НетЕщеНаверное• вчера в 21:40
Як у вас проходило студентство, вчились чи халявили і гуляли?
Просто цікаво, як в кого це було.
Я вчилась тільки під час сесії, така от все в останній момент, а так трохи халтурила. Свобода, алкоголь, гуртожиток. А могла би, потенціал мала, так зараз про це шкодую...
Натрапила сьогодні на ютуб дівчини, яка в 21 все так організувала в навчанні, якщо і посидіти з подружками то чайок і в 22.00 по домам. Зато червоний диплом, бюджет.
А я "лето красное пропела, оглянуться не успела". Тоді б мені нинінші погляди і не вести себе як стадо, а як людина яка чогось хоче. Ех.
Ms. Похвала• вчера в 21:42
Работала, училась в универе на заочке, гуляла. Получалось всё совмещать.
ТаЕщеОптимистка• вчера в 21:43
Тю. В 20 лет именно гулять и надо.
Я хорошо училась и гуляла постоянно. Удавалось совмещать. Недосыпала бывало, да, но было круто)
Про какой-то чайок вообще странно читать, чайок лучше пить после 30, когда есть семья и уже отгуляла своё)
Не рахую, а вважаю• вчера в 21:42
Потім у неї будуть три червоні дипломи, три аспірантури, три коти, троє дітей і три роботи.
А у вас зараз що?
НетЕщеНаверное
• вчера в 21:43
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А у вас зараз що?
Дітей ще немає, а робота і кіт є.
Я Вас не боюся• вчера в 21:44
Я учила только коллоидную химию, потому что препод была строгая и требовательная, остальное все было решаемо)
Не рахую, а вважаю• вчера в 21:45
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Тю. В 20 лет именно гулять и надо.
Мені вже за 40+
Минулого року з закадичними своїми згадали студентський лонгер
Замовили для ностальжі, надпили, виплюнили і замовили ще одну пляшку віски і відро коли
Алина-1240• вчера в 21:45
Училась)))что то наподобии философии прогуливала. Дискотеки и прочее редко, не было денег и племянница на руках.
Не рахую, а вважаю• вчера в 21:45
Ответ дляЯ Вас не боюся
Знадобилася зараз?
Кіна не буде• вчера в 21:46
В мене було відмінне студентство. Практика, про яку теперішні студенти можуть лише мріяти - на найкращих підприємствах країни. Навіть за кордон їздила на деякий час. Практика не на папері, а ’давали порулить’ на будь якому обладнанні.Під наглядом,але
Я Вас не боюся• вчера в 21:46
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Знадобилася зараз?
Да, я работаю по специальности.
Не рахую, а вважаю• вчера в 21:47
Ответ дляКіна не буде
Машинобудування чи крановщик?
Кіна не буде• вчера в 21:49
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Машинобудування чи крановщик?
Інженер технолог.
Молчунья• вчера в 21:50
Вчилася і гуляла. Але не алкоголь і хаотичний секс, а тусили в гуртожитку, грали в ігри, подорожували, брали участь в громадському житті, найкращі спогади.
Істеріомама• вчера в 21:50
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Мені вже за 40+
молоденькая вы).. композицию не пробовали)))
НетЕщеНаверное
• вчера в 21:50
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Мені вже за 40+
А ми ще й курили капець, зараз всі покидали. Тоді модно було курити)
Принцепесочка• вчера в 21:51
Халявила и гуляла, появлялась на лекциях только у одного преподавателя, за остальное все приносила деньги
Не рахую, а вважаю• вчера в 21:52
Ответ дляІстеріомама
Навіть не чула
І в гуртожитку ніколи не була за час студентства. У еас в групі лише двоє були не з міста, і ті їздили ночувати додому в Бровари.
НетЕщеНаверное
• вчера в 21:52
Ответ дляМолчунья
Ви дуже правильно гуляли. Ви мене не зрозумієте. Так гуляють відмінниці і правильні дівчата.
Не рахую, а вважаю• вчера в 21:52
Ответ дляНетЕщеНаверное
Зараз не модно, зараз дорого
Шалена красуня• вчера в 21:54
Ответ дляЯ Вас не боюся
Химфак закончили, коллега?
Менее Более• вчера в 21:55
Поступила на бюджет, пары прогуливала - пьянки- клубы-гульки - красный диплом
Хата на мати• вчера в 21:56
Вчилася сама, пари майже не прогулювала, червоний диплом.З 3го курсу робила курсові на замовлення, робила переклади, працювала на ринку реалізатором.
Гулєк було мало, грошей зайвих не було.
Khmelnichanka• вчера в 21:58
В мене були найкращі студентські роки.
Харків, Камʼянець -Подільський, Киів.
Прекрасні друзі, чудові педагоги.
Вчилась в задоволення, бо професія - творча, і ніхто не вимагав з мене ненависної математики )))))
Харків, Камʼянець -Подільський, Киів.
Прекрасні друзі, чудові педагоги.