Почемучка• вчера в 19:15

Перевозчик KLR. Кто ездил их автобусом?

Проверяют ли багаж на границе?
Дюймовочка• вчера в 19:22
А це залежить від перевізника? Зазвичай перевіряють всі автобуси , принаймні поляки пропускають весь багаж через рентген.
автор Почемучка • вчера в 19:25
Ответ дляДюймовочка
Ну то зрозуміло. Я маю на увазі, чи контролюють вартість ввезених товарів?
Дюймовочка• вчера в 19:26
Ответ дляПочемучка
Вам треба питати конкретно про пропускний пункт,дивлячись з якою країною. Автобуси великі зазвичай не перевіряють . Але якщо у когось щось на рентгені підозріле знайдуть, то можуть потім перевіряти ретельно всіх в автобусі. Це водії розповідали, я на щастя на таке не потрапляла.
автор Почемучка • вчера в 19:28
Ответ дляДюймовочка
Ну за це я не переживаю. В мене просто є декілька речей з цінниками і пару одиниць побутової техніки (вживаної). Щоб податок не довелося платити за перевищення ліміту у 150 євро.
Дюймовочка• вчера в 19:29
Ответ дляПочемучка
На рахунок техніки не знаю.
Борисфенка• вчера в 19:29
Ответ дляПочемучка
Звідки і куди ви везете?
автор Почемучка • вчера в 19:30
Ответ дляБорисфенка
Звідки і куди ви везете?
Україна-Німеччина
Борисфенка• вчера в 19:31
Ответ дляПочемучка
Україна-Німеччина
Через сканер прогонять. Кожного 20-го відводять в сторону і влаштовують ретельний перегляд.
Лотерея. Від перевізника не залежить і від митниці не залежить, є вибіркова перевірка.
А повезе вам чи ні, хтозна.