Лагшмивара• вчера в 18:48
Як мені вигідно покласти кошти на валютну карту Приватбанк Євро
Виявляється з гривневої карти я можу тільки 50000 грн переслати
Мені потрібно оплатити закордон 200000 грн
Ліміт на операцію 100000 грн із гривневої карти
А з валютної карти немає ліміту
Зато там друга тема.. треба погратися щоб закинути ті Євро
В банку кажуть шо вони не можуть продати Євро.. (в мене грн готівка) типу в касі немає
А як тоді зробити?
А з валютної карти немає ліміту
А як тоді зробити?
Кучерявочка• вчера в 20:00
Купить евро в другом банке, в обменнике, положить на свою карту через кассу
Кондуктор маршрутки• вчера в 20:23
Проще всего открыть грн карту ещё в одном банке и с нее перевести 100000
Лагшмивара
• вчера в 20:44
Ответ дляКондуктор маршрутки
Не зрозуміла
Тобто то ліміт 100000 грн в місяць лише по 1 банку?
А якшо взяти ще інший банк то там не буде ліміту?
Кондуктор маршрутки• вчера в 22:48
Ответ дляЛагшмивара
Не зрозуміла
В кожному банку ліміт 100000, тобто по 100000 в двох банках, наскільки я знаю, банки такою інформацією не обмінюються