Крошка Енот• сегодня в 11:19
Ситуація - я, він і його син. Хто в пріоритеті?
Отже - мені 39 років, розлучена, 2 дітей. Він - 46 років, з дружиною не проживає, офіційно поки в стосунках, 2 дітей, старшому 19 років., діти проживають з ним. Його син видалив мене з його інстаграму. Питаю - чому ти не поговорив з сином, не пояснив, що в тебе можуть бути інші жінки, тим більше, що син вже доволі дорослий. Сказав, що не хотів ставити сина в незручне становище. Це при тому, що перед тим мені розказував, що син в курсі про те, що в нього є інша жінка. Я відповіла - отже ти знехтував мною, і показав, що я ніхто в твоєму житті і взагалі син ним керує.
Ваша думка стосовно ситуації.
Сиренькая• сегодня в 12:01
Ну шо ви як маленька?
Якби він вами дорожив, то сам би все повернув назад, і сину би вліпив, щоб не ліз, якщо це справді він.
А так - він вас видалив, а переживаєте ви.
То ж ясно, хто закоханий, а хто - просто так, бо кращих варіантів нема.
Ответ дляКрошка Енот
якби я не дуже лізла) він перший. Зараз в процесі оформлення розлучення. Але в душі залишився осад. І взагалі думаю - а нафіга воно мені треба?
Уже мудра думка! Він останній чоловік на планеті Земля? Чи у вас 2 життя ,щоб розбиратись з його сім´ю?
Сиренькая• сегодня в 12:04
Ответ дляАль де Барановна
автор,шукайте чоловіка.у якого діти живуть окремо,чи бездітного. навіщо вам цей гемор?? в 19 років це дорослий син, який вже може працювати і не сидіти на шиї у татуся. шукайте комфорт для себе,а не проблемних чоловіків, щоб у цьому варитися.
Ага, у неї черга з бездітних, якщо у самої аж 2.
Світ рожевих поні
Жінка з перцем• сегодня в 12:05
Чего вы лезите к мужику в отношениях? Лезите между ним и его ребёнком?
Сами бу с прицепом, ещё и какую то значимость хотите иметь
Крошка Енот
• сегодня в 12:18
Ответ дляЖінка з перцем
і як я жила до сьогодні без вашого лайна?
Аль де Барановна• сегодня в 12:27
Ответ дляСиренькая
Світ рожевих поні
і що? у мене є теж .я знайшла. подруга має 2 дітей- знашла бездітного.
Сиренькая• сегодня в 12:45
Ответ дляАль де Барановна
Те, що якщо бездітний йде на дітну тітку, то такий завидний жоніх, що з бездітних в нього вибору не було. Так що хвалитися тут нема чим)
Аль де Барановна• сегодня в 12:49
Ответ дляСиренькая
як раз є.бо ви не знаєте людини. тут половина за такими слюні пускає і мріє про таких. бо це чоловік без аліментів. своє житло класне ,2 авто,гарна робота,бронь. хазяйновитий. красивий,і дійсно гарний. готує шикарно. А те що без дітей то так вийшло. перша жінка померла молодою,не встигли. а друга дітей не могла мати. от і все. є таке коли просто не везе чи не прийшов час.
Сиренькая• сегодня в 12:52
Ответ дляАль де Барановна
Ага, і багатий, і красивий, і бездітний, і всі мріють про нього, а вибрав тітку з дітьми
Аль де Барановна• сегодня в 13:01
Ответ дляСиренькая
люди зійшлись характерами. є почуття. вам цього не зрозуміти))) якраз отакі чоловіки не хочуть тих,хто не має дітей і не був заміжній. в мене є незаміжня подруга.44 р.ніколине була там. Скільки я намагалась познайомити її. лиш чують,що не була одружена і все. Зразу-а що з нею не так? чому ніхто заміж не взяв? і це я чула мінімім від 6-7 чоловіків. вона гарна.квартира,посада.а не хочуть. Заміж беруть одних і тих. І це правда життя)))) незаміжні сидять,соплі ковтають,а розведені з дітьми виходять заміж вдруге і втретє. у мене шикарний чоловік,в рази ліпщий за першого.Я за ним як за богом))))я думала що такого не існує. як він піклується про мене і про мою дитину,йому нерідну. Ми маємо все. хто б тут що не писав,а розведені в рази частіше виходять заміж. І ще й з вимогами. Я стількох відшила..бо мен і треба порядний,з грошима,на якого можна покластися,а не якесь ледащо проблемне і бідне. у жінки з дітьми високі вимоги,коли як моя бездітна незаміжня подруга готова на будь-якого,бо самотність достала вже. на любого Васю готова. бідного й без роботи
Сиренькая• сегодня в 13:06
Ответ дляАль де Барановна
Ого, яка простиня з доказами ’щастя’ і обсираннями подруги
Звісно, дітні розведьонкі виходять заміж, бо згодні на будь-кого, хто на них подивиться.
Досить вже позоритись.
Я только за!• сегодня в 13:09
Тема финансирования поднималась уже ?
Деньги вам дает ?
Жена очевидно отлично устроилась-детишек папаше вручила и кайфует
Если он ее еще и содержит то -аплодисменты тетечке
Деньги вам дает ?
Аль де Барановна• сегодня в 13:15
Ответ дляСиренькая
Досить вже позоритись.
ви висмоктуєте з пальця те,чого нема і в що самі хочете вірити. я вам написала,що як раз разведьонку з дітьми взяв шикарний чоловік. я з дитиною і в мене чсудовий чоловік - я забезпечена усім. кохана. а ви,судячи з усього,ота сама самотня,яка навіть занюханого васю зловити не може. вас,самтніх і нещасних,видно за км.як вас бісить,коли розведені з дітьми гарно виходять заміж вдруге і втретє. в мене були високі вимоги до чоловіків,я купу чоловіків відщила - без житла,з малою зп,неохайних,ледачих,безвідповідальних. Я не боялась лишитись сама. І свій джек пот я дочекалась. в мене дійсно класний чоловік,який мене боготворить.
бажаю і вам дочекатися і не писати ахінеї))) але є правда життя.Заміж беруть одних і тих самих. А незаміжні бездітні під 40 вже ладні на будь кого, аби не одному - там вже нема перебору. бо самотність піджимає і нема нікого.ніякого.
пам´ятаю,як я перебирала чоловіками,зустрічалася то з одним,то з іншим,то моя бездітна подруга казилася,отак як ви..мовляв,з дітьми,ще й перебирає...бери що дають))) тим паче, всіх відшила і дочекалася такого про якого мріяла
.коли я вийшла заміж,моя незаміжня подруга не змогд=ла цього пережити і перестала спілкуватися. Слава богу))) тепер поїхала до мами і живе з мамою. Оце все її майбутнє.
Сиренькая• сегодня в 13:21
Ответ дляАль де Барановна
Обоже, ну і зануда
Судячи з вашої безграмотності, невміння складати речення, занудності, біготнею з доказами, то всім все зрозуміло з вашим жОніхом. Крім вас, звісно, в силу вашого інтелекту і офігенності)
Випийте валеріанки і відчіпіться.
Аль де Барановна• сегодня в 13:26
автор,цінуйте себе.не бійтеся лишитись самі. тримайте планку високо і ви дочекаєтесь свого. я розведена,з дитиною і мала високі вимоги до чоловіків. і свого дочекелася. Не підбирайте будь-кого. оминайте проблемних ,з малою зп, без житла, безвідповідальних. Як падати))то з гарного коня)))))вдруге треба виходити заміж дійсно гарно!
в мене всі знайомі жінки з дітьми вдруге дуже гарно вийшли заміж. багато хто сидів по 10-15 р і не погоджувався на будь-кого. всі чоловіки з житлом, з посадами, грошовиті, відповідальні. Це вам гарний приклад. Вийшовши заміж вдруге, ви маєте поліпшити свій рівень життя! я зараз маю все і не мала того колись. так само і мої знайомі. більшість жили скромно, рік збирали гроші на трускавець. Зараз без проблем їздять відпочивати скрізь. за такого треба заміж виходити!і пофіг скільки вам років. Ваш рівень життя має поліпшитися!
Аль де Барановна• сегодня в 13:22
Ответ дляСиренькая
Обоже, ну і зануда
Випийте валеріанки і відчіпіться.
удачі вам. і на вас хтось зглянеться, якийсь федько. почекайте лиш.
адьос)
Крошка Енот
• сегодня в 13:35
Ответ дляЯ только за!
Тема финансирования поднималась уже ?
Деньги вам дает ?
так, допомагає фінансово, раніше було більше, зараз не так. Ваші слова про те, що можливо і жінку утримує - може бути і таке. Дякую, що підказали.
Крошка Енот
• сегодня в 13:37
Ответ дляАль де Барановна
Щиро дякую за побажання! Я головою розумію, що мені нічого не бракує - розумна, добре заробляю, своє житло (одну квартиру здаю в оренду), авто, діти доглянуті, але якась така невпневненість присутня. Буду боротись з нею)
Борисфенка• сегодня в 13:38
Ответ дляКрошка Енот
Нащо з чимсь чи з кимсь боротися, ви не пробували пожити у власне задоволення?
Раз на тиждень сходили на побачення на вихідні, та й досить. Щодня борщ варити в кайф йому?
Аль де Барановна• сегодня в 13:44
Ответ дляКрошка Енот
я теж маю 2 квартири для оренди і їх здаю. але про це кавалерам знати не потрібно. я про це нікому не казала. гроші відкладала і відкладаю на свій рахунок. не проїдаю і в спільний побут не вкладаю. не розповсюджуйтеся про них. мовчіть як риба. це ваше дошлюбне і нікого не стосується. я сказала, що гроші віддаю мамі і на тому все. Чоловік взнав про квартири вже після одруження. А поки зустрічалися - ні ні. але на сьогодні я маю свій рахунок, відкритий задовго до шлюбу,куди постійно відкладаю гроші. свої премії, гроші з оренди+багато мені чоловік дає. Те,що не використовую,відкладаю. це моя гарантія ,моя фін.подушка.
Крошка Енот
• сегодня в 13:44
Ответ дляБорисфенка
я маю на увазі боротись з невпневненістю)
руки_Крюги• сегодня в 13:44
Ответ дляКрошка Енот
Я своїм дітям говорю, що може бути таке, що в мене буде інший чоловік, з татом вони спілкуються. Розлучена 2 роки
Ключевая разница-развод.
А там сын удалил номер папиной любовницы
Крошка Енот
• сегодня в 13:45
Ответ дляруки_Крюги
Ключевая разница-развод.
ну то якого лисого, він мені розказував, що син в курсі про існування мене в його житті. Отже, брехав
Аль де Барановна• сегодня в 13:46
Ответ дляКрошка Енот
так,брехав
руки_Крюги• сегодня в 13:46
Ответ дляКрошка Енот
Мы ж не знаем того сына
Может думает для секса вы ок папе,а что то серьезнее типа жить вместе и деньги на вас тратить-нет
Борисфенка• сегодня в 13:52
Ответ дляКрошка Енот
Сам себе не полюбиш, ніхто не полюбить.
Більше здорового егоїзму, у вас все вийде.
Нема вас в Інсті кавалера, чи й не горе. Значить такий кавалер, не сильно ви йому треба, викреслюйте.
На ваш вік чоловіків вистачить на побачення ходити.
Крошка Енот
• сегодня в 13:52
Ответ дляСиренькая
Світ рожевих поні
та я ж не кажу, що я шукаю когось бездітного. Ось є такий, так є почуття, але є і здоровий глузд.
Я только за!• сегодня в 13:53
Ответ дляКрошка Енот
Наплюйте на тот инстаграм
Знайте свой интерес и берите от мужика то что нам нужно- внимание деньги
Дети вырастут
и ваши и его
Дети вырастут
и ваши и его
руки_Крюги• сегодня в 13:56
Ответ дляКрошка Енот
близько 2 років. Помагає фінансово, подарунки і т.д.
И за 2 года не соизволил развестись?
С адвокатом это занимает до 2 месяцев
Заявление,назначают дату заседания,заседание ,на которое можно не ходить.
С адвокатом это занимает до 2 месяцев
Крошка Енот
• 2 часа назад
Ответ дляЗ вишневого садка
Так он женат или не женат? Почему не разводится? Ну с сыном он 19 лет живет, а с вами даже не живет, правильно? Понятно чьи дети в приоритете.
офіційно - так, фактично з жінкою не проживає, діти з ним (син 19 років і донька 14). Я не рвалась до того, щоб ми разом жили, хоча він ’співає пісні’ часто на цю тему