Синиця у спідниці• 1 час назад
Мотивуйте мене жити.
День сурка, вигорання, на межі.
Синиця у спідниці
• 1 час назад
Ответ дляSo_so
От выгорания мотивация не поможет, нужно что-то менять в жизни.
Немає змоги щось кардинально змінювати, тупо тягнеш лямку і навіть не розумієш мети, живеш, бо треба ж.
Поліпривіт всім• 1 час назад
Ответ дляСиниця у спідниці
Колив останнє Ви дивувалися чуду, приємному збігу обставин, дякували?
Все питаю зарання• 54 минуты назад
Говорила з колегою, вона клінічний психолог, сказала, що люди які не мають хоббі чи захоплень в житті - деградують. Танці чи балансування в йозі - доведено активуються ті самі ділянки мозку, що і при прийнятті рішень
ПешитеБесАшипок• 34 минуты назад
Вам придётся найти то, что Вы любите и заняться этим. Или будете жить «потому что надо», всегда.
Цікавий писочок• 26 минут назад
Ответ дляСиниця у спідниці
Займіться спортом
Почніть худнути
Ксерокопия ночи• 24 минуты назад
Ответ дляСиниця у спідниці
Что у вас есть? Дети есть? Родители? Где и с кем живете?
Така бойова Я• 10 минут назад
Ты сама себе не нужна, не интересна, так нашо нам всралась тогда?
Мальчижка• 7 минут назад
Суть у тому що , матриця забила на вас, їй не потрібно нічого робити ніякі запускати процеси, бо ви щодня робите одне і те саме, виконуєте функції по сценарію. А варто!змінити щось, піти не тим шляхом, піти не туди, зробити щось не т нащо завжди і тоді - матриці доведеться застосувати новий код для вас. Закрутяться нові краски життя