Рожайтретьего• вчера в 16:51
Подарунок подрузі з іншого міста
Привіт. Як привітати подругу з ДР яка живе в іншому місті? треба щось відносно символічне.
Також ми побачимось через кілька днів після її ДР, буду проїздом у цьому місті.
Думала про доставку квітів, але було таке що на роботі колегам привозили букети не дуже, саме по свіжості, і це не поодинокі випадки.
Може фрукти- вона любе екзотичні фрукти, чи їжа це дивний подарунок?
Або просто гарні цукерки, наприклад з алкоголем :) - солодощі вона теж полюбляє.
Щось із косметики подарувати-не вгадаю.
Коварная Зая• вчера в 16:54
позавчора замовляла букет квітів на ДН свекрусі - свіженькі і красиві) Скоро День закоханих - стільки квітів в продажу.
Можна солодощі, чай. каву, косметику універсальну (типу піни для вмивання, масло для тіла, косметичку...)
Коварная Зая• вчера в 17:03
Я відправляла подарунки поштою або якщо знала про скорий приїзд - при зустрічі