Крошка Енот• сегодня в 11:19
Ситуація - я, він і його син. Хто в пріоритеті?
Отже - мені 39 років, розлучена, 2 дітей. Він - 46 років, з дружиною не проживає, офіційно поки в стосунках, 2 дітей, старшому 19 років., діти проживають з ним. Його син видалив мене з його інстаграму. Питаю - чому ти не поговорив з сином, не пояснив, що в тебе можуть бути інші жінки, тим більше, що син вже доволі дорослий. Сказав, що не хотів ставити сина в незручне становище. Це при тому, що перед тим мені розказував, що син в курсі про те, що в нього є інша жінка. Я відповіла - отже ти знехтував мною, і показав, що я ніхто в твоєму житті і взагалі син ним керує.
Ваша думка стосовно ситуації.
Крошка Енот
• сегодня в 14:05
Ответ дляпані Солоха
То что женатый то мелочи, а то что из инстаграма удалили - беда. Что происходит с людьми вообще?
те, що його син видалив мене - це нормальна реакція дитини, а от реакція чоловіка мене більше насторожила. При тому, що я давно від нього чула, що син в курсі про те, що є інша жінка
Борисфенка• сегодня в 14:07
Ответ дляКрошка Енот
офіційно - так, фактично з жінкою не проживає, діти з ним (син 19 років і донька 14). Я не рвалась до того, щоб ми разом жили, хоча він ’співає пісні’ часто на цю тему
І ви співайте. Років через десять діти виростуть, і як заживемо разом. А поки що побачення.
Крошка Енот
• сегодня в 14:08
Ответ дляБорисфенка
теж думала над таким варіантом, типу - ок, все нормально, ти собі там рішай, а попри те, мені потрібна допомога і бла бла бла. Блін, але моя совість мене загризе, от чесно. Занадто я вже совісна
Плекаю думи• сегодня в 14:11
Я б не продовжувала такі стосунки.
Доречі, в мене подібна ситуація: я +2 дітей, він+2 дітей. Від початку прийняли що ми не будемо батьками не своїм дітям, але якщо я побачу що мені не вистачає уваги, його часу та іншого тому що він все це віддає дітям, то стосунки скінчаться.
Так, є між нами конфлікти, тому що його син мене ігнорує і не приймає, часами мене «накриває», але я бачу що мій чоловік робить все щоб цього уникнути і я ціную це.
Плекаю думи• сегодня в 14:12
Ответ дляЗ вишневого садка
Зачем вы детям это говорите? Мужчина сделал вам предложение? Он знаком с вашими детьми и готов жить одной семьей?
Все правильно автор робить. Діти повинні розуміти що мама не буде сама до кінця життя і має право на щастя.
Крошка Енот
• сегодня в 14:22
Ответ дляПлекаю думи
Я б не продовжувала такі стосунки.
дякую, що поділились своєю історією. Можливо, я б по іншому це сприйняла, але повторюсь, він мен розказував, що син в курсі про мене, а тепер ось так
Борисфенка• сегодня в 14:40
Ответ дляКрошка Енот
В чому безсовісність? Ви витрачаєте на нього час, сили, енергію, роки, він також щось витрачає на вас. Паритет.
Шукати любові його дітей, які хочуть повернути його до мами - маразм. Він сам розбереться, не лізьте туди.
Значит надо• сегодня в 15:42
Ответ дляКрошка Енот
Я своїм дітям говорю, що може бути таке, що в мене буде інший чоловік, з татом вони спілкуються. Розлучена 2 роки
Ну так ви розлучена , а мужик цей ні. Саме тому і син його так поводиться.
Взагалі не можна починати стосунки з чоловіком який не розлучений або в процесі. Мінімум рік після розлучення має пройти щоб людина остаточно для себе все вирішила і могла йти в нові стосунки. Цей щє думками і з жінкою і з вами, так немає бути. І нормально вже не буде. Мало бути розлучення , прийняття цього факту ним та дітьми і тільки потім він міг когось шукати.
Маю декілька думок• сегодня в 17:09
Пацан прав.
А вот вам бы головой думать сначала, прежде чем связываться с официально женатым.
Вам телефонограмма• сегодня в 17:14
Ответ длясЛАдКОежКА
Так он женат ,чего вы туда полезли
Они не живут вместе. Штамп ничего не значит
Подвійна веселка• сегодня в 17:39
Діти та дружина в пріоритеті, а не якась шалава, для якої нічого не значить, що в чувака сім´я та діти.
Сунуся в чужі справи• сегодня в 19:11
Ответ дляКрошка Енот
так от власне, треба діставати лижі)
Сыну 19, уже в приоритете должна быть вы, а сын своей жизнью должен заниматься, а не в отцовскую лезть
Цибулька зла• сегодня в 19:45
Ответ дляАль де Барановна
Навіщо він вам з такими проблемами?
1 . Він досі не розлучений.
2. діти проживають з ним. Навіщо це вам:? ви така пропаща?
3. В цій ситуації важливі лиш ви. Ви в себе одна, і його проблеми вас гребти не повинні. Ви не маєте нікому прислужувати,терпіти.
мені 44 р. є донька,і я б такого послала нахер. В мене був кавалер,який маму ставив вище за все. був посланий далеко і без амністії. Бо вічне вирішення мамціних проблем ,вкладання туди грошей, як в бездну - набридло. Якщо вас не об´єднують спільні діти, роки життя, то вам цей гемор взагалі не треба. Шукайте без цих хвостів. В такому віці вам чоловік має приносити задоволення і комфорт,а не терпіти його мамів, дітей і т. ін. Шукайте безпроблемних чоловіків. 19 років сину..Та він вас буде ненавидіти. Навіщо це вам???? я в 44 р вибрала чоловіка 46 р., у якого діти живуть вже окремо. І який мене кружить, а не маму, і своїх дітей. Якби цього не було - я б його не розглядала. Років на розкачку нема. Важливий комфорт,спокій,а не оце гімно,що у вас.
Себе ставте на 1 місце завжди.
1 . Він досі не розлучений.
Себе ставте на 1 місце завжди.
))) цікаво тобто діти жінки і що вона в себе на першому місці то круто, а діти чоловіки то проблеми і він має себе задвинути на 2 місце? Людина з нормальною самооцінкою також пошле таку радість подалі, тримайтеся такого дурня який своїх дітей і родину послав подалі, і його гребуть тільки проблеми жінки яка в любий момент нахер пошле, реально дурачок який просирає свої роки у себе на 2 місці, його ж діти також на фіг пошлють, надіюсь що буде хоч щось згадати йому коли всі пошлють...
Аль де Барановна• сегодня в 20:04
Ответ дляЦибулька зла
Кожен шукає як ліпше йому. Так,мені ліпше,щоб чоловік кружив мене і дітей. Я дивлюсь зі своєї колокольні. А рідна сестра буде хотіти, щоб він на неї витрачався, бо вона рідня. І це її право.
В мого діти живуть окремо. Я такого шукала. Але чоловік як і жінка зустрічають старість одне з одним. Оце найрідніші люди. Діти поженяться і в них своя сім´я. Ніхто не буде сидіти і няньчити .Ніхто не хоче такого. Це нікому не треба . Іадекватні батьки не хочуть пересрати життя дітям, аби ті доглядали. Всім сидіти на купі. Я не хочу щоб біля мене сиділа дочка і няньчилась. Вивчиться, нехай їде закордон і влаштовує своє життя. Так само і мама. Мамині синки завжди лишаються самі.бо мама померла , а ти вже нікому не треба. І на старості найрідніша людина це жінка чи чоловік бо вони живуть поруч .от їх і треба триматися. В сестер свої сім´ї. Не буде сестра няьчити хворого брата. Тосу сестри.діти.мами -це відрізаний ломоть. В сестер і дітей своє життя,свої сім´ї. Діти не зобов´язані сидіти сиднем біля батьків. Ми не няньок собі родимо. Батьки помирають.а поруч лише чоловік чи жінка.якихтребадуже ретельео обирати.
Зараз в мене купа знайомих ,яких діти покинули і виїхали за кордон. Вони не повернуться. От вам і діти. Лише на телеіоні.
МамОмужа• 2 часа назад
Да ну , автор, нафига вам это?
Тут либо пользовать его, либо ищите другого. Этот сын будет лет 5 еще лезть, пока не женится, а там и другой начнет)
Крошка Енот
• 1 час назад
Ответ дляМамОмужа
Да ну , автор, нафига вам это?
та син лізти - це одне, а ось реакція батька неадекватна, як на мене
Распутница• 1 час назад
Я вышла замуж за разведённого мужчину с двумя детьми. И искренне вам это НЕ советую