хутряна володарка• 28 мая в 10:30

Чому 3 місяці канікул влітку?

Вітаю. Підкажіть, чому в нас, принаймні з мого дитинства 90-х, точно було 3 місяці канікул влітку? Для дітей клас. Та це ж не так зручно для дорослих? Чому таке рішення? Особливо, коли вік дітей такий, що вдома не залишиш, а бабусі в селі нема. Чи взагалі бабусі нема ніякої вільної. Згадую, дитиною любила канікули. Але коли всі друзі їхали в село чи ще кудись, то якось вдома сидіти було сумно. Ніяких особливо розваг не було. Хіба що списки літератури. Так тривало до того часу, поки не почали відпускати гуляти саму містом. А так сидиш вдома. Читаю тут часто, що в інших країнах канікул менше. Що трохи логічно з точки зору зручності для батьків, які працюють. Наприклад, читала, що в Нідерландах канікули літні 6 тижнів, в Німеччині щось там також не все літо. Поділіться думками.
Теща дочки• 28 мая в 10:32
Поділитися думками про те, як організувати літній відпочинок для вашої дитини, щоб їй не було сумно?
І так, для дітей працюючих батьків є денні табори і цілодобові.

Бибер-анонимер• 28 мая в 10:32
Аграрне минуле - три місяці в селі на городі)
В інших країнах розвинені денні табори за рахунок держави.
Svitlo_• 28 мая в 10:33
Відпустка для вчителів - 56 днів, плюс в кого є соціальна -ще 10 днів. Хто буде працювати?
Всіх підсаджую• 28 мая в 10:33
То есть из-за того, что лично вам некуда деть ребенка, дети не должны летом отдыхать?
Все знаю від і до• 28 мая в 10:34
Ответ дляВсіх підсаджую
А куди подіти таку дитину, якщо денних таборів при школах зараз немає, а платні не всі можуть собі дозволити?
Бибер-анонимер• 28 мая в 10:35
Ответ дляВсе знаю від і до
а куди вас дівали батьки?
Гадаю_По_шнуркам• 28 мая в 10:35
Пионерские лагеря были, которые решали проблему беспризорных детей летом.

Блондинка в Шоколаде• 28 мая в 10:35
Ответ дляВсе знаю від і до
Розуміти все це і не народжувати, коли стоїть питання про ’не можуть дозволити’.
автор хутряна володарка • 28 мая в 10:36
Ответ дляВсіх підсаджую
Я написала свої спогади дитинства. Що я сумувала за друзями, які їхали по селах. Ніяких шкільних таборів при школі тоді не було. В багатьох дітей була схожа проблема. Батьки на роботах. Вік такий, що самих не відпускали. Іноді були якісь путівки від школи. А так часто доводилось сумувати. Тому і запитала, чим зумовлено, що 3 місяці. І якщо батьки працюють, а по закону наче неможна лишати дитину вдома.
Теща дочки• 28 мая в 10:36
Ответ дляВсе знаю від і до
Об´єднуватись з іншими такими ж батьками, та по черзі доглядати дітей у робочий час.
Брати дитину із собою на роботу
Ответ дляТеща дочки
А де це є? В моє дитинство такого не було.
Svitlo_• 28 мая в 10:36
Ответ дляБибер-анонимер
Всіх підсаджую• 28 мая в 10:37
Ответ дляВсе знаю від і до
Что вы предлагаете?
Все знаю від і до• 28 мая в 10:37
Ответ дляБибер-анонимер
а куди вас дівали батьки?
В моєму дитинстві не було війни і при школах працювали денні табори безкоштовні. До того ж, життя загалом не було таким небезпечним і діти самі гуляли на вулиці вже з 6-7 років.
Теща дочки• 28 мая в 10:37
Ответ дляхутряна володарка
У вашому дитинстві не було таборів? Ви з якої планети?
Харчовий тріль• 28 мая в 10:37
Температура в июне какая в Нидерландах? Отправьте ребёнка в лагерь и не ищите бесплатную передержку
Трейдер кріпти• 28 мая в 10:38
Авторе, а що ще ви читали про інші країни? Що там сказано про термін декретної відпустки, що по зарплатах в конвертах? Що по системі штрафів за несплачені квитанції? В Китаї у старшокласників взагалі майже немає канікул, а першачки починають адаптацію до школи з серпня. Всі діти після 4 класу живуть в школі, навчання до 5-6 вечора. Батькам зручно, дітей забирають дрдому лише на вихідні та канікули. А дехто і на вихідні не забирає
В інших країнах все інше, а не тільки тривалість канікул.
Все знаю від і до• 28 мая в 10:38
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Таких зараз 80%. Нехай українці вимруть?
Allein74999• 28 мая в 10:38
Я аж конфетой подавилась. У меня максимум радости - наконец сдыхаться школы хоть на три мес, а кто-то реально недоволен.

Всіх підсаджую• 28 мая в 10:38
Ответ дляхутряна володарка
Чем обусловлено, нужно спрашивать в Министерсте образования.
автор хутряна володарка • 28 мая в 10:38
Ответ дляБибер-анонимер
Берем Нідерланди. Для прикладу. Тут одна жінка колись писала. Загуглила, дійсно, так. Школа до кінця липня. Діти в школі, батьки на роботах. Графік розслаблений шкільної програми, гнатися нікуди не треба, і домашку після школи робити до ночі також. Потім 6 тижнів канікул. Щоб дитину саму не лишати - мама бере відпустку, потім батько, тобто фізично все логічно, ну або платний табір. Тобто логіка присутня.
Бибер-анонимер• 28 мая в 10:39
Ответ дляВсе знаю від і до
в моєму дитинстві при школі не було таборів, батьки самі організовували.
Хтось в село до бабусь, хтось вдома, платний табір, відпочинки за батьками.
автор хутряна володарка • 28 мая в 10:39
Ответ дляБибер-анонимер
а куди вас дівали батьки?
Сиділи вдома самі часто, багато хто сидів закритий в квартирі. Є вільна бабуся - вважай, пощастило.
младокошкина• 28 мая в 10:39
Ответ дляВсе знаю від і до
Вдома
Харчовий тріль• 28 мая в 10:39
Ответ дляВсе знаю від і до
Мой ребёнок должен мучиться в школе, где солнечная сторона и в кабинете +40,а не отдыхать, потому что кто-то не может себе позволить?
Дуболом• 28 мая в 10:39
Ответ дляТеща дочки
меня отправляли в крым, имели возможность
таких с класса были пару человек всего
при школе ничего не было
85 г рождения
Все знаю від і до• 28 мая в 10:40
Ответ дляВсіх підсаджую
Что вы предлагаете?
Я наче задала питання, а не зробила пропозицію, ні?
Теща дочки• 28 мая в 10:40
Ответ дляхутряна володарка
То і в Україні мама та тато можуть брати відпустки та відправляти дітей у табори. Що вас бентежить?
Svitlo_• 28 мая в 10:40
Ответ дляхутряна володарка
Хто буде працювати в цих пришкільрих таборах влітку?
Трейдер кріпти• 28 мая в 10:40
Ответ дляхутряна володарка
Який такий вік? Ми з 1 класу самі гуляли у дворі.