Синиця у спідниці• сегодня в 06:28
Мотивуйте мене жити.
День сурка, вигорання, на межі.
Всміхайлик• 2 часа назад
Ответ дляМальчижка
Суть у тому що , матриця забила на вас, їй не потрібно нічого робити ніякі запускати процеси, бо ви щодня робите одне і те саме, виконуєте функції по сценарію. А варто!змінити щось, піти не тим шляхом, піти не туди, зробити щось не т нащо завжди і тоді - матриці доведеться застосувати новий код для вас. Закрутяться нові краски життя
Утром сварить не овсянку , а манку, на работу пойти пешком и шнурки не завязівать.)
Жертва интернета• 2 часа назад
Нравится постановка вопроса, ’мотивируйте меня’
Сама, дорогуша, сама))) Никто это не сделает, вместо вас.
Пиши-пропало• 2 часа назад
Будете выживать, бороться за жизнь, пахать за еду и всё равно умрете, как и все. Жизнь бессмысленна для самого человека. Глобально человечество служит как источник энергии и больше никакой ценности.
Жертва интернета• 2 часа назад
Ответ дляПукимончиг
Просто уявіть, що роками виштовхувало звідси підписників зі спокійним характером, а залишались тільки ті, яким ’пальця в рот не клади’! Я питала деяких подруг, чи користувались цим форумом, всі відповідали з перекошеним обличчям, що вистачило одного разу щось запитати і бажання на завжди пропадало. Отримали негативу більше ніж хоча б якихось порад. Тут фільтрація конкретна пройшла, часто читаю, що раніше такого не було.
Но Вы же остались.
Всміхайлик• 2 часа назад
Ответ дляПиши-пропало
Источник єнергии для богов?
Пиши-пропало• 2 часа назад
Ответ дляВсміхайлик
Источник єнергии для богов?
Для внеземных цивилизации, мы их ферма.
Это как люди доят коров на фермах,для потребления молока, так они доят людей на негативные эмоции, так как именно негатив и резкий выброс кортизола, дает больше всего энергии. Их пища это энергия. Чтоб их не кормить нужно научиться контролировать свои эмоции
Всміхайлик• 2 часа назад
Ответ дляПиши-пропало
Для внеземных цивилизации, мы их ферма.
Начинается...томминокеры, блин
Пиши-пропало• 2 часа назад
Ответ дляВсміхайлик
Начинается...томминокеры, блин
У вас кастрюля тарахтит, включите марахон
Всміхайлик• 2 часа назад
Ответ дляПиши-пропало
Дура, включи мозг лучше, твоя кастрюля фонит, марафон твое все видимо, я о нем только на этом форуме от твоих подружек и узнала, а может это ты во всех темах о нем пишешь. Хами своей бабушке, сука, с ней как с человеком, а оно просто собака подзаборная.
Пукимончиг• 2 часа назад
Ответ дляЖертва интернета
Но Вы же остались.
Так я і не кажу, що корисних порад нема зовсім, в пошуку можна знайти і рецепти і фільми рекомендовані... Але б я не стала питати порад про щось гсобисте, бо це жах, що пишуть у відповідь! Ви ж почитайте, що людині відповіли тут: і не живи і нафіг ти висrалась нам і всим пофіг на тебе...
Мамин тріль• 1 час назад
Автор ’сходите’ поговорите С джпт или к джиминай, вот они поддержат, а здесь все уже, фенита ля комедия..
Пиши-пропало• 1 час назад
Ответ дляВсміхайлик
О, типичное хамство от кастрюли
Недоколихане😂
Даю справку• 1 час назад
Ответ дляАноним_1858
Зачем нам вас мотивировать?
Ми вам наступного разу теж так напишем. Лізьте одразу у зашморг, чого оце нити?
Даю справку• 1 час назад
Ответ дляТака бойова Я
Ты сама себе не нужна, не интересна, так нашо нам всралась тогда?
Дзьобнуте.
Даю справку• 1 час назад
Ответ дляПусин Кукин
А почему вы решили, что форум - место слива вашего личного негатива? И почему все обязаны вас понимать, выслушивать и поддерживать? Да даже молча читать. Вы пуп земли что-ли?
А чого ви вирішили, що ваше «фе» комусь цікаве? Може ви - пуп землі? Мовчіть собі у тряпочку і не відсвічуйте.
Даю справку• 1 час назад
Ответ дляМамин тріль
Найправильніший комент. Тут у всіх давно фляга свистить. Мене чат жпт найкраще підтримує. Навіть не пошкодувала, що підписалась за 20 євро на місяць. Все рівно виходить дешевше за психолога.
Аноним_1858• 42 минуты назад
Ответ дляДаю справку
На здоровье
Мрії у вирії• 40 минут назад
аналогічно. все через силу робиться(
тримаймось, автор?! вже не знаємо за що триматися
Мальчижка• 37 минут назад
Ответ дляХачапууури
Это как пойти другой дорогой ?
Например ?
Саме так, почитайте цю інформацію в відкритому доступі, багато цікавого
Ксерокопия ночи• 6 минут назад
Ответ дляПукимончиг
А вы что тут забыли?