Мрії у вирії• 14 февраля в 19:33
Не мала баба клопоту.. чи що робити зі смальцем?
Родичі підігнали внутрішній жир, який зайняв майже пів морозилки, вирішила перетопити на смалець, вийшло 1,5 літри (можна було й більше але то таке), тепер стоїть цей смалець у холодильнику, знайшла рецепт рогаликів, спекла, вийшли смачні але мене починає нудити вже після третього, мабуть дуже жирні. Я не люблю ні жирного, ні солодкого і мої теж не оцінили. І от що мені з нього можна зробити, куди його можна застосувати?
Хомо_сапиенс• 14 февраля в 21:58
Ответ дляКартаБезКомиссий
Удалено администрацией...
Нефік тут розписувати,яка ти тендітна.
Не подобається сало-сама йди в сраку.
Всім пофіг на твоє харчове збочення,твоє мнєніє дуже цінне.
Висказалась?
Получила.
Не подобається сало-сама йди в сраку.
Висказалась?
Получила.
Дело было давно• 15 февраля в 15:05
Замість олії на пательню. Для смажки ідеально - яйця, картопля. Це здоровий жир, на відміну від рафінованої олії.
Воно ж стояти може і півроку, і ніц йому не буде.
Сегодня я не я• 18 февраля в 18:11
Я його не їм ні в якому вигляді, з дитинства викликає гидоту. Але це моє суб´єктивне сприйняття. Тут була дуже слушна порада про притулок. Або, можливо, віддайте комусь з сусідів.