Пффф 100%• вчера в 18:48
Как вы мотивирует себя приводить в порядок?
надо красит волосы, мыться, какую то одежду подобрать и не могу себя заставить.
Леди Г• вчера в 19:45
Ответ дляФоточки нема
Зачем?
Ну так я создана. Люблю красоту, чистоту и порядок. Шауча
Леди Г• вчера в 19:47
Ответ дляСкляна миша
Я тоже не понимаю как может быть по другому
Меня и мужчины с пузом Удивляют. Ну как??? Как??? Можно смотреть на себя в зеркало с таким животом и ничего не делать, чтоб стать стройным
Барвіночка• вчера в 20:31
В мене немає такої проблеми. Я люблю все красиве, мені подобаються гарно вдягнені красиві, доглянуті жінки. Напевно саме це і мотивує мене
Барвіночка• вчера в 20:35
Ответ дляПффф 100%
Нет конечно, если бы домата проблема не стояла бы
Тоді в чому проблема? Вам важливо гарно виглядати для себе чи для оточуючих? Можете спробувати забити на думку оточуючих і підтвердити (або спростувати) поширену на цьому форумі догму, що зовнішній вигляд не має значення і пофіг на думку оточуючих
Нехай вас люблять та цінують за ваш багатий внутрішній світ та високу кваліфікацію
Скляна миша• вчера в 20:45
Ответ дляЛеди Г
Вот на них мне по фиг )) даже не задаю себе такой вопрос
Барвіночка• вчера в 20:47
Ответ дляПилосмок працює
Слушала недавно блогера про изучения языков/написание книг - сказал, без КОНКРЕТНОГО выделения определенного времени нефига не будет.
От саме з цим зараз простіше за все. Якщо є світло і вода, то швиденько купаєшся та закидаєш прання, бо не відомо чи не виру ять потім на пару діб
Барвіночка• вчера в 20:52
Ответ дляЗаикальница
Поддерживаю
У меня как раз он
В мого сина СДУГ, але він не вийде з дому без душу. І одяг чистий, і взуття. І любить купувати собі гарний одяг, взуття, аксесуари. Іноді довго сумнівається, коли обирає дорогу річ, але проблеми саме з гігієною і зовнішнім виглядом нема. Він скоріше усюди спізниться ніж не викупається і не вимиє голову.