Банан-барабан• сегодня в 01:09

Хвилювалочок більше немає?

Летчица• сегодня в 01:37
Ответ дляБадабум
З ким домовлятися зі хворим злочинцем шизофреніком на останній стадії деменції? Ви реально вважаєте що хоч хтось в світі може з цим домовитися хоч про щось?
Так и попыток от наших никах не было договариваться, откуда вы знаете и уверены что не смогли бы. Было бы у нашего правительства желание и жалость к своему народу тогда бы искали хоть какой-то компромисс.
Твоя подружайка• сегодня в 01:37
Ответ дляРассказница
Ви завжди все перекручуєте?
Що таке, питання незручне? Повторити чи і так відповісте чому хуйло вбиває українців?
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 01:40
Ответ для3@йk@
не ний, смердючка без води
сиди і слухай як бахкає і летить
’Мені нравіцця, як воно горить. ’
Лізе кабаєвська гіменце.
Рассказница• сегодня в 01:38
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Мені завжди було цікаво, в чому ПОХ ,в не ХОП? Хто ото придумав?
Краще звучить
Рассказница• сегодня в 01:38
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ближче до центру Позняки
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 01:39
Ответ дляТвоя подружайка
А ПОХ хто
🤣
3@йk@• сегодня в 01:39
Ответ дляТвоя подружайка
бо заробляє на цьому гроші.
як і зєля
думай головою
Рассказница• сегодня в 01:39
Ответ дляТвоя подружайка
Тобто якщо Зеля несвятий, то святому хуйлу можна вбивати українців?
Де я таке написала?
Твоя подружайка• сегодня в 01:39
Ответ дляЛетчица
Коли вашу дитину вбиватимуть, ви будете домовлятися з вбивцею чи які будуть ваші дії? Покроково будь ласка.
Рассказница• сегодня в 01:39
Ответ дляТвоя подружайка
Ви не мені задавали питання
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 01:40
Ответ дляЛетчица
Ви хоч раз бачили хуйла на перемовинах?
Твоя подружайка• сегодня в 01:40
Ответ для3@йk@
бо заробляє на цьому гроші.
як і зєля
думай головою
То як же саме ви пропонуєте домовится з тим, хто розпочав війну щоб заробити на ній кошти?
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 01:41
Ответ дляРассказница
Ближче до центру Позняки
Поздняки
Рассказница• сегодня в 01:41
Ответ дляТвоя подружайка
У дітей Зеленського все добре, не його приклад
Моторошні троянди• сегодня в 01:41
Ответ дляЛетчица
Який компроміс? Ви де живете? Давайте, ми ваше місто віддамо росії замість Херсонщини чи Запоріжжя? Як вам такий компроміс? Погоджуєтеся?
Рассказница• сегодня в 01:42
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Поздняки
Загугліть
Я не чарівниця вам• сегодня в 01:42
Вам платять за ’срач’ в темах??? 😂. Як оце все можна пояснити? Навіть стиль переписки опонентів щодня один і той 😂. Заспокойтеся. Я вже ось опановую ’європейські цінності’😂😂😂😂. Прочитала, що летить 25 мопедів, і вранці ракети. Треба готуватися
Летчица• сегодня в 01:42
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ви хоч раз бачили хуйла на перемовинах?
На хуйла не смотрю сто лет он здался, а каким образов вы видите окончание войны, можете объяснить, я вот не вижу
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 01:42
Ответ дляРассказница
Загугліть
Ви місцевий сленг не знаєте? А ще є Оболоня
Твоя подружайка• сегодня в 01:42
Ответ дляРассказница
А до чого тут діти Зелі, якщо я питаю в кацапки, як вона вчинить зі своїми дітими, коли тих вбиватимуть?
Гадаєте домовлятиметься, не захищатиме?
Рассказница• сегодня в 01:43
Ответ дляТвоя подружайка
Гадаєте домовлятиметься, не захищатиме?
Просто не зрозуміла з ким ви прирівняли
Твоя подружайка• сегодня в 01:43
Ответ дляЛетчица
А ви?
Бадабум• сегодня в 01:44
Ответ дляТвоя подружайка
Вона буде кричати: ’Боже вбивцю храни’
Рассказница• сегодня в 01:44
Ответ дляТвоя подружайка
Гадаєте домовлятиметься, не захищатиме?
Або нічого не робитиме, як в нас багато своїх чоловіків прикрили, а інші мають боротися за них
3@йk@• сегодня в 01:44
Ответ дляТвоя подружайка
а нащо? ця війна приносить гроші не тільки їм, та щей вигідна тій же америці.
то хай ще йде.
всі будуть робити вигляд про занепокоєння, і грабувати, грабувати.
до речі у файлах єпштейна була інфа і про майдан. вигідно все це.
вся еліта і її сім´ї або закордоном або в безпеці на кончє заспі живуть. а бідняки і патріоти гинуть. що ж поробиш. природний відбір
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 01:44
Ответ дляЛетчица
То з ким домовлятись, якщо воно Зеленському в очі подивитись боїться? Криса бункерна.
3@йk@• сегодня в 01:45
Ответ дляМоторошні троянди
найсумніше, що і так віддасте, але іншою ціною.
я із Запоріжжя. виїхала на початку вторгнення
Твоя подружайка• сегодня в 01:45
Ответ дляБадабум
Вона буде кричати: ’Боже вбивцю храни’
Ну гарна ідея. Тут є одна фанатичка, яка написала що якщо її дитину вбиватимуть чи гвалтуватимуть, то вона дозволить це зробити, бо Біблія проти захисту.
Але потім її дитина обов´язково воскресне.
Чи треба казати що вона прихожанка московської церкви?
Бадабум• сегодня в 01:46
Ответ дляЛетчица
Ви кінця війни не бачите. Ок. Які ваші пропозиції?
Твоя подружайка• сегодня в 01:46
Ответ для3@йk@
то хай ще йде.
Тобто хочете сказати що 100+ мільйонів кацапів за продовження війни щоб вони на ній заробили? І саме тому біжать дохнути на фронті?