Снегопадка• вчера в 12:56

Чи норм в 22 нічого не готувати?

Як думаєте, це норм, що дівчина в 22 роки взагалі нічого не готує, навіть салат чи бутерброди, продуктів в неї вдома ніколи немає. Купляє в супермаркеті або з хлопцем їсть у закладах. Це норм?
Последний вагон• вчера в 13:43
Ответ дляМаргарита и Мастер
Своїх синочок навчу всьому, бо їм і так не просто прийдеться.
Я б зі стида вмерла, щоб моя діваха бутерброд, яйце і салат не могла сообразить в 22 роки.
А ви здувайте далі пилинки і ждіть мільйонерів
Вы правда думаете, что девушка плачет от беспомощности, пытаясь сделать салат или положить колбасу на хлеб? А рядом стоит парень и рыдает: есть хочу, есть хочу )
Не хотят - вот и не готовят. Захотят - будут готовить 🤷
Админко• вчера в 13:43
Ответ дляМаргарита и Мастер
А тут не в тому справа, що за плиту.
Має бути усвідомлення турботи про рідних людей
Як мало Вам треба для турботи
Админко• вчера в 13:45
Ответ дляМафиозная
То нехай не займається з ним сексом
Автор не писала нічого про секс
Весела бджілка• вчера в 13:50
Ответ дляМаргарита и Мастер
А тут не в тому справа, що за плиту.
Ну, турбота - справа двостороння. Моя бабуся була дуже труботливою дружиною, так і дідусь не відставав - фізично важка хатня робота і ремонти були на ньому, коли йшли якісь свята чи сезон закруток, на кухні парили-жарили обидвоє.
А зараз чим той чоловік такий обтяжений? Особливо, коли працюють і чоловік, і жінка, то у неї після роботи має бути друга зміна вдома, а у нього ’а вдруг война, а я уставший’ ?
Попразендовна• вчера в 13:50
Нормально для нее , если она так решила , каждый в праве сам решать как ему жить
ЖивунаБагамах• вчера в 13:58
В мене є знайома, її син знайшов дівчину, яка не готує, не пере і не прибирає. Все він робить. Плюс він гроші заробляє, вона просто красива. Мама в шоці. Нащо такому хлопцю таке недолуге. Я кажу, значить вона його чимось іншим влаштовує, раз він згоден і на роботу ходити і труси прати.
Цикавенная• вчера в 14:08
Ответ дляЖивунаБагамах
Ну так вона ж працює значить
Мафиозная• вчера в 14:08
Ответ дляАдминко
Автор не писала нічого про секс
А я пишу.
Секс це така ж фізіологічна потреба як їжа.
Вона може не задовольняти ці потреби для свого чоловіка. Він може все купити
Сусідка знизу• вчера в 14:09
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це не прислужування, а турбота.
А для чого тоді треба така дружина? Для краси?
Ніхто не каже торти випікать, голубці і холодці.
Але сообразить їжу для сім´ї найпростішу має вміти.
Мільйонерів для них рости, щоб 3 рази в день замовлять доставку. Тоже мені, принцеси
Ой, у мене дівчина сина не готує.
У нього грошей на доставку і кафе нема, але він сам чудово вміє готувати.
Він прибирати не любить, вона прибирає за ним.
Його все влаштовує.
А мені аби син був щасливим.
Не зви чайна• вчера в 14:12
Якщо її та хлопця таке влаштовує, то чому ні? В чому проблема?
ШанельКуКу• вчера в 14:12
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не могла или не хотела? Это две большие разницы). Хотела бы - сделала.
ШанельКуКу• вчера в 14:14
Ответ дляМаргарита и Мастер
Після таких тем як будеш настроєний?
Так а при чем здесь ваш сын и его будущая жена? Мы, родители, не должны сунуть свои носы в их жизнь. У меня будет и зять, и невестка. Если у них будет достаточно средств на еду вне дома, то я буду только рада.
ШанельКуКу• вчера в 14:15
Ответ дляМаргарита и Мастер
Сподіваюсь!!!
Та не бойтесь, у нее амулет от маминых корзинок).
Ms. Похвала• вчера в 14:19
Ответ дляСнегопадка
Другий варіант. Навіть бутерброд зробити чи яєшню.
Я не верю, что взрослый человек не может сделать сам себе бутерброд.
Вы преувеличиваете проблему.
просто люди не хотят, потому и не делают.
Понадобится - начнут
Маю рацію• вчера в 14:34
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я б не хотіла таке ’щастя’ для синів.
Ще поки молоді і нема дітей, то байдуже. Але потім....як це видержать?
Мами, вчіть своїх дочок готувати, благаю
Я на будь-який випадок навчила синів самих готувати. А далі їхня справа.
Маю рацію• вчера в 14:34
Ответ дляШанельКуКу
Учить своих сыновей зарабатывать, умоляю! На доставку, кулинарию, помощницу по хозяйству!
Наши дочери не прислуги.
Тоді і на лікаря гастроентеролога. Постійно їсти общепіт жоден шлунок не витримає.
Маю рацію• вчера в 14:35
Ответ дляНаверняка
Автор, это о нормально. Я в свое время не готовила в 22, а играла в тетртс, решалаикросмворды, читала книги и тд)) сейчас мне 45, я не готовлю, а сижу в интернете)
А чоловік, діти у Вас є? І самі що їсте?
ШанельКуКу• вчера в 14:39
Ответ дляМаю рацію
Некоторые так готовят, что после их готовки тоже гастроэнтеролог нужен😆
Цвірінь• вчера в 14:51
Памʼятаю свою однокласницю, яка була старшою сестрою і готувати вміла років з 7-8ми, але це їй щастя не принесло нажаль.
Фрикаделька• вчера в 14:55
Скажу что счастливая
Фрикаделька• вчера в 14:56
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я б не хотіла таке ’щастя’ для синів.
Своего сына чему научили?
Хачапууури• вчера в 15:16
Якщо їй норм то ок. Якщо йому не норм, то він може сам собі приготувати
забиякина• вчера в 15:17
Ответ дляСнегопадка
Хлопець замовляє або купляє готову їжу
Ну и правильно он не хочет готовить, мой не зарабатывает на готовую еду, поэтому готовит сам...когда я не хочу
Впораюсь зі всим• вчера в 15:19
Мені 25,для мене не нормально ,що людина себе прокормити не може
Наверняка• вчера в 15:27
Ответ дляМаю рацію
Третий раз замужем. Есть ребёнок. Готовят мужья, мама, ребёнок (уже взрослый).
Админко• вчера в 15:37
Ответ дляМафиозная
А я пишу.
Дай Бог, щоб чоловік задовільняв жінку у всьому. Бо таких чоловіків дуже мало
Админко• вчера в 15:40
Ответ дляМаю рацію
Не те що домашнє, жирненьке, з літром олії для смаження і майонезною периною зверху.
Мафиозная• вчера в 15:42
Ответ дляАдминко
Не мало
МеняАЖтрусит• вчера в 15:52
Вообще норм.
Когда такое пишут про парня - никто и внимания не обратит, все как само собой разумеющееся, так чем девушки хуже?
Или обязанность готовить вместе с сиськами выдается?
А что продуктов нет - так может она как моя подруга, которая несколько раз повыкидывала все продукты из холодильника и забила на их покупку в принципе, покупает на один раз и питается на работе плюс доставки
Попа как у Кардашьян• вчера в 16:11
Это прекрасно, мне 40 и я об этом мечтаю 😊