Усатая полосатая• вчера в 12:43
Мейк ап доставка з ЄС
Дівчата,чи є різниця в якості товарів ,які у нас на складі є в наявності чи ті,що доставляються з ЄС?
Замулена ріка• вчера в 12:47
Зарубите себе на носу - настоящее качество только в дьюти фри
Это вам любая профессиональная советчица подтвердит .
ХуАнита• вчера в 12:47
Ответ дляЗамулена ріка
тащите свой нос.. рублю...
Полуничка• вчера в 12:52
Нет конечно))) просто Мей ап в Украину на свой склад завозит только ходовые товары, те что не ходовые до заказ
В рот не ложи• вчера в 12:54
А чем оно может отличаться? Делают всё равно на одних и тех же заводах. Просто тут уже привезли, а оттуда надо ждать
Усатая полосатая
• вчера в 13:01
Ответ дляПосле шести ни-ни
Шо хочете замовити? Може і мені треба?
Сироватку з ніцинамідом з ЄС об´єм більший у 2 рази за туж ціну що менший.Дивно...думаю чому така різниця
После шести ни-ни• вчера в 13:04
Ответ дляУсатая полосатая
Я вчора дивилась крем для рук. В ес 44 грн,у нам 59.
А якісь парфуми, в ес 1600,у нас 1400
Не зрозуміло,як ціни ставлять
І ще хотіла сказати. При мінусовій температурі,не беріть креми. Перемерзають
А якісь парфуми, в ес 1600,у нас 1400
Не зрозуміло,як ціни ставлять
Чарочка діда• вчера в 13:54
Ответ дляПосле шести ни-ни
А якісь парфуми, в ес 1600,у нас 1400
Не зрозуміло,як ціни ставлять
А якісь парфуми, в ес 1600,у нас 1400
Не зрозуміло,як ціни ставлять
Так ця доставка платна