Аліна-b8e9• 07 февраля в 12:29

ЕКЗ

Як пройшла у вас перша спроба завагітніти?
А я з косою• 07 февраля в 12:30
Позаматкова вагітність.
Ленне-Рейма• 07 февраля в 12:32
Це Аліна з кролями і свинею? А то я вже заплуталася ...
автор Аліна-b8e9 • 07 февраля в 12:41
Ответ дляЛенне-Рейма
Які кролі і які свині???
автор Аліна-b8e9 • 07 февраля в 12:41
Ответ дляА я з косою
Позаматкова вагітність.
Ого
А чому так вийшло?
А я з косою• 07 февраля в 12:44
Ответ дляАліна-b8e9
Ого
А чому так вийшло?
Позаматкова вагітність буває і при ЕКЗ. В моєму випадку причиною було те, що я була після лапароскопії, перевіряли труби, розсікали спайки, я молода була, 27 років і лікар вирішив не видаляти труби хоч були покази. А це фактор, що дуже підвищує вірогідність ПВ.
Подтяжка• 07 февраля в 13:37
Ответ дляЛенне-Рейма
Это ее клон номер 9
Невидимка• 07 февраля в 13:55
Вагітністю. Два плоди. Один завмер на 8 тижні. Другий народився здоровою дитиною на 37-му
КликОЛЬКА• 07 февраля в 16:04
Родственница делала после 5 лет неудачных попыток забеременеть. Забеременела с первой попытки, двойня - мальчик и девочка, здоровые детки. Тут кому как повезёт