Барабасиха• вчера в 11:34
Порадьте пасок
Всім привіт! Хочу собі купити стильний пасок під джинси. Ніколи не було класного паску, розглядала Пінко, але шось мені ті птички здаються дуже масивними.
Хто в модній темі порадьте будь ласка класний аксесуар щоб ну, гарно на джинсах виглядав. Бюджет 3000-4000грн.
Барабасиха
• вчера в 13:41
Ответ дляФісташкова кава
берите обычный базовый с квадратной пряжкой. а не всякую фигню с птичками
Там я вже зрозуміла, тре мінімалістичне і без логотипів. Дякую.
Барабасиха
• вчера в 13:43
Дякую, дівчата! Ви реально мені допомогли, бо я і шмот, то несувмісне. Не розуміюся на сучасних трендах, та й взагалі підберати одяг не вмію.
Мама фіфті цента• вчера в 13:56
Ответ дляБарабасиха
Ну, не пасок, а ремінь, якщо вам так ближче.
Для чого ви виправдовуєтеся перед тролями?
Щоб що?
Барабасиха
• вчера в 14:10
Ответ дляМама фіфті цента
Щоб що?
Я не виправдовуюсь, а пояснюю що мені треба, може слова ’пасок’ вони не розуміють.
Мама фіфті цента• вчера в 16:06
Ответ дляБарабасиха
Вони вас тролять.
А якщо українці в Україні не знають, що таке ПАСОК, то це що, ваші проблеми, чи що?
Хай йдуть в гугл переклад.
Фісташкова кава• вчера в 16:16
Ответ дляБарабасиха
вам не нужны ТРЕНДЫ
вам для начала нужен современный базовый гардероб
а уже какие-то стили или короткие тренды можно будет потом рассматривать. Когда этот базовый актуальный гардероб будет
Барабасиха
• вчера в 17:23
Ответ дляМама фіфті цента
Вони вас тролять.
Хай йдуть в гугл переклад.
Тролять не тролять, в будь якому випадку мені на них байдуже))) дякую за підтримку ❤️
Барабасиха
• вчера в 17:23
Ответ дляФісташкова кава
вам не нужны ТРЕНДЫ
Мені треба смак, а його, нажаль, немає
Фісташкова кава• вчера в 17:30
Ответ дляБарабасиха
Мені треба смак, а його, нажаль, немає
просто насмотренность
так же скачать какой-то шопинг лист и покупать именно эти вещи
или собирать конкретную капсулу
Міні-бікіні• сегодня в 02:42