Залізна тьотя• вчера в 11:47
Девочки, кто живет в Украине все это время на чем держится ваша кукуха?
Напишите как держитесь, что вам помогает?
Спасибо❤️
Залізна тьотя
• вчера в 19:24
Ответ дляНевгамовна
А в мене навпаки, коли почався цей треш з світлом, яка там англійська. Піраміда маслоу складається з наварити їсти, попрати, все зарядити,помитися, попрацювати+ 2 дітей, чоловік мобілізований, тож прийшлось англійською пожертвувати, бо просто не має ні часу ні сил
Ох, тримайтеся, ви в якому місті?
Доставучая• 2 часа назад
На автономності: приватний будинок/ сонячні панелі/ генератор/ власна скважина з водою/твердопаливний котел разом з газовим/ авто з повним баком завжди поруч.
Це дає велику перевагу не втрачати розум і гідність
Давно без алко• 1 час назад
Ответ дляДолькиКабана
Тошнит от всего из вашего списка, кроме фиалок и кофе)
співчуваю...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 36 минут назад
Ответ дляАнгел-предохранитель
Жизнь ПРЕКРАСНА.Пеку торт
Какой? Может и я испеку
В кого тако було• 10 минут назад
Ответ дляБез Баяна
Смотрите на мои огурчики :) правда холодно им и что-то и зависли на одном месте, плохо растут. Думала к 1 марту огурец будет :)
Вперше чую. Класно. Це якісь спец.сорти? У вас велика грядка?