мадам Везувий• Изменено сегодня в 15:52
Питання до місцевих жителів центру і заходу України
Ви вважаєте,що переселенці зі СХОДУ ’спаплюжили’ обличчя ваших міст?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Подивитись результат
Mira29-c3c3• сегодня в 17:15
Ответ дляМаска-0b9f
В смысле,хто їх тримав?А зачем же сейчас оставшиеся 20% руин того несчастного Донбасса,тримають?
У прямому . Хотіли росіі?
Чого не переїхали на рос?
І хто ті руїни туди приніс? Не рускій мір ?
Чого не переїхали на рос?
Mira29-c3c3• сегодня в 17:16
Ответ дляnatapri
Як Ви точно все написали, навіть додати нічого, просто
Не розумію чому просто зняли анонімів, потрібно знести тему
До речі , досить швидко зняли анонімів .
Зазвичай тема анонімна сторінок 20 набирає .
Маска-0b9f• сегодня в 17:17
Ответ дляMira29-c3c3
У прямому . Хотіли росіі?
Чого не переїхали на рос?
Почему те,кто хотел в Европу туда не переехали,а устроили госпереворот?Это же работает в обе стороны, правда?
Mira29-c3c3• сегодня в 17:18
Ответ дляМаска-0b9f
Госпереворот був на кацапії .
В Україні його не було .
промокашка• сегодня в 17:18
Ответ дляКонФФетОшка
А я, когда училась, то с самой большой короной были киевляне
А мне наоборот Киевляне самые классные , я из Чернигова если что , мне мои земляки самые суровые , не то что бы злые но такие серьезные излишне северяне 😄
Natalia505• сегодня в 17:19
Ответ дляМаска-0b9f
У нас сосед не Китай.И строить свою жизнь надо,исходя из этого.
Ні ви, ні я, збудувати, в глобальному сенсі нічого не можемо. Ми лише прилаштовуємось до обставин. Але реально вже дістало, інші живуть своє найкраще життя навіть в цих умовах. Контраст величезний.
Маска-0b9f• сегодня в 17:22
Ответ дляMira29-c3c3
Госпереворот був на кацапії .
В Україні його не було .
В 2014 году был классический госпереворот. Можно называть это майданом, можно революцией гидности
.Но это не отменяет сам факт.
промокашка• сегодня в 17:23
Ответ дляБанан-барабан
В якій країні люди, що говорять однією мовою, не розуміють один одного? Озвучте, будь ласка.
Швейцария , те что ближе к италии не понимают немецкий например , все вывески цены все написано на итальянском
зона_комфорта• сегодня в 17:27
Ответ дляБанан-барабан
Удалено администрацией...
Привозили. І зовнішність там була дуже специфічна.
Mira29-c3c3• сегодня в 17:27
Ответ дляМаска-0b9f
.Но это не отменяет сам факт.
1993 р Єльцинський переворот .
І ? Україна втручалася в їхні справи ?
зона_комфорта• сегодня в 17:32
Ответ длямадам Везувий
Дуже різні,так.
Я умовно ділю їх на три групи:
1ша група( приблизно 10%) -патріоти своєї країни,чоловіки на фронті боронять їх міста,жінки волонтерять,діти виховані,розумні і чемні
2га група ’ какая разніца какой флаг’( приблизно 60%) -інертні,наглі,вважвють,що їм всі щось винні, шукають і мають в друзях ’ хороших русских’,’ потрму что Пушкин не виноват’, їх діти зазвичай матеряться,як останні гопники і поводяться відповідно,а чоловіки ховаються від тцк і ’ бусіфвкації’
3я група ідейних ватників,які не завжди озвучують свої погляди,але завжди працюють на росію,таких приблизно 30%
Я умовно ділю їх на три групи:
Ідіть і воюйте, замість тих, хто від тцк ховається , якщо вам не какая разница, замість срачі в інтернеті розводити і дискримінацію займатися. В кого це там всі чотири роки чоловіки воюють? Ті, хто на війні заробляє, подалі від першої лінії?
На групи вона поділила
справжнісінька сепаратистка і є.
На групи вона поділила
Маска-0b9f• сегодня в 17:31
Ответ дляMira29-c3c3
1993 р Єльцинський переворот .
І ? Україна втручалася в їхні справи ?
Зачем?Украинцы были против Ельцинского переворота и хотели обратно в Союз вернуться?
Mira29-c3c3• сегодня в 17:32
Ответ дляМаска-0b9f
Як це зачем ?
А чому рос Майдан спокою не дає ?
Маска-0b9f• сегодня в 17:34
Ответ дляMira29-c3c3
Як це зачем ?
А чому рос Майдан спокою не дає ?
Откуда я знаю?А почему американцам президент Венесуэлы покоя не давал?
зона_комфорта• сегодня в 17:38
Ответ дляMira29-c3c3
Госпереворот був на кацапії .
В Україні його не було .
Коли саме там був госпереворот?
Mira29-c3c3• сегодня в 17:45
Ответ дляalex-3f3c
споплюжили мусора з Покровська і Хаькова які сьєпались від війни і зараз виловлюють місцевих щоб кинути на мясо
+100000.
Mira29-c3c3• сегодня в 17:47
Ответ дляМаска-0b9f
Зате вам відомо чому рос наш Майдан хвилює .
зона_комфорта• сегодня в 17:57
Ответ дляMira29-c3c3
фото
Зрозуміло, ви сама не знаєте, що деколи було.
Blackwater• 2 часа назад
Ответ длямадам Везувий
Будь ласка,відповідайте тільки місцеві жителі згаданих регіонів
Днепр это ж центр вроде? Так вот мы тут все так разговариваем как вами придуманные впо.
А на вашу тему жалоба
Миленька Лебідко• 2 часа назад
Ответ дляBlackwater
А на вашу тему жалоба
Та авторка злилась. Тему срачну створила і злилась.
Blackwater• 2 часа назад
Ответ дляМиленька Лебідко
Потомучто все такие тему заказные. Другой вопрос что верят и ведутся и еще и поддерживают