Анонимус Я• вчера в 15:43
У вашій школі є питання якщо хлопець носить сережку у вусі?
Я думала що ці часи вже пішли, але була здивована реакцією деяких колег.
Точу ляси• вчера в 16:01
Ответ дляЧупакабраЗеБест
администрацией. а точнее статутом.
Каким статусом
ЧупакабраЗеБест• вчера в 16:01
Ответ дляТочу ляси
Каким статусом
каким еще статусом? я рпо статус ничего нигде не писала.
Анонимус Я
• вчера в 16:01
Ответ дляФиктивная
А для чего эти странные ограничения?
Мені просто цікаво чим відрізняються вуха у хлопців та дівчат?))
Все до блиску• вчера в 16:02
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вы читали все уставы всех школ Украины?
Я читала Вас)
ЧупакабраЗеБест• вчера в 16:02
Ответ дляВсе до блиску
Я читала Вас)
и? в чем у вас ко мне претензии?
Все до блиску• вчера в 16:03
Ответ дляЧупакабраЗеБест
и? в чем у вас ко мне претензии?
Вывсеврете
Поросенка• вчера в 16:03
Ответ дляЧупакабраЗеБест
в нашей школе это запрещено.
А дівчатам? Чи у ваш школа московського патріархату?
Все до блиску• вчера в 16:03
Ответ дляАнонимус Я
Так а що устав, він ніяк не може регламентувати отвори у тілі. Максимум описує шкільну форму
Так
Анонимус Я
• вчера в 16:04
Ответ дляПоросенка
В нашій повна демократія і ніяких питань нема:)
Ну то добре)
Я і сама можу запитати але просто з цікавості, чому захотів, підмітити якщо пасує і тп.
Поросенка• вчера в 16:05
Ответ дляВсе до блиску
Казали,по уставу школи не положено)
Устава мені не показали,так що були послані найух)
Навіть якби це було прописано в статуті, статут це добровільна домовленість і не може обмежувати захищених українським законодавством прав.
Поросенка• вчера в 16:07
Ответ дляЧупакабраЗеБест
мне ваша истерика безразлична. моя дочка учится в одной из самых престижных школ СТРАНЫ. и внутренняя дисциплина там на высоком уровне.
Точно не в УФМЛ:)
Анонимус Я
• вчера в 16:06
Ответ дляПоросенка
Статут це підзаконний акт, і сережки там точно не вписують)
Точу ляси• вчера в 16:07
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Это какая школа?
Фиктивная• вчера в 16:08
Ответ дляАнонимус Я
Вот именно...
Или чем отличается сережка в ухе, от сережки в носу или брови? Вот обычные сережки в ушах у девушки не мешают учиться, это можно. А сережка в носу уже вдруг резко начинает мешать... Такие странные стереотипы.
Помогалочка• вчера в 16:11
Ответ дляТочу ляси
Это какая школа?
Самая престижная, вы не понимаете.
Анонимус Я
• вчера в 16:15
Ответ дляФиктивная
Вот именно...
Ага, до мене якось один учень підбігає, хизується вухами і каже що це лише завдяки тому я прийняла передачу з добре на відмінно.
Виявляється у нього домовленість була з батьками, а я думала чого він мій предмет гризти почав))))
Червона рута• вчера в 16:17
Ответ дляПросериарила молодость
Помню товарища хотели лишить комсомольского билета когда он с кульчиком в ухе пришел в школу
Что такое кульчик ?
Меломанка Маланка• вчера в 16:36
Є таке.Чого в правоохоронні структури не беруть,є заборони і правила,прописані.І в школах теж
Анонимус Я
• вчера в 19:39
Ответ длярукиЖимолости
Мой в 8 классе ходит с серьгой в брови. Ни кто ничего не говорит.
Ну то нормально, а я завтра піду до директора хай пояснюю колегами, та ще і батьків поставлю до відома
dahashutka19• вчера в 23:43
Сину 12, вже рік носить сережки у вухах. Ніхто з вчителів нічого не казав звісно.
Анонимус Я
• сегодня в 11:47
Ответ дляdahashutka19
І що вони заважають вчитись?)