Мамин тріль• сегодня в 11:03

Як відвадити котів з ділянки??

З десяток ходить, засцяли і 💩 весь двір. А зараз ще й битися почали, хутро клочьямм
Для собак є ультразвукові. А для котів??
Але так шоб своя кіся не втікла. Шо порадите?
мимАпроходила• сегодня в 11:05
перца насыпать
Продаю витрішки• сегодня в 11:05
Вони не до вас приходять, а до киці. Вона сама розбереться.)
Рожева юбка• сегодня в 11:06
Так они к вашей кисе в гости ходят. В надежде поиметь)
Деловитая• сегодня в 11:06
Кошку стерелизуйте и не будут приходить.
МадамОхмури• сегодня в 11:07
У мене нема ніяких кісь і теж постійно якісь то котячі бійки, то пологовий в сараї.
Невгамовна Бу• сегодня в 11:08
Собак завести.
Танцепесенная• сегодня в 11:09
Песик дасть їм раду.
Барабан для дорослих• сегодня в 11:09
Ответ дляРожева юбка
В мене кіт, а коти табунами ходять і мітять територію. Забор є, вони перепригують.
Пшикаю все спреями, де мітять, але то таке
Авто обсцикають теж. Замазалась
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 11:12
Заведите собачку. Будет лаять по периметру, коты не зайдут. Правда могут прибежать другие собаки.
Безпорадна Кроко• сегодня в 11:14
Ответ дляРожева юбка
У нас нет кошек, а бездомные коты со всей округи ходят. Загадили все газоны
Істеріомама• сегодня в 11:15
Собака.А а інакшому ніяк.В мене 2 стерилізованих дома,рідко виходять на подвірʼя.Все з вікон дивляться.То повно котів зараз на подвірʼї.Але мені всерівно,ніяких проблем.
дожену і ощасливлю• сегодня в 11:15
Собака без прив´язі вам в поміч.
Червона калина• сегодня в 11:25
Відлякувач тварин та репелент для котів PestBye® Jet Spray на батарейках з активацією рухом. Особисто не використовувала.
бачила відео ,як водяним пістолетом відлякували з двору. Наче ,допомагає
На_оба_рот• сегодня в 11:28
Коты же какашки свои закапывают
автор Мамин тріль • сегодня в 11:32
Ответ дляРожева юбка
Моя не гуляє
автор Мамин тріль • сегодня в 11:33
Ответ дляДеловитая
Старилізована.
автор Мамин тріль • сегодня в 11:34
Ответ дляЧервона калина
Дякую, погуглю
Луноходик_Ик• сегодня в 11:35
Ответ дляПродаю витрішки
Ага, аякже) У мене немає своїх котів, чужі ходять і мітять все підряд, кладуть купи на газоні.
автор Мамин тріль • сегодня в 11:35
Ответ дляНа_оба_рот
Коты же какашки свои закапывают
Не, біля смітника прям поклади г-на
Remensa• сегодня в 11:49
У вас кицька? Стерилізована?
сою не люблю• сегодня в 11:54
У нас проще. Ненормальная ходит по улице и травит.
автор Мамин тріль • сегодня в 11:54
Ответ дляRemensa
У вас кицька? Стерилізована?
Стерилізованв. Гуляє мало. Зараз хвилин 15 за день. Літом більше. Але проблема з котами от зараз почалась
На_оба_рот• сегодня в 11:56
Ответ дляМамин тріль
Не, біля смітника прям поклади г-на
То есть коты специально к мусорщику идут чтобы а валет сходить? Какие аккуратные
Оябунчик• сегодня в 11:58
Ответ дляМамин тріль
Ну, правильно, в котів гульки весняні почались. Я вас дуже розумію, бо теж була кицька і купа котів у дворі. Навіть собака їх не лякала.
Але ж ваша стерилізована. Тут не ясно,чого коти´до вас ходять.
автор Мамин тріль • сегодня в 11:59
Ответ дляОябунчик
А шо лише з нестирилізованими ї..ся?
parele• сегодня в 12:01
Ответ дляДеловитая
Та конечно)) Ходят, как миленькие.
Помогает отвадить собака на свободном выгуле.
Оябунчик• сегодня в 12:03
Ответ дляМамин тріль
А шо лише з нестирилізованими ї..ся?
Ну, вона ж стерилізована. Тічки немає. Коти ж нюхом чують, куди йти
Оябунчик• сегодня в 12:03
Ответ дляparele
Та конечно)) Ходят, как миленькие.
Наша собака в будку ховалася🤣 Там такі мордаті ходили
автор Мамин тріль • сегодня в 12:05
Ответ дляОябунчик
До нас такий ходить..бегемотик, на морози 22 хотіла в будинок забрати то його підняти неможливо було ,але він і впирався ще, не хотів
автор Мамин тріль • сегодня в 12:05
Ответ дляОябунчик
А ну да. Думала їм все одно куда припхнути🙃