Тётя Хрюша• 20 февраля в 21:41

То інопланетяни так і не прилетіли?

Спочатку казали в жовтні, потім в січні.
Чи нам ніхто не сказав?
Читали, що пару днів тому Обама в інтерв´ю проговорився, що інопланетяни існують?! І він це впевнено сказав, це не було сказано як можливо чи теоретично.
Потім його Трамп взяв за яйця і сказав, що Обама не мав права розсекречувать такі дані і той почав пост фактум виправдовуватись, що говорив не буквально...
А ви вірите, що інопланетяни існують? І що це вже доведено і приховують від нас?
Зробіть вибір:
вже голосів: 29
Інопланетяни є
Їх нема
Не можу визначитись да чи ні
автор Тётя Хрюша • 21 февраля в 11:04
Ответ дляtereska
Оце ви загнули, перегляньте хоча б викіпедію та зрозумієте про планети нашої галактики трохи більше, ніж ви уявляє. Про температурний режим, наявність води, кисню, склад газів, швидкість вітрів - чи і в це ви не можете повірити?..
Вчені досліджують швидше, чим ваше бажання прикинутися «шлангом» і бути такою необізнаною.
Можете ще про інші галактики почитати, як далеко вони від нас знаходяться і коли поглине наша галактика їхню, через скільки мільярдів років.
Навіть Марс вже досліджують, почитайте особливість і цієї планети, щоб хоч трохи наблизити себе до сьогоденних реалій.
Я не поняла в чому ви мене хоче пепеконать?
Ви в курсі, що наша сонячна система, це крихта нашої галактики. Нащо ви мені про інші галактики говорите, коли я вам тільки про нашу. В якій повно інших сонячних систем.
Коли хочете зійти на розумну, то краще самі розберіться.
Перечитайте своє перше повідомлення і зрозумійте яка свчта простота
автор Тётя Хрюша • 21 февраля в 11:05
Ответ дляМексиканочка
Звідки ви знаєте за всі планети нашої галактики?
Так отож.
Вона дциає, що нага сонячна система це вся галактика. Але це шматочок
tereska• 21 февраля в 11:15
Ответ дляТётя Хрюша
Ви людина, яка роздумує про інопланетян, там і про Бога приплела, навіть не хоче вікіпедію переглянути - все з вами зрозуміло))
Ваші теми про порчі, зглази не залітають, то ж вирішили з іншого маразму зайти.
Я вам ще раз простими словами, на вашому рівні хочу пояснити, що з нашої галактики до іншої такий же принцип і назад неможливо нічим та ніколи перетнути, а інфо про планети нашої сонячної системи відомі, зрозумілі та вивчені, немає там ні ресурсів для виживання та життя ніякого (гази, вітри, температура).
tereska• 21 февраля в 11:16
Ответ дляТётя Хрюша
Так отож.
Ви читаєте по діагоналі, ваше право бути обмеженою у знаннях.
автор Тётя Хрюша • 21 февраля в 13:19
Ответ дляtereska
По перше, я не знаю про теми про порчі і зглази. Це до чого взагалі в цій темі?
Який Бог?
Я їй кажу, що треба розфбратись в своїй галактиці, а вона мені про інші. Нащо мені думать про інші галактики і маршрут до них, якщо в своїй галактиці своїх сонячних систем тьма. Нащо ви пишите про нашу сонячну систему і ці планети (це діти знпють що там життя немпє і умов тоже), якщо я вам пишу про інші планети інших сонячних систем нашої галактики.
А ви мені знов і знов одне і те саме.
Ви не можете пояснити нічого простими словами навіть на моєму рівні, бо ви навіть його не знаєте.
Тож за розумну не зійшли.
Дякую за діалог
автор Тётя Хрюша • 21 февраля в 13:23
Ответ дляtereska
Я дуже обмежена у знаннях, це правда.
Але вам навіть до такої обмеженомті далеко.
Бо вже і діти в школі знають, що в космоці безліч галактик. Кожна галактика має безліч сонячних систем. Мені навіть не треба думати як можеа долетіти до іншої галактики, аби в нашій розібратись і розуміти що навколо.
А ви про інші галактики, бо у вашрму розумінні наша галактика молочний шлях це сонце і 8 планет і зірки. І ви тррочите, що на інших семи планетах нема умов.
А звідки ви знаєте що на тисячах інших сонячнмх систем нема умов.
Знову ж таки в межах тільки нашої галактики
Мексиканочка• 21 февраля в 17:22
Ответ дляtereska
Єєє...ви розумієте, що пишете про сонячну систему, а не галактику чумацький шлях?
автор Тётя Хрюша • 21 февраля в 21:14
Ответ дляМексиканочка
Ні, вона не розуміє