Фоточки нема• вчера в 21:20

Вже пахне весною

Сьогодні їздила до моря і, не зважаючи на легкий морозець, відчула аромат весни. Не знаю, як це працює, але є в повітрі щось інше, небо наче стало вище, дерева просочені вологою. В цьому році цей перехід від зими до весни відчуєвається особливо болісно і бажано, зважаючи на всі випробування. А ви вже відчули, що весна буде?
ГЛЮкоза• вчера в 21:21
Ви куку, в нас кучугури снігу?!
Глаголиця• вчера в 21:21
У нас снег метёт Днепр, какая нафиг весна.
Підмітайло• вчера в 21:21
В нас ще минулого тижня пахло
ПанВиктория• вчера в 21:22
Поки що весну я не відчуваю. Холодно. Морозно. Сніг йде. Я ще живу біля поля, то тут мете дай боже.
Вумна вутка• вчера в 21:22
Відчула... Коли почав сходити трохи сніг, то кругом гімно собаче

Невже так важко прибирати за своїми собаками?
ХвостПистолетом• вчера в 21:23
Запахло весной, это когда какашки собачьи из-под снега появляются и начинают оттаивать. Их пока невидааать(
Чтооооооооооо?• вчера в 21:23
Метель у нас
Ленне-Рейма• вчера в 21:23
я теж вже відчуваю весну... таке відчуття як в дитинстві, навіть складно описати, це і запах і сонце і внутрішній стан і атмосфера...
задумчивая мордочка• вчера в 21:23
Нет, не чувствую
Тримаю свічку• вчера в 21:23
Ответ дляГЛЮкоза
Ви куку, в нас кучугури снігу?!
Це ви Куку а в нас післязавтра плюс 5
Скляна миша• вчера в 21:24
Только по звуку
Вроде птички поют
Любимка-анонимка• вчера в 21:24
Нє. Тільки шаріком…
Сумчатая кошка• вчера в 21:24
Да, в Одессе пахнет весной, вчера так солнечно было, хоть и снег лежал. Сегодня почти растаял, на следующей неделе днем постоянно плюс. Класс
автор Фоточки нема • вчера в 21:26
Ответ дляГЛЮкоза
Ви куку, в нас кучугури снігу?!
І в нас теж, але повітря інше - весняне.
автор Фоточки нема • вчера в 21:27
Ответ дляСумчатая кошка
І в нас з наступного тижня плюс днем обіцяють, вночі ще мінус. Так чекаю тепла...
автор Фоточки нема • вчера в 21:28
Ответ дляГлаголиця
Скоро буде! Ось побачите ))
ТигрЛьвович• вчера в 21:33
Ответ дляПідмітайло
В нас ще минулого тижня пахло
А потім завалило снігом
Міняйловна• вчера в 21:30
І я відчуваю весну. З 14 лютого
не знаю чого. я сама собі подарунки купила. потім захворіла. але вже відчуття весни. не дивлячись ні на морози, ні на сніг
ПлюшкамиБалуюсь• вчера в 21:30
На прошлых выходных тоже почувствовала, такая радость, в этом году очень жду
Кофр для ноги• вчера в 21:30
Сегодня в Киеве было такое солнце, птички поют, все тает - скоро весна!
Колгоспниця• вчера в 21:31
Пахло ще тижні два тому коли було перше потепління. А на тому тижні вже співали пташки такі що взимку їх не було чути. І сонце вже гріє, бо зі стріх тече вдень коли сонечко вийде. Так хочеться вже тепла, сили нема терпіти цей холод, брудний сніг, ожеледицю. Я після цієї зими ненавиджу холод. От навіть захотілось переїхати в теплі краї. Знайома в Італії проживає, от там гарна зима, все зелене, світить сонечко, інколи були приморозки.
ТигрЛьвович• вчера в 21:31
Мені зараз так гарно - сніг виблискує, все біле.
Не хочеться щоб танув((
Простецкая• вчера в 21:32
Есть такое. У нас снег и мороз, но солнце уже ощутимо греет и птички щебечут по-весеннему
ЛеньГуглить_правда• вчера в 21:32
Сьогодні ледве дійшла до метро по ожелелиці з театра Франка, суцільний каток.
Дама_из_рекламы• вчера в 21:33
Скоро весна, скоро весна , скоро эти ночи беспокойного сна )
автор Фоточки нема • вчера в 21:33
Ответ дляТигрЛьвович
Не хочеться щоб танув((
Ви одна з небагатоьох, напевно ))
ТигрЛьвович• вчера в 21:34
Ответ дляФоточки нема
Ви одна з небагатоьох, напевно ))
Угу)))
Підмітайло• вчера в 21:34
Ответ дляТигрЛьвович
А потім завалило снігом
Але птички співають, коти мявчать- весна в дорозі
Шмоточницаца• вчера в 21:34
Ответ дляТримаю свічку
Це ви Куку а в нас післязавтра плюс 5
То ви відчуваєте сьогодні те, що буде післязавтра?
ТигрЛьвович• вчера в 21:36
Ответ дляДама_из_рекламы
Навпаки спать охота, вітамінів мало весною)