Аноним_• 1 час назад

втомилась від стосунків

Стосунки не альо. Втомилась від них і нічого не хочу. От взагалі. Не хочу зустрічатися. Завтра 14 лютого, не хочу нікуди з ним йти. Правда, ще не запрошували, але вже не хочу навіть як запросить. Щось усередині вмерло, зламалося. Не отримую в стосунках нічого- ні емоцій, ні грошей. Розуміння, що це тупа втрата часу. З грудня бачилися всього 2 р після роботи (я спецом не хочу, буцімто зайнята). Останній раз бачились в Маку, куди він приніс піцу з Фори. Зараз він має певні проблеми і кидати саме зараз було б підло. От як вчинити? Я перестала зустрічатися і стільки часу з´явилося на вихідних, який можна витратити на себе з користю. Просто від нього дуже втомилася.
Чекаю завтра• 1 час назад
Зробіть так щоб він був винен в розставанні
автор Аноним_ • 1 час назад
Ответ дляЧекаю завтра
на вихідних пішла в кіно, потім купила собі квитки в театр. Отримала купу задоволення. Я рік ніде не була.
Дуняша• 1 час назад
Мне вообще непонятно зачем себя мучать? Обидьтесь на него , причину пусть сам придумает.
Мerida• 1 час назад
Почти 2 месяца вы не встречались
А вы уверены, что вы пара? Напишите, что все. Сдалась. Уже не актуально. И идите дальше без зпзрения совести
Твердая валюта• 1 час назад
Без борьбы не бывает отношений.
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ дляАноним_
Та шо ви мені розказуєте, я півроку як розлучена.
Мене в стосунки пряником не заманиш
Моль Моллівна• 1 час назад
вы зачем делаете то, что вам не по душе и не нравится, зачем что-то выдумывать, позвоните и скажите -Вася извини, но нам не по пути, не беспокой меня больше, зачем обманывать человека, поступите честно и все.
Асталависта бэйби• 1 час назад
Удалено администрацией...
Дуняша• 1 час назад
Ответ дляМоль Моллівна
А если он не Вася, а Петя, тогда как?
Моль Моллівна• 1 час назад
Ответ дляДуняша
А если он не Вася, а Петя, тогда как?
сути не меняет..
Лупаю цю скелю• 1 час назад
Отведите его в военкомат подарок на 14 февраля
Твердая валюта• 1 час назад
Ответ дляЧекаю завтра
Мене в стосунки пряником не заманиш
Это пока бабло есть, а потом оно закончится и пора снова на шеюку к мужику под любым благовидным предлогом.
автор Аноним_ • 1 час назад
Ответ дляТвердая валюта
а воно і є. я працюю. А який з нього толк, як він ніяк не вкладається? ні емоційно, ні фінансово? що він є,що його нема
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ дляТвердая валюта
Я дуже вибачаюсь, а яким чином в мене закінчиться бабло?
автор Аноним_ • 1 час назад
Ответ дляТвердая валюта
Без борьбы не бывает отношений.
нахера они нужны?)) пусть один борется
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ дляАноним_
Що, навіть світанок не подарував?
автор Аноним_ • 1 час назад
Ответ дляЧекаю завтра
Мене в стосунки пряником не заманиш
пів року це пшик. а я 10 років. все одно хочеться бути в парі.НОРМАЛЬНІЙ.
автор Аноним_ • 1 час назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
там 100% бронь
Твердая валюта• 1 час назад
Ответ дляАноним_
А вы что ТЭЦ или рынок на Привозе шо в вас надо вкладаться?
автор Аноним_ • 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Удалено администрацией...
та він зашитий в мамині проблеми і няньчить свою маму
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ дляАноним_
Зрозуміло. В мене медовий місяць одинокого життя
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ дляТвердая валюта
Ну біткоїн я. Питання є😎?
автор Аноним_ • 1 час назад
Ответ дляЧекаю завтра
ну напевно,якщо виженуть з роботи))але в мене є зібране нз за роки. в євро))не пропаду.
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ дляАноним_
З роботи то може і викинуть. Але хто викине мій досвід та знання?
автор Аноним_ • 1 час назад
Ответ дляЧекаю завтра
рано чи пізно це набридне. самотність це погано. але і кого0небудь підбирати-не варіант
Твердая валюта• 1 час назад
Ответ дляЧекаю завтра
Ну біткоїн я. Питання є😎?
Теперь ответ понятен. Мужику нужна женщина , а не инновация женского пола.
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ дляТвердая валюта
Жінкою я вже була . 25 років подружнього життя.
Настав час побути стервом, курвою і блядю
Роздратована шкіра• 1 час назад
Нормальное желание. Какие у него проблемы сейчас?
Бутерброд з ікрою• 1 час назад
Ответ дляДуняша
А если он не Вася, а Петя, тогда как?
Ну тогда никак, круг замкнулся
автор Аноним_ • 1 час назад
Ответ дляРоздратована шкіра
з мамою. але й до мами він теж особливо не вкладався. розумієте, з грошима було не дуже. але ж я не меркантильна))) ще спочатку якось старався. А потім ні. То одне,то інше. Це стало зручно. Я нічого не прошу (проси,не проси - ноль). Ми нікуди не їздили, нікуди не ходили. Ніяких позитивних сюрпризів. Все влаштовувала і влаштовую собі сама - кіно,театри,Купила сертифікат в БОДО. . У всі відпустки сама. Цього року(минулого)каже,поїдемо,але навпіл,бо грошей нема. НЕ хочу я з чоловіком їхати навпіл. Мені самій краще. Як зараз викрутитись. ???