Вподобайден• сегодня в 00:12
Німкеня - что это вообще такое?))
Откуда это пошло?
Немок называть німкенями?
Всегда их называли - німками по українськи.
А сейчас вижу и слышу - німкеня…
Это разве правильно? Даже выговаривать странно как-то
Немок называть німкенями?
А сейчас вижу и слышу - німкеня…
Маргарита и Мастер• 1 час назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Ужас просто. Наверху заняться нечем как обычно. Ненавижу когда меня называют вчытелькой, всегда просила говорить ’педагог’, ’преподаватель’, если уж на то пошло. А с этим трешем ещё и директорки с пилотесами будут
Слово Учительница вас устраивало?
Сама собі лікар• 57 минут назад
Ответ дляКукусики
Почему вірно на ваш погляд майстриня?
Лікар - лікарка
Майстер - майстерка.
Лікар - лікарка
Майстер - майстерка.
Потому что так принято говорить. А так... Тогда не немкиня, а нiмка :) А мастерсками спортивную одежду в 90-х называли
З понеділка на дієті• 44 минуты назад
Я бішусь від слов ’автотроща’ ’авіатроща’ - такі дивні назви придумаи замість аварії та авіакатастрофи. Нашо?
Липка-прилипка• 29 минут назад
Ответ дляСама собі лікар
Преподавательница, докторица, слесариха, пилотиха, мастериха - благозвучно?
Слюсарка, майстриня, лікарка, пілотесса або пілотка. Не вийде у вас викривати українську мову, лише показали свою нічемність
Леплю из пластилина• 24 минуты назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Педагогиня, викладачка. Преподаватель на раші
Липка-прилипка• 23 минуты назад
Ответ дляСільський ансамбль
Саме ’німкеня’ повноцінно існувала задовго до введення фемінітивів у правила.
Як вам вдалося оминути це слово -залежить від вашого інформаційного оточення
Справа в тім, що феміністки не введені, а повернуті після зросійщення та спрощення укр мови під впливом совітів.
Коник-стрибунець• 17 минут назад
почему все пишут, что это новое слово??? я закончила школу в 2005 году - всегда была ’німкеня’. Да, смешное слово, мы так называли нашу училку немецкого, но в любом языке есть смешные слова
Липка-прилипка• 16 минут назад
Ответ дляКукусики
Тут тоді навпаки логіки нема!
Якщо вчитель - вчителька, лікар -лікарка, то має бути тоді майстер - майстерка.
Чому майстриня???
Тоді якщо є кішка, курка, качка то неодмінно має бути тигрка та левка, кінька та бичка, баранка та крілька?
Коник-стрибунець• 15 минут назад
Ответ дляКукусики
Тут тоді навпаки логіки нема!
Чому майстриня???
ви знаєте, що в українській мові більше, ніж один суфікс?
З понеділка на дієті• 7 минут назад
Ответ дляЛипка-прилипка
Нам вчителька англійської в університеті казала, що всі мови прагнуть до спрощення. А українська - навпаки виходить)
Мені більше подобається як було раніше)