Снегопадка• сегодня в 12:56
Чи норм в 22 нічого не готувати?
Як думаєте, це норм, що дівчина в 22 роки взагалі нічого не готує, навіть салат чи бутерброди, продуктів в неї вдома ніколи немає. Купляє в супермаркеті або з хлопцем їсть у закладах. Це норм?
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
А мені нема чого стидиться. Я хороша мама, дружина і уявіть собі невістка.
В сторону свекрухи нічого поганого ніколи не сказала і не скажу.
І буду нормальною свекрухою, якщо попадеться нормальна невістка
То может ваша свекруха хорошая женщина, а вы хорошей свекрухой не будете
Это ж не только я заметила
Нормальная это какая? Три раза в день у плиты стоящая? Вы там не офонарели со своими мальчиками - всральчиками?
Это ж не только я заметила
Маргарита и Мастер• 2 часа назад
Ответ дляЦикавенная
Так я готовлю
Гарнир рис-гречка-карттшка-вермишель
Иногда мясо
Иногда салат
Достаточно
Бутерброды себе и яичницу и сосиски каждый сам отварит
Проблемы нет
Вареники можно купить
Главное от такое свекрлвки подальше жить
Гарнир рис-гречка-карттшка-вермишель
Иногда мясо
Иногда салат
Достаточно
Проблемы нет
Вареники можно купить
В чому проблема навчить цих простих дій дочку?
Вас же навчили
Админко• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я б не хотіла таке ’щастя’ для синів.
Ще поки молоді і нема дітей, то байдуже. Але потім....як це видержать?
Мами, вчіть своїх дочок готувати, благаю
А Ви чому свою синочку не вчите готувати?
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вас же навчили
У меня нет дочки
Мне 26 лет
Может,читать научитесь , а не писать ахинею?
Мне 26 лет
ШанельКуКу• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Господи, с таким мышлением я уже не завидую вашей невестке. «Если попадется нормальная». Да вы ж априори негативно настроены.
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляШанельКуКу
Сама всю жизнь у плиты простояла и на огороде и хочет такую же келинку
Маргарита и Мастер• 2 часа назад
Ответ дляЦикавенная
Это ж не только я заметила
Навчіть щось своїї дєвочєк припєвочек.
От і все!
ШанельКуКу• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Навчіть щось своїї дєвочєк припєвочек.
От і все!
Не для вашей корзиночки моя доченька росла!!!!!
Админко• 2 часа назад
Ответ дляЦикавенная
Откуда этот миф про лучших поваров мужчин? Ну смешно же
Від самих же чоловіків
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Навчіть щось своїї дєвочєк припєвочек.
От і все!
Научим,когда будут элементарному
И хватит
Для вашего уровня так точно
И хватит
Для вашего уровня так точно
Маргарита и Мастер• 2 часа назад
Ответ дляАдминко
Своїх синочок навчу всьому, бо їм і так не просто прийдеться.
Я б зі стида вмерла, щоб моя діваха бутерброд, яйце і салат не могла сообразить в 22 роки.
А ви здувайте далі пилинки і ждіть мільйонерів
Админко• 2 часа назад
Ответ дляНаверняка
Я всегда говорю при знакомстве - я вообще не готовлю)
Правильно робите. Але місцеві курки, які раді в другу-третю зміну обслуговувати диванного короля з Вами не погодяться.
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Слава богу, у вас и нет девки
А про миллионы то это больная тема у вас, судя по всему
Так и не заработал ваш мужик,это ваш комплекс?
Маргарита и Мастер• 2 часа назад
Ответ дляШанельКуКу
Після таких тем як будеш настроєний?
Маргарита и Мастер• 2 часа назад
Ответ дляШанельКуКу
Сподіваюсь!!!
Админко• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Обов´язково. Їх двоє і ми працюємо над цим. Але це не має бути тільки чоловікова турбота, особливо коли появляються діти
Коли зʼявляються діти, то чоловік повинен ще й їм увагу приділяти, а не самоусунутися і нити, як він втомлюється на роботі.
Маргарита и Мастер• 2 часа назад
Ответ дляЦикавенная
Слава богу, у вас и нет девки
В мене все більш, ніж прекрасно.
За мене не переживайте
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Після таких тем як будеш настроєний?
Нормальная тема
А чего вас так зацепило?
Маргарита и Мастер• 2 часа назад
Ответ дляАдминко
Звичайно!
Весела бджілка• 2 часа назад
Ответ дляСнегопадка
Хлопець замовляє або купляє готову їжу
А ви, так розумію, мама хлопця?
Моїй також 22, моя мама істерить, що вона не готує, згадуючи, що її з 10 років батьки залишали на господарстві, і вона до їхнього приходу з роботи мала щось приготувати. Скажу чесно, кулінаром від того вона не стала.
Мене ж бабуся, мамина свекруха, до хатніх справ практично не припахувала, казала: ’Головне, вчися, дитино’, чим страшно бісила невістку, мою маму. Бабуся була сиротою, з дитинства важко працювала фізично, тому завжди мріяла, щоб я жила краще за неї.
На жаль, у моїх 22 бабусі не стало, і нікуди та кухня від мене не втекла, готую мабуть не гірше за бабусю. От і та дівчина, як їй треба буде, то всьому навчиться, дайте їй спокій.
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
В мене все більш, ніж прекрасно.
За мене не переживайте
У нас тоже
Нас мужья не за плиту ценят и любят
Маргарита и Мастер• 2 часа назад
Ответ дляЦикавенная
У нас тоже
Нас мужья не за плиту ценят и любят
А тут не в тому справа, що за плиту.
Має бути усвідомлення турботи про рідних людей
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це не прислужування, а турбота.
А для чого тоді треба така дружина? Для краси?
Ніхто не каже торти випікать, голубці і холодці.
Але сообразить їжу для сім´ї найпростішу має вміти.
Мільйонерів для них рости, щоб 3 рази в день замовлять доставку. Тоже мені, принцеси
Так он сам решит ,нужна ему жена ,и если нужна,то для чего именно
У меня если что дети разнополые)
Мафиозная• 2 часа назад
Ответ дляАдминко
Щоб бути обслуговуючим персоналом синочки-корзиночки?
То нехай не займається з ним сексом
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляРассказница
Я сужу по себе, меня мама всю жизнь вытягивала, кормила , поила , я закончила 11 классов, год в училище и сразу пошла работать и наоборот родителям всё покупала и еду и по возможности в квартиру всё. У меня и мыслей не было, что бы я ходила по кафешкам ела, проедала деньги. У всех разные ситуации в жизни. Как пишет автор, она лежит сутками в тик ток, то это не есть норма, ладно бы она работала и ела в кафе, но нет же.
Так вы от бедности,а ей чего не лежать,если есть возможность
Админко• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я б зі стида вмерла, якби мій син шукав не надійну і хорошу дружину з широким кругозором та гарним вихованням, а куховарку
Рассказница• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Не от бедности, а от понимания происходящего и всё таки уважения к родителям.
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
А тут не в тому справа, що за плиту.
Нет, вы делаете акцент именно на девушке, с самого начала
Конечно, вас как свекровь никто любить не будет
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляРассказница
Так тут нигде не написано что ее родители кормят.Нашла мужчину подходящего,молодец
А научиться яйцо пожарить по ютубу это 5 минут