Точу ляси• вчера в 18:57
Євробачення - Нацвідбір. Дивимося?
Подивимося разом? :) Хто ваш фаворит?
ГороховаЯ• вчера в 21:12
Ответ дляТочу ляси
Культура повинна існувати та розвиватися навіть у найважчі часи, це складова нашої ідентичності.
Культура - це Івасюк, а не тік-токери з одноденками «два притопа-два прихлопа»
Точу ляси
• вчера в 22:12
Ответ дляКвартираЧья
там одне виття .а не пісні....жодної нормальної як і виконавців
Нажаль, я теж засмучена лайв виступами :( в записі подобалось багато учасників, а після виступу не було за кого голосувати
Точу ляси
• вчера в 22:35
Ответ дляаромат Жука
Ну ,що Лелека полетить на Євробачення
Під час її виступу іноземні коментатори поголовно всі писали ’борінг’, видно їх воно так не торкає як нас. Але вона хороша, і виглядати буде гарно, і пісня відповідно до нашого життя доречна :) ура
руки_Крюги• вчера в 22:45
Ответ дляТочу ляси
Ну её жюри так продвигали. Как-то мутно это всё)
руки_Крюги• вчера в 22:46
Ответ дляКвартираЧья
А мне Элиенс понравились. Девочка такая уверенная. А жюри их слили. Видать, у них меньше всех финансов)
Глубоководная селедка• сегодня в 02:32
Ответ дляТочу ляси
Ну, мені взагалі підхід Яни подобається, вона дуже багато сил та грошей вкладає, там точно буде класний номер, якісна музика.. якби ще пісня не така набожна..
Але я чомусь відчуваю, що вона буде на 2 місці, дуже велика фан база у Лелеки і якщо вона витягне номер, то судді теж дадуть їй вищий бал, ніж Джері, вона вокально значно сильніша
Люди, хто така Лелека і яка велика в неї фан- база??? Її ніхто не знає з моїх знайомих і я вперше чую. Не могла вона перемогти,це все сфабриковано. Ви хочете сказати,що у Джеррі, Лауд, Хаятт менша фан-база? Нізащо не повірю. Крутезні пісні були у Мр. Вель та Ейленс. Просто бомба . А поїде невідомо хто, ще й не живе в Україні.
Глубоководная селедка• сегодня в 02:35
Ответ дляруки_Крюги
Класна пісня,вона майбутня зірка, впевнена. Лелека не пройде в фінал.
Точу ляси
• сегодня в 09:39
Ответ дляГлубоководная селедка
Фан база саме після прослуховування усіх учасників з´явилась. Всі мої знайомі з ким я обговорювала учасників ще перед євробаченням - всі казали, що будуть голосувати за Лелеку. Її записана пісня дуже гарна.