Советничаю тут• сегодня в 12:17
Сколько вам платят
На нелюбимой работе?
Не зацілована• сегодня в 13:43
На нелюбимой было 700 грн плюс проценты. На процентах очень неплохо зарабатывала. Только это было очень давно.
Попельшка• сегодня в 13:53
Ответ дляШкала Радощів
В проститушной что ли, откуда такие цены
я не працюю 8-годинний робочий день, і не кожен день, тому в загальному сума нормальна, але не та, що ви собі ймовірно уявили.
Попельшка• сегодня в 14:00
Ответ дляТундиринда
Якщо у вас повний робочий день і графік 5/2, то виходить тисяч 7-8$. У мене була така погодинна ставка, але й зайнятість до 30 годин на місяць 🙂 Щось підказує, що ви не по 180 годин працюєте
та ні звісно)
Працюю погодинно неповний робочий день і не кожен день. Тому мова про 7-8 тисяч не йде) А якщо хворію чи у відпустці, то відновідно взагалі нічого не заробляю.
Іноді з сумом згадую свою офісну роботу, де роздаси задачі, і далі займаєшся своїми справами, а гроші заробляються) Але там інші мінуси.
Витворунка• сегодня в 16:05
Ответ дляЕдимнаморе
Копейки. Поэтому пятница - мой последний рабочий день
На этой неделе? А в понедельник первый рабочий день на следующей неделе?
Если увольняетесь окончательно, то по-доброму завидую.
Едимнаморе• 1 час назад
Ответ дляВитворунка
Да, 27.02 - последний рабочий день. Пятница.
А как можно ’не окончательно’ уволиться?))