Нульовий сантиметр• вчера в 13:45
Вы мстили когда-то?
Друг семьи подставил мужа с работой. Сначала пригласил, а потом «слил». Слава Богу, что работодатель разобрался в ситуации и вернул мужа. Сейчас работает. Как будет дальше - время покажет. А у меня руки чешутся этому говнюку шины проколоть. Вы мстили когда-то? Не жалели о своём поступке?
Вакцениро Вона• вчера в 15:39
Ответ дляЗастряла
В мене є подруга і коли вона вийшла заміж то деякий час вони (молода сім´я) жили з свекрухою і її донькою. І там дуже скандальна мамО і сестра виявилося що невістка зовсім ’не така’ (не господиня, бідна, сільська,.. .) і багато було сварок допоки вони переїхали окремо. Добре що хоч чоловік завжди був на стороні своєї дружини бо знав які його родички.
Але! Проходить час і ця сестра виходить заміж і опиняється на місці невістки що ’не така’ для родичів чоловіка. От тоді настало дуже веселе життя у цієї сестри, бо вона почала вигрібати те саме що і жінка її брата.
Ну і одного разу на сімейному застілля мамО чоловіка почала плакатися - що ось діти виросли, і син має таку собі сім´ю, ну і донька так погано живе у свекрухою бо їй і важко і .....
На що її син сказав - мамО я пам´ятаю як ти і сестра відносилися до моєї дружини! І я дуже задоволений що тепер моя сестра має те саме що робили ти і сестра моїй дружині! І мені не шкода ні сестри, ні тебе мамо!
Ох як порвало мамО! Там такий скандал був, і син і його дружина виявилося що вони не розуміють як страждає його сестра.
Можна вважати це помстою? Чи все ж таки це карма?!
це село і люди
Укр_жіночка• вчера в 15:46
Ответ дляМеряю линейкой
Не стоит, всё ж наладилось.
Подставил и ничего ему за это нет, правильно
Застряла• вчера в 15:57
Ответ дляАлина-1240
А виновата свекровь или муж? Женилка выросла, а обеспечить не может. Что тоже за маничка тащить супруга в хатку рукавичку? Я бы лично дома чужого человека не хотела
Тобто сестра чоловіка в такої ж ситуації?
В неї женилка виросла також?
Тоді і сестра чомусь не живе окремо?
Дивно що аналогічні умови не рахуються для сестри?
Чи то не та ситуація?! Не з тої дитиною мамо?!
В неї женилка виросла також?
Тоді і сестра чомусь не живе окремо?
Застряла• вчера в 15:58
Ответ дляАлина-1240
И обьясните такую вещь, какая нормальная женщина пойдет жить кому то на голову?к чужой маме/папе/сестре?
Так так нормальна сестра чомусь прийшла в чужу сім´ю і на чужу територію?!
Чи то не про нормальну дівчину-сестру?!
Алина-1240• вчера в 16:03
Ответ дляЗастряла
Чи то не про нормальну дівчину-сестру?!
И к сестре касается также с момента чужого жилья
ніколи такого не було• вчера в 16:11
Ні, але іноді дозволяю собі ’не входити у становище’
Проколювати шини-це з якоїсь іншої реальності.
Людина ж, типу, має усвідомити гидотність свого вчинку, а не те, що ви теж здатні на гидоту
Единая страна!• вчера в 17:29
Ответ дляOrganic
если знаете где живет- обмажьте говном дверь и ручку двери.
А я бы ещё в другой день сделала бы там лужицу воды в коридоре на пол, с краю горка земли, пёрышки, огарок свечи
Некоторые люди повозмущаются и через 5 минут забудут, а некоторые пугаются жутко что это порча и потом по церквям ходят. Некоторым даже полезно.