Шпондєр• вчера в 07:20
Якщо в 14 років дитина не піде отримувати паспорт, чи можна потом
Дитина народжена в Україні у громадян України. Зараз їй 13 років. Якщо вона в 14 років не піде отримувати паспорт України, чи можна буде його отримати через потім кілька років? Чи вона втратить цей шанс?
Патика-мотика• вчера в 11:44
Ответ дляТріль підпільний
Загранпаспорт ей тоже будет не нужен?
Если оформится беженцем, то загран не нужен.
Так, по крайнеме мере, в Испании.
ускоренно дают гражданство
Так, по крайнеме мере, в Испании.
ускоренно дают гражданство
Патика-мотика• вчера в 11:46
Ответ дляпразники не помню
Думаю що це вже суперечить нашому закону про подвійне громадянтво. Вам треба звертатися в ОВІР і там пояснять все.
не суперечить.
В Україні вона українка
Тріль підпільний• вчера в 11:54
Ответ дляПатика-мотика
Так, по крайнеме мере, в Испании.
ускоренно дают гражданство
Так, по крайнеме мере, в Испании.
ускоренно дают гражданство
Детям? Ускоренное гражданство?
Чарівне зіллячко• вчера в 11:58
Ответ дляКундалина
Удалено администрацией...
Это ты на дне, собака замёрзшая
Маю натхнення• вчера в 12:00
Ответ дляКраїна мрій
Для випуску зі школи, для здачі нмт, для вступу в ВНЗ , для оформлення на роботу потрібен паспорт.
А для заграна?
Техпаспорт на медузу• вчера в 12:01
Ответ для60 метрів сметани
Для оформления других документов будут требовать паспорт
По закону, якщо не має паспортв, то головним документом є свідоцтво про народження. І його можна використовувати для отримання шкільного атестату ітд. Але звичайно з цим будуть проблеми і треба бути одразу готовим що прийдеться ходити , наприклад в школу і сваритися з цього приводу з директором і гнути свою лінію
Ворожу на каві• вчера в 12:08
Ответ дляКоролеВешна
Зачем? Какой ахинеи тут только не прочитаешь. Дп документ по всему миру есть
Но без ккрпампорт загранице сделаешь после 18 лет
Ворожу на каві• вчера в 12:10
Ответ дляКоролеВешна
Какой паспорт? Конечно знаю. Спрашивайте
Почемумглупости пишите
Сосиска_Втесте• вчера в 12:11
Ответ дляРву и мечу
Проживание в другой стране не дает автоматом гражданство другой страны и не лишает гражданства Украины абсолютно. Более того, еще до войны процесс выхода из украинского гражданства был долгим и дорогим, и документ подписывает сам президент. А сейчас и вовсе запрещено. Кроме того, Украина приняла закон, позволяющий иметь двойное гражданство. А вы б своей жизнью занимались лучше, чем следили бы за новостями беженцев
Спасибо за информацию.
А вам посоветую внимательнее читать текст и сопоставлять с тем что я комментировала,а не просто вываливать свои фантазии ))
Сосиска_Втесте• вчера в 12:13
Ответ дляКастрюлька
А вас чого так пучить, що навіть не дочитали, що автор з дитиною в Україні? Рефлекс спрацював, як у собаки Павлова?
Прежде чем гавно свое вываливать потрудитесь внимательнее прочитать о ситуации автора. А то как дурочка выглядите)) уж простите
Некомильфо• вчера в 12:23
Ответ дляРадикальная
Видимо, у вас особенный ДП документ. Бо в Братиславе в списке на загран после 14 лет первым пунктом идет внутренний паспорт
Там багато чого написано. Я двічі робила паспорт сину.
В 16.5 і в майже 18.
Некомильфо• вчера в 12:24
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
В Милане достаточно свидетельства о рождении и первый действующий загранпаспорт. Делала ребёнку в 15 лет.
В Украине себе делала на основании загранпаспорта, потому что внутренний был на вклеивании фотографии
В нас так само, робили на підставі попереднього заграну і свідоцтва про народження
Ответ дляШпондєр
Якщо вона має грецьку айді карту, то їй українську можуть не дати? Навіть, якщо вона має українське свідоцтво про народження?
Ви так питаєте, ніби тут кожна друга має подвійне громадянство, яке офіційно простим смертним дозволили тільки як місяць-другий. Звертайтеся у ЦНАП/консульство і дізнавайтеся.
Кундалина• вчера в 12:37
Ответ дляЧарівне зіллячко
Это ты на дне, собака замёрзшая
мне тепло , не переживай сучище
Слобожаночка• вчера в 12:41
Ответ дляШпондєр
Вона и не живе без паспорта
Вона вже має айді карту громадянки Греції. Бо мій чоловік отримав громадянство Греції за етнічним походженням - його дідусь по лінії батька був греком. В чоловвка 2 паспорта - укр і грецький.
Вибачте що не по темі.Скажуть, будь ласка, автор, скільки часу знадобилося вашому чоловіку щоб отримати громадянство за етнічним походженням? Потрібно для цього знати грецьку? Дуже цікавить ця тема, (я також гречанка за походженням з боку обох батьків )
Некомильфо• вчера в 13:56
Ответ дляРадикальная
Вот это, кстати, правильный подход для проживающих заграницей. Должно быть достаточно действующего заграна
Так так і є
Ангелок з ріжками• вчера в 15:26
Ответ дляШпондєр
Ні, ми в Україні зараз.
Школу вона буде закінчувати як громадянка Греції? Громадянка Греції не має права на безкоштовну медичну допомогу. Не може получити атестат. Не може поступити безкоштовно в 10 клас. Не може получити загран. Тільки в посольстві Греції.
Сосиска_Втесте• вчера в 16:30
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Такое впечатление что именно вы тот паспорт вручную будете делать
Странно с чего вдруг оно у вас сформировалось? Речь вообще не обо мне. Честно говоря, мне как бы все равно что там у кого-то в интернете. Меня ’простота’ автора умилила:)) через 17 лет ее беспокит получение паспорта при наличии гражданства Евросоюза:)
Бубль Гум)• вчера в 16:42
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А в чем проблема его вообще сделать?
В 14 ай ди карта потом все равно в 18 новую получать
ну, если мальчик ,то есть проблема, знакомые которые выехали получать не будут его детям чтобы на учет автоматом не ставили
ПлюшкамиБалуюсь• вчера в 18:08
Ответ дляБубль Гум)
А даже если поставят, то что?
Уже такое надумали себе
Глубоководная селедка• вчера в 18:34
Ответ дляШпондєр
Ну нельзя ж так не уметь думать , блин.
Читаю и фигню от уровня.
Бубль Гум)• вчера в 18:44
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А даже если поставят, то что?
Уже такое надумали себе
запугали народ...тцк
Анонім Перший• вчера в 19:27
Ответ дляШпондєр
Ви не зрозуміли. Я думаю, чи є сенс його робити взагалі. Але не виключаю можливості, що через кілька років вона захоче мати український паспорт. Чи видадуть його їй на підставі того, що вона народилася в Україні.
Раптом якісь плюшки будуть роздавати українцям, а доця халявщиці без паспорта.
Анонім Перший• вчера в 19:31
Ответ дляШпондєр
Я маю надію, що через кілька років Україна розквітне. Ми захочемо повернутися. Якщо моя донька на той момент матиме гідну професію, то чому б не зробити їй внесок для рідної країни.
Україна розквітне - а тут і ви на все готове. Нафіг ви нам тут всрались після того з вашими еуропейськими освітами.
Анонім Перший• вчера в 19:32
Ответ дляШпондєр
Стязанія через те що відбувається в Україні. З одного боку, хочеться виїзжати геть і забути. А з іншого, як забути. Ми тут народилися і хочеться, щоб ТУТ було нормальне життя, розквіт і розвиток.
Тобто хочеться однією сракою на двох стільцях всидіти.
Играю_на_кларнете• вчера в 19:55
Мы оформляли дочери загранпаспорт за пределами Украины. При этом укр паспорт не спрашивали. Только действующий загран. Ей 17 сейчас и у неё ещё не было укр паспорта, только загран.
Шпондєр
• вчера в 20:37
Ответ дляАнонім Перший
сама ти халявщиця. Ми платимо такі податки, що тобі і не снилося
Шпондєр
• вчера в 20:38
Ответ дляАнонім Перший
А що поганого від нас зараз, коли ми з чоловіком платимо великі податки в Україні? Ви щось маєте проти, щоб ми повернулися, щоб знову тут працювати і платити податки? Ок, не будемо. Розвивайте ви
Шпондєр
• вчера в 20:46
Ответ дляАнонім Перший
Щоб ви розуміли, то любителькам пособій, як ви, та іншій бідноті без кола, двора, нерухомості, роботи та бізнесу Греція громадянство не надає. І ніяке етнічне походження не допоможе. Вони знайдуть причину, щоб відмовити. Так що халявщиця - це про вас. Не судіть людей по собі))))
Анонім Перший• вчера в 21:44
Ответ дляШпондєр
Ви так сильно не тіштесь. Сьогодні дружина, а завтра дивись і біженкою стала.