За ким я буду?• Изменено сегодня в 11:23
Де купити модні стильні купальники 52 розміру?
Але не бабські з трусами по пояс і поралоновими грудьми.
За ким я буду?
• сегодня в 11:25
Ответ дляЗновЗдоров
В таком весе красивого ничего не бывает мне кажется🥹
Пофіг, мені потрібні назви фірми купальникв, я впринципі ,нудистка, але треба ефектний купальник, а, може, і кілька
За ким я буду?
• сегодня в 11:27
Ответ дляДон Пэдро
Берите обязательно тигровой расцветки и трусы стринги
Стрінги ні, бразиліани мені краще підходять. Краще стримані кольори, але не чорний
ЗновЗдоров• сегодня в 11:27
Ответ дляДон Пэдро
Ору🤣
За ким я буду?
• сегодня в 11:28
Ответ дляЗновЗдоров
Ору🤣
Я також, народ думає, якщо 80- 90 кг то вже й життя немає повноцінного жіночого
За ким я буду?
• сегодня в 11:29
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Fashion4you.com.ua-я там многие брала. Только цены там сейчас!!!!
Пургену мне• сегодня в 11:35
Магазин Бразері, оффлайн, вони спеціалізуються на купальниках і білизні для великих грудей і розмірах плюс сайз.
Вибір ок, моделі сучасні, ціни середні і вище середнего.
Любимка-анонимка• сегодня в 11:39
Ответ дляЗа ким я буду?
Спаси и сохрани.
Моя немецкая коллега - лесби 120кг тоже нудистка. Говорит, что у нее никогда не было купальника. Могу познакомить.
Ну ниче се• сегодня в 11:41
Ответ дляЗа ким я буду?
Тогда возьмите 50размер или 48. И не будут трусы по пояс. Вуаля
За ким я буду?
• сегодня в 11:41
Ответ дляПургену мне
Дякую
Удальонка• сегодня в 11:42
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Спаси и сохрани.
Вы странная)
За ким я буду?
• сегодня в 11:42
Ответ дляПургену мне
Цей магазин
А, дякую, я знаю цей магазин., просто забула про нього.
За ким я буду?
• сегодня в 11:43
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Спаси и сохрани.
Я про купальники тему створила, а не пошук подруг.
Мания-Величия• сегодня в 11:45
На інтімо можна замовити з приміркою.
Я на свій верх 80G лише там змогла знайти.
Бо на 50-52 чомусь частіше шиють до чашки D і з великим об´ємом під грудьми.
За ким я буду?
• сегодня в 11:48
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Удалено администрацией...
Я жирна - Ви задовольнилися, агресією на порадниць? Чи серд итеся , що я відхилила пропозицією знайоиства з Вашою подругою?
Любимка-анонимка• сегодня в 11:49
Ответ дляНу ниче се
Удалено администрацией...
Пургену мне• сегодня в 11:49
Які дивні люди, 52 розмір це не 70 розмір, це нормальна, гарна, жінка, l-xl, а тут вже всякої гидоти понаписували, а що саме цікаве, таке зазвичай пишуть ображені життям, чоловіками і собою жінки, типу самостверджуються, щасливі діляться добром)
Любимка-анонимка• сегодня в 11:50
Ответ дляЗа ким я буду?
Идите без купальника
За ким я буду?
• сегодня в 11:50
Ответ дляВилосипедниця
Ну трусы по пояс ещё модно,
Вони підходять для струнких жінок, товстішим не рекомендуюь такі моделі. Але виообники чомусь їх постійно пропонують.
За ким я буду?
• сегодня в 11:50
Ответ дляМания-Величия
На інтімо можна замовити з приміркою.
Дякую
Белоснежко• сегодня в 11:51
Если бюджет баксов 200 за купальник есть - смотрите бич банни под заказ. Потому что формулировка ’эффектно’ для 52 размера дешевого не подразумевает.
За ким я буду?
• сегодня в 11:52
Ответ дляБелоснежко
Це сайт? Де вони в нас продаються?
Белоснежко• сегодня в 11:53
Ответ дляПургену мне
Удалено администрацией...
Белоснежко• сегодня в 11:53
Ответ дляЗа ким я буду?
Це сайт? Де вони в нас продаються?
У нас нигде, такую размерную сетку только под заказ вам привезут.
За ким я буду?
• сегодня в 11:54
Ответ дляБелоснежко
Дякую