Контрольница• 08 февраля в 20:13
Ваші враження від грипу А
Скажу чесно, мені 42 і такого трешаку не було. Темпа один день, далі думала, шо інсульт. Мене хитало, шатало, падала між стінами. Це пиз..ць, вибачте. Саме страшне-головний біль. Чого виявила, то проходила профогляд, тож здала. Я була як алкаш на дорозі, жах просто. Як у вас?
НеВРотик• 09 февраля в 03:41
Ответ дляУкраїна наше все
В мене доброякісні пухлини є, лікар боїться імуномодуляторів
Так це ж не імуностимулятор, це доказовий противірусний препарат, правда тільки проти грипу. Інгібітори нейрамієдази. Вам лікар сказав що це імуномодулятор?
Контрольница
• 09 февраля в 09:15
Ответ для3@йk@
Почему не носите маски
Та никуда не ходила, но если пользуешься обществ транспортом, то, увы, подхватить легко.
Мочалкин блюз• 09 февраля в 11:05
Ответ дляМамаша в бигудях
У меня точно такое течение.
10 дней больничного и вышла на работу. Сил маловато
Педіатр виписала мою дитину з грипом А1 через 5 днів , капець
Мочалкин блюз• 09 февраля в 11:08
Ответ дляДуб береза
Ну,я багато чим хворіла.Колись свинячим,був самий важкий,тричі за рік ковідом.То мене вже не здивувати.
Так грип А і є свинячий грип