Одна_на_всей_планете• сегодня в 14:00

Як сушити речі в квартирі в холодний сезон, щоб не було вологого холоду

і запаху сирості?
Кундалина• сегодня в 14:45
Ответ дляПешитеБесАшипок
На закритому теж добре сохне, вікно на провітрювання
Сохнет даже без проветривания, дольше, но без влаги в квартире
Дайте вподобайок• сегодня в 14:50
Ответ дляПешитеБесАшипок
Мої сусіди на вулицю виносять, навіть труси. І не залежно від наявності світла, опалення. Круглий рік.
а труси ховати треба? це щось позорне - підтвердження що вони носять труси?
Шкварочка• 2 часа назад
На верёвках в кухне, сохнет быстро, влаги нет
Пирожкиня• 2 часа назад
Ответ дляАгент Пинкертона
Я просто на сушилке в комнате вешаю. Балкона у меня нет.
Я не замечаю, чтоб как-то особо сыро или холоднее становилось. Как было +17, так и есть.
аналогично... сушу на сушилке, таскаю ее по всем комнатам, чтобы меньше бесила - и все. Не ощущаю, чтобы она особо что-то меняла в температуре и влажности в квартире
ПешитеБесАшипок• 2 часа назад
Ответ дляДайте вподобайок
Мається на увазі - навіть дрібні речі.
Вас чого так зачепило?)
Пирожкиня• 2 часа назад
Ответ дляПешитеБесАшипок
ооо у моей мамы такие соседи были) 16-этажный дом, они жили на 4 этаже, всю стирку сушили на веревках возле детской площадки. С детства помню эти ровные рядочки трусов и пододеяльники как паруса)) но пару лет назад женщина умерла, остался один мужчина, он не вывешивает больше(
ПешитеБесАшипок• 2 часа назад
Ответ дляНога на ногу
Якщо балкон закритий, то зазвичай вхідний блок між кімнатою і балконом ставлять тонший. І коли вікно на провітрювання, то й в кімнаті буде холодніше. І в сильний мороз конденсат на вікнах балкона замерзає, бо з вулиці холод, а з кімнати тепло. Але якщо в квартирі є опалення, то звичайно й на закритому сохне. Я так розумію, що автор питає за ситуацію коли ні світла, ні тепла, а лише холод і сирість.
Нічого з описаного вами.
Ми балкон самі закрили. Всюди сухо і тепло.
Автор не уточняла наявність/відсутність балкону.
ПешитеБесАшипок• 2 часа назад
Ответ дляПирожкиня
Біля мого будинку, в дворі, є дві спеціальні сушки для білизни. Ще Жек зробив, осбб окультурила. До нас носять туди сушити з сусідньої новобудови, хоч там у всіх є балкони, але люди стіни повивалюли, щоб збільшити кімнати, то тепер сушать у нашому дворі.
Додам, що це не поряд з майданчиком, а окремо.
размахер• 2 часа назад
Ответ дляДайте вподобайок
По вашій логіці по вулиці можна ходити в одних трусах, навіщо їх ховати під штанами або спідницею?
Не виставляти на показ спідню білизну це як мінімум культура. Насправді можна і на вулиці сушити, але не на показ, а якось так вішати, щоб вони висіли на рядочках, які приховані всередині
размахер• 2 часа назад
Ответ дляПирожкиня
І в моїх батьків є такі сусіди, щоправда з 2 поверху. Раз на місяць на вихідні стабільно вивішують постільну білизну. В радянські часи в них було 3 дітей і увесь двір був в їх пранні. Зараз вони живуть вдвох і плюс онук від самої молодшої доньки. Але звичка залишилась, прання майорить
ДаЗдраПерма• 44 минуты назад
В хрущі), живу зараз в хрущі з старими вікнами. Одна кімната прохолодна і вікна підуває то там зробила гардеробна/сушу речі. І норм ніякої плісняви