Вподобайден• 13 февраля в 00:12
Німкеня - что это вообще такое?))
Откуда это пошло?
Немок называть німкенями?
Всегда их называли - німками по українськи.
А сейчас вижу и слышу - німкеня…
Это разве правильно? Даже выговаривать странно как-то
Немок называть німкенями?
А сейчас вижу и слышу - німкеня…
Маргарита и Мастер• 13 февраля в 12:15
Ответ дляОдинРазНадетое
Ужас просто. Наверху заняться нечем как обычно. Ненавижу когда меня называют вчытелькой, всегда просила говорить ’педагог’, ’преподаватель’, если уж на то пошло. А с этим трешем ещё и директорки с пилотесами будут
Слово Учительница вас устраивало?
Сама собі лікар• 13 февраля в 12:42
Ответ дляКукусики
Почему вірно на ваш погляд майстриня?
Лікар - лікарка
Майстер - майстерка.
Лікар - лікарка
Майстер - майстерка.
Потому что так принято говорить. А так... Тогда не немкиня, а нiмка :) А мастерсками спортивную одежду в 90-х называли
З понеділка на дієті• 13 февраля в 12:55
Я бішусь від слов ’автотроща’ ’авіатроща’ - такі дивні назви придумаи замість аварії та авіакатастрофи. Нашо?
Липка-прилипка• 13 февраля в 13:10
Ответ дляСама собі лікар
Преподавательница, докторица, слесариха, пилотиха, мастериха - благозвучно?
Слюсарка, майстриня, лікарка, пілотесса або пілотка. Не вийде у вас викривати українську мову, лише показали свою нічемність
Леплю из пластилина• 13 февраля в 13:15
Ответ дляОдинРазНадетое
Педагогиня, викладачка. Преподаватель на раші
Липка-прилипка• 13 февраля в 13:16
Ответ дляСільський ансамбль
Саме ’німкеня’ повноцінно існувала задовго до введення фемінітивів у правила.
Як вам вдалося оминути це слово -залежить від вашого інформаційного оточення
Справа в тім, що феміністки не введені, а повернуті після зросійщення та спрощення укр мови під впливом совітів.
Коник-стрибунець• 13 февраля в 13:23
почему все пишут, что это новое слово??? я закончила школу в 2005 году - всегда была ’німкеня’. Да, смешное слово, мы так называли нашу училку немецкого, но в любом языке есть смешные слова
Липка-прилипка• 13 февраля в 13:23
Ответ дляКукусики
Тут тоді навпаки логіки нема!
Якщо вчитель - вчителька, лікар -лікарка, то має бути тоді майстер - майстерка.
Чому майстриня???
Тоді якщо є кішка, курка, качка то неодмінно має бути тигрка та левка, кінька та бичка, баранка та крілька?
Коник-стрибунець• 13 февраля в 13:24
Ответ дляКукусики
Тут тоді навпаки логіки нема!
Чому майстриня???
ви знаєте, що в українській мові більше, ніж один суфікс?
З понеділка на дієті• 13 февраля в 13:32
Ответ дляЛипка-прилипка
Нам вчителька англійської в університеті казала, що всі мови прагнуть до спрощення. А українська - навпаки виходить)
Мені більше подобається як було раніше)
Липка-прилипка• 13 февраля в 13:40
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Мені більше подобається як було раніше)
Та скоро й мова не треба буде-вживлять всім чіпи в мозок і будемо кодами та радіохвилями обмінюватися
Сільський ансамбль• 13 февраля в 13:41
Ответ дляЛипка-прилипка
Згодна з Вами.
Я упевнена, що саме для формування образу ’вєликага и магучєга’, совєти сильно зарізали справжні слов´янські, древні, українську і білоруську мови.
Сама собі лікар• 13 февраля в 13:41
Ответ дляЛипка-прилипка
А у вас получилось иольео продемонстрировать хамство и агрессию. Вы мой вопрос читали? Если да, то постарайтесь найти, где я говорю про украинский язык и ’викриваю’ его
Липка-прилипка• 13 февраля в 13:48
Ответ дляСама собі лікар
Та ваше слюсариха, пілотиха та докториця сказали про вас більше ніж ви можете собі уявити, саме як авотрИЦЯ таких словотворень.
Липка-прилипка• 13 февраля в 13:53
Ответ дляСама собі лікар
Який сенс відповідати на нікчемні запитання. Ні, не благозвучно бо ви перекаверкали по незнанню або щоб принизити укр мову , українців, очевидно возвеличуючи свій магучій язик
Алина-1240• 13 февраля в 14:11
Ответ дляТрохи злякана
бо так ніколи і не казали. це чергова тупа тема, якщо що, я до школи ще при совку ходила. літнорма була німкеня, і грекиня, а не німка і гречка - так стібалися з україснької, тобто це тема або рашистів, або малоросів, у яких яик у дупці рашистів від народження
Ну гречанку можно перевести как ’гречанка’..а вот немку никак
Трохи злякана• 13 февраля в 15:00
Ответ дляАлина-1240
Навіщо когось кудись переводити, якщо в українській давно є нормальні слова ’грекиня’ та ’німкеня’, те що російськомовні їх не знають, явно не проблеми українців
Кіма кепка• 13 февраля в 15:39
Ответ дляХвилювАллочка
Членкиня
Психологиня (на кабинетах написано)
Балаболка• 13 февраля в 15:49
Ответ дляХвилювАллочка
Это по новым дебильный правилам.
Это вы в школе недоучились
Княгиня пітьми• 13 февраля в 15:56
До речі коли їх німками називали під час вашої молодості в совку?
ніколи такого не було• 13 февраля в 16:55
Ответ дляМіняйловна
Der Deutsche - немец
die Deutsche - немка
die Deutschen (Pl.) - немцы
deutsche Frau - это немецкая женщина, а не немка.
Слова ’меншенС’ нет, есть слово ’Menschen’.
Deutsche Menschen - это немецкие люди, а не немцы, никто так не говорит.
Я преподаватель, и у меня кровь из глаз от ваших познаний. Рекомендую посещать курсы и заниматься самостоятельно более настойчиво)
die Deutsche - немка
die Deutschen (Pl.) - немцы
Ну немецкая женщина - чем не немка ?
Да допустила ошибку в слове , одна лишняя с в конце . На то вы и учитель ;)
С обучением немецкому я покончила - это не для меня и я уже стара : мне проще работать .
ПочтальЁнша• 13 февраля в 18:09
Ответ дляСама собі лікар
От якого дідька ви ту каzапську блювоту тулите?! В каzапські мові часто (якщо не завжди ) фемінітиви використовуються в зневажливій формі, на відміну від нашої мови. Вони є питомими для української мови та існують віками! Під час насильницького зросійщення московитами України, фемінітиви були брутально вилучені з словників української мови ( як і багато ін. слів та виразів), аби максимально пнриблизити до рос
ПочтальЁнша• 13 февраля в 18:28
Все, як завжди на цьому ватяному форумі. Навіть така нечувано страшна, кривава, війна агресора - московії-раzzії проти їхньої держави, яка , як бджілка працювала, жила своє життя й нікому не бажала зла. Так само зневажають, ба навіть ненавидять мову країни, хліб якої жеруть і латентно ( чи радше й не латентно) до всирачки люблять в холодних квартирах без опалення, світла та води ізик кривавих вирожденців, які щодня сиплють їм на голови смертельні ракети-бомби-шахеди. Та ще й хизуються своїм феєричним, захмарним невіглаством. Невиліковні таварісчі.
ПочтальЁнша• 13 февраля в 18:34
*** Навіть така нечувано страшна, кривава, війна агресора - московії-раzzії проти їхньої держави, яка , як бджілка працювала, жила своє життя й нікому не бажала зла, НІЧОГО не змінила в ментальності малоросів.
Цикавенная• 13 февраля в 20:10
Я немка, назовёте нимкеня ,ок.
А вот когда дразнил немчурой, это звучит оскорбительно.
Сама собі лікар• 13 февраля в 22:16
Ответ дляПочтальЁнша
Женщина в теме о технике минета вы оживленно общались и даже навязывали свой опыт, используя не только феминитивы
И ничего не подробностями, не пытаясь нахамить. И ничего не говорили про блювоту. И в теме про кошачий горшок. И в теме про менопаузу... Теперь же навязываете мне свое общение таким вот образом. У вас приступ агрессии
Плекаю думи• 13 февраля в 22:49
Ответ дляШукаю трусики
Ну так слово немцы и произошло от слова немые, т.е. не говорят на нашем языке. Так-то они германцы или дейчи.
Я когда приезжала на каникулы к бабушке в село меня всегда интересовал вопрос почему немую бабкшку ту что не говорит ( глухонемая ) называют немка , и ту что в германии жила потом вернулась тоже немка , хотя сами себя они называют дойчи интересно правда