякую за відповідь!
Так, саме Австрію і розглядаємо в майбутньому для навчання, зараз 7 клас. Шкода (( доведеться жертвувати, мабуть
А скільки Ви йшли до с1?
Мушля з Криму• вчера в 18:04
Ответ дляСуцільна зрада
Дякую за відповідь!
А скільки Ви йшли до с1?
3,5 роки.
І ще не дійшла.
В мене ще англійська с1.
Але мені важче, бо я після роботи це все роблю))
Удачі дитині!
З наполегливістю все вийде
Вредняжка• вчера в 18:07
Чому не дуже хороший репетитор?
Сонячний зайчик• вчера в 18:11
Ответ дляМушля з Криму
Ніякі.
Краще Гете інституту нічого немає.
Плюс до сертифікації готують.
Ні один репетитор цього не дасть.
Я влітку маю здавати с1.
Навчаюся 10-12 годин на тиждень.
Прийшлося пожертвувати чимось іншим.
Або так, або ніяк
А вы там изучаете язык? Там он Лайн или оф? Скажите а вообще с репетитором , если нормального найти, можно за год выучить до разговорного, ну чтоб хоть немного разговаривать и понимать, вести диалог?
автор Суцільна зрада • вчера в 18:16
Ответ дляМушля з Криму
3,5 роки.
І ще не дійшла.
В мене ще англійська с1.
Удачі дитині!
З наполегливістю все вийде
Дякую ❤️ і Вам успіхів )
автор Суцільна зрада • вчера в 18:20
Ответ дляВредняжка
Чому не дуже хороший репетитор?
Не хочу наговорювати.
Якщо коротко, багато особистих справ вирішує під час заняття ) то по телефону говорить, то посуд миє, то помилки не виправляє. Працює по самовчителю ). За рік роботи жодного разу не було аудіювання.
Мушля з Криму• вчера в 18:27
Ответ дляСонячний зайчик
Трохи - так.
Для більшого результату треба довше і серйозніше по інтенсивності вчити.
Мова значно важке англійської.
Повітруля• вчера в 18:28
Ответ дляМушля з Криму
Ніякі.
Краще Гете інституту нічого немає.
Плюс до сертифікації готують.
Ні один репетитор цього не дасть.
Я влітку маю здавати с1.
Навчаюся 10-12 годин на тиждень.
Прийшлося пожертвувати чимось іншим.
Або так, або ніяк
Я сдавала в 2020 в Гете в Киеве.
До В1 с частным репетитором.
Она знала формат экзамена.
Это вообще не проблема.
Сонячний зайчик• вчера в 18:31
Ответ дляМушля з Криму
Трохи - так.
Мова значно важке англійської.
Спасибо за ответ. Вот я думаю лучше подтянуть Английский или начинать учить немецкий, так не люблю все начинать с 0
автор Суцільна зрада • вчера в 18:32
Ответ дляПовітруля
Я сдавала в 2020 в Гете в Киеве.
До В1 с частным репетитором.
Она знала формат экзамена.
Это вообще не проблема.
В1 недостаточно для поступления абсолютно никуда. Для меня показательные другое. Ребёнок друзей, приехав в Германию, даже неделю не пробыл в интеграционном классе, отправили ее в класс к немцам в гимназии сразу. И написала она там на 3 контрольную по немецкому с ходу. Так местные не все пишут)) родителям сказали, что из всей школы она единственная из иностранцев, с такой оценкой. Для меня приоритет - свободное владение, не экзамен.
Возможно можете поделиться репетитором своим?
Повітруля• вчера в 18:36
Ответ дляСуцільна зрада
Мне нужно было для выезда.
В короткие сроки.
И мой репетитор максимально заточена на сдачу.
А вот рекомендовать её не могу.
Так как грамматика поверхностно.
Сейчас в Германии и понимаю, что она много вложила не правильно.
Без схемы, без чётких правил.
Тоска в носках• вчера в 19:04
Ответ дляСуцільна зрада
Не хочу наговорювати.
Ну так может поменять репетитора? Но я вам скажу так даже 3 раза в неделю по 1,5 часа не дадут разговорной практики. Чтобы действительно владеть языком нужно эти занятия + минимум по часу-полтора ежедневно. И не только делать упражнения и писать, но и очень много слушать, очень хорошо смотреть фильмы и прям повторять за героями фразы
автор Суцільна зрада • вчера в 19:13
Ответ дляПовітруля
Мне нужно было для выезда.
В короткие сроки.
А вот рекомендовать её не могу.
Так как грамматика поверхностно.
Без схемы, без чётких правил.
Вот поэтому я и не хочу даже искать ничего. Больше ( хочу курсы с комплексной работой и проверенным результатом
Мудрецыха мира• вчера в 19:36
Дівчата,а підкажіть, будь ласка, як в Гете проходять курси? Це групові заняття? Суто для тесту?