мадам Везувий• Изменено вчера в 15:52
Питання до місцевих жителів центру і заходу України
Ви вважаєте,що переселенці зі СХОДУ ’спаплюжили’ обличчя ваших міст?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Подивитись результат
Наверняка• вчера в 16:33
Ответ дляВсе возможно
До речі більшість рубіжан розмовляють південоукраїнським суржиком.
Ні,він чистою укр мовою,викладає ще паралельно в вузі.
Опля Картопля• вчера в 16:34
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Та про читайте свою писанину
Ви прочитайте мою писанину перед тим як вступати в суперечку. Ви не читаєте. Коли люди голосно розмовляють на касі, штовхаються і пруть як танки, нічого вияснять непотрібно.
Банан-барабан• вчера в 16:34
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Прямо идут, тормозят рядом с вами и говорят - я с востока Украины)
Блин, и русни не надо, свои с говном смешают
У Києві знаєте як вирізняли машини з Донецька, навіть не бачачи номерів? Вони ніколи не зупинялися на пішохідних переходах, їхали прямо на пішоходів і паркувалися там, де їх взагалі не повинно бути. Плюс підрізали вели себе на дорозі геть невиховано. Оболонь 2014.
Алина-1240• вчера в 16:34
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну то просто значить особисто Ви така рашистка, що Вам усе українське - дратівливе.
Они такие же украинцы как и вы, так что вы не в праве очернять
Все возможно• вчера в 16:34
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
сапетик, рядюшка - впервые слышу эти слова)
Жила в Харькове, Изюме. Днепре, сейчас в Одессе
Ці слова використовують Херсонщина, Запоріжжя, частина Луганської та Донецьких областей.
Я спілкувалась з луганським ’ трикутником’
Рубіжне, лисичанськ, Северодонецьк.
Ці населені пункти в десятку кілометрів.
Але рубіжне, кремінна розмовляють суржиком.
Северодонецьк суто російською
Рубіжне, лисичанськ, Северодонецьк.
Северодонецьк суто російською
муха в кедах• вчера в 16:34
Ответ дляЗліпок ступні
Тема - иллюстрация просто. Тут спрашивают кто ставит ржущие смайлы в темах, где люди делятся переживаниями, страшными событиями из жизни, на отсутствие света и тепла. Всегда пишут, что это кацапы. Неееет))) это «свои»!!! Что еще хуже кацапни
100%. Ще й за «обличчя» авторка хвилюється. Та таке огидне обличчя, де нуль співчуття, нуль розуміння, нуль гідності, нуль ідентичності, а суцільне лицемірство та злість не змінила і не змінить навіть війна.
Mrs.Sexuality• вчера в 16:35
Якось гидко від самої теми, а ще більше від того, що хтось почав підтримувати - ділитися враженнями....це як опитування десь в іншій країні - а ви вважаєте українців людьми, чи це якісь недолюді? Здається в історії цьому вже є визначення....фу
Все возможно• вчера в 16:35
Ответ длямуха в кедах
Та , думаю тема просто провокація і не слід цій провокації слідувати
Пацан к успеху шел• вчера в 16:35
Ответ дляОпля Картопля
Не фантазуйте, я про це не писала. Ще раз повторюю, я за вашою мовою за 10 хвилин спілкування з´ясую місцева ви чи ні. Південь не говорить як захід. А захід мовно дуже відрізняється від Київської області. Не пишіть фігню. Діалект різний, слова різні і вимова.
Да, захід дуже відрізняється діалектом. Бо ви там не українською мовою говорите, а польсько-венгерською
Опля Картопля• вчера в 16:35
Ответ дляБанан-барабан
Це колись казав Кузьма рагулі.
Опля Картопля• вчера в 16:37
Ответ дляПацан к успеху шел
Українською також. Але вона все одно інша ніж в моєму регіоні центральному.
Завжди з рушником• вчера в 16:37
Ответ длямадам Везувий
Але в деяких їх надмірна концентрація
Удалено администрацией...
Бабульція• вчера в 16:37
Ответ дляМиловидна леді
Я вважаю що обличчя України паплюжать такі,які пишуть коментарі на фото і створюють такі теми для срача
100%
Банан-барабан• вчера в 16:37
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А за Україну марш пам´ятаєте?
Я пам´ятаю, що співробітниця з Донецька (впо) за нього розповідала, що брали участь в ньому. Але це було ДО маршу ганьби і стовпів ганьби. Я не знаю де поділися люди з маршу за Україну, можливо, вони виїхали, як моя співробітниця? Бо потім Донецьк став геть іншим, з іншим контингентом і ставленням до українців, якими вони самі і є.
Пацан к успеху шел• вчера в 16:38
Ответ дляОпля Картопля
То їм з західної треба до Полтави, наприклад, мову рідну вчити
Завжди з рушником• вчера в 16:38
Ответ дляАристократка-тунеядка
Удалено администрацией...
Ну так вали придурок вашу красную площадь подметать, хера ти тут торчиш на чужом форуме чужой страни, дбл блд ......
Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 16:38
Ответ дляВсе возможно
Рубіжне, лисичанськ, Северодонецьк.
Северодонецьк суто російською
Рубіжне, лисичанськ, Северодонецьк.
Северодонецьк суто російською
луганський трикутник)
А на западе Украины нет никах треугольников, квадратов, трапеций? Или запад Украины - он сплоченный, единый, все наречия приезжим человеком должны считываться на раз-два, а на востоке можно выделять квадраты\треугольники
Тріль підпільний• вчера в 16:39
Ответ дляАристократка-тунеядка
Удалено администрацией...
нет. жителям востока-какаяразница...
Завжди з рушником• вчера в 16:39
Ответ дляАлина-1240
Не, приезжали учиться в универ)))
А ти ж я так бачу, явно етно-росіянка яка скоріш за все дочка двох росіян які у радянський час прикатили в Україну.
А Україна була окупована совком з 1922 по 1991 рік.
Графиня Шезвездицкая• вчера в 16:39
Читаешь Советчицу и понимаешь-зачнм нам враги?
У нас есть свои соотечественники...
дамаБезСобачки• вчера в 16:40
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
луганський трикутник)
На заході люди з різних районів/областей один одного можуть не розуміти
Але головне при цьому залишатися людиною, а не розповідати, хто якою мовою говорить
Завжди з рушником• вчера в 16:41
Ответ длядамаБезСобачки
Люди все разные, везде
И только такие глупые и ограниченные, как автор, могут считать, что в каком-то регионе люди хуже, а в каком-то лучше
Удалено администрацией...
Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 16:41
Ответ длядамаБезСобачки
Ооооо, наконец-то
Вам нужно было написать это большими буквами
’Але головне при цьому залишатися людиною, а не розповідати, хто якою мовою говорить’
Завжди з рушником• вчера в 16:42
Ответ дляОпля Картопля
Якщо порівнювати їх з місцевими бабуськами, вони дуже контрастують. Це яскравий макіяж, зачіски нагогошені, яскраве вбрання як в клоунес і дуже голосні розмови російською, де б вони не знаходились. Це не масове явище але екземпляри є такі. І вони лізуть на голову, штовхаються і чимось незадоволені.
Удалено администрацией...
дамаБезСобачки• вчера в 16:42
Ответ дляЗавжди з рушником
Удалено администрацией...
Сама такая
Сестра тролля-автора
Мандолина Бу• вчера в 16:43
Ответ длямадам Везувий
Як вам з Дніпра в Черкасах живеться?
Бо тема саме про таких.
Авторе, а Ви звідки? У Вашому місті всі тупі і не мають емпатії, чи тільки Ви?
Завжди з рушником• вчера в 16:44
Ответ дляАлина-1240
Чернигов тоже обычные, суммы , кривой рог
Не тобі представниці росіянської національно-етнічної меншини в Україні судити нас українців. Ти на тих самих правах в Україні що й інші іноземці. І паспорт України не змін.є, походження, націю, етнос, а лишень урівнює права з іншими.
Mrs.Sexuality• вчера в 16:44
Ответ дляЗавжди з рушником
Удалено администрацией...
лайно лайняне як раз ви
Банан-барабан• вчера в 16:45
Ответ дляПацан к успеху шел
Полтавчанин легко зрозуміє львів´янина. Якщо людина з речення розуміє лише одне слово ’чай’, як писали вище, то проблема не в українській мові співрозмовника , а в самій людині, яка живучи в Україні, не розуміє українську.
Знаєте, якось важко уявити, щоб мешканець Севілья не розумів мешканця Мадриду, чи мешканець Неаполя не розумів мешканця Риму.
дамаБезСобачки• вчера в 16:45
Ответ дляМандолина Бу
Явно ж только автор
Ну может ещё парочка таких, но уверена, что таких менее десяти процентов - они всегда громче всех кричат и поэтому выделяются на фоне нормальных людей. Остальные нормальные эмпатичные люди