аромат Жука• вчера в 17:18

Чи нормальне в мене бажання?

Прохання не засуджувати моїх бажань.
Але….
Якийсь бідний клас чоловіків у Тіндері (СЗ)
Більшість — на оренді, без авто. Один пише, що хостел орендує, інший — на автобус поспішає. Ще один шукає вживаний телефон, бо на новий немає грошей.
Охоронець, таксист, кухар, зварювальник, сушист.

Хочу середній клас зустріти, більшого не потрібно. Собі рівню шукаю.
Розумію, що зараз такий час. Якесь замкнуте коло.
Але так важко змиритися, що чоловік матиме з/п 20 тис. — 30 тис. грн та буде без нажитого майна.
Маю своє житло, двокімнатну квартиру в Києві (не батьківська, купила сама), а точніше — інвестувала в житло ще до війни, коли доходи були більшими.
Зараз дохід — 2000 у. о., є житло, авто, освіта, робота.
Це виходить, якщо погодитися на такого, він буде в мене жити, щоб оренду не платити.
Найцікавіше, що — вони цікавляться, з ким живу, яка посада, що за машина.
Один запитав, чи вистачає грошей на життя, скільки коштують мої тренування з тренером.

Де знайомитися в іншому разі, якщо:
Робота в жіночому колективі, ходжу на фітнес, чоловіків там немає.
На вихідних ходимо в ресторани з друзями, але там усі сімейні, не знайомляться якось.

Залишаються СЗ.
Приму в дар• вчера в 18:05
Ответ дляаромат Жука
Data analytics
Хіба в професійних колах нема з ким знайомитись?
Мошей ницца• вчера в 18:05
Ответ дляГарантую неперелевки
Сегодня так, а завтра может все поменяться. Жизнь дело такое. Сегодня есть квартира, а завтра нет. Но не во Львове, конечно.
Надо смотреть на перспективу, а так ждут автора только коты.
Краще з котами, аніж з неліквідом що в 30+ заробляє 30т
Гарантую неперелевки• вчера в 18:08
Ответ дляМошей ницца
Да, это ближе к ее реалиям
Мошей ницца• вчера в 18:09
Ответ дляГарантую неперелевки
Да, это ближе к ее реалиям
Так це ж чудово, повний релакс. Набриднуть коти - пїде за кордон і там вийде заміж. А неліквід залишиься тут із своїми 30к і орендованою кімнаткою
viter33• вчера в 18:09
Ответ дляГарантую неперелевки
Да, особенно повеселило про таксиста да и повара с сушистами могут хорошо зарабатывать.
МОЖУТЬ усі
Але маємо факт - ’красені’ із з/п 20-30 тис
Гарантую неперелевки• вчера в 18:11
Ответ дляМошей ницца
Да, там ее ждут. Согласна
Бараболька• вчера в 18:19
Ответ длямимАпроходила
Зробіть професійну фотосесію. Прямо скажіть фотографу, яка мета і хай допоможе з підбором образу. Якісь фото з загадкою (я колись ставила захід сонця, де видно силует фігури )
Не розповідайте чоловікам про наявність майна та суму доходів. І забудьте фразу ’купила/зробила/вмію САМА’. Навіть якщо це правда, бо й далі будете робити все сама і приваблювати таку аудиторію.
Змініть локацію пошуку, може це недалеко від вас ’мас маркет’. Ходіть в спорт клуби, басейн (наприклад, клуб 5 елемент, там багато платоспроможних чоловіків), сквош, стрілецькі клуби. Ви працюєте в ІТ секторі - у Києві багато конференцій, лекцій, тренінгів.

Я памятаю свій активний період побачень з СЗ)) не було коли спати через ці переписки і нормальні хлопці попадались)
У автора другая проблема- на нее клюют, но вся проблема в том что на сайте одни нищеброды. Я очень понимаю автора. Я была на сз когда мне было 30, в следующий раз я туда попала 2 года назад и мне было 47..... я была еще в 1й раз не в восторге от контингента, но то что там сейчас....это лютый трэш.... и да, зачем мне владелице 4х квартир, авто и приличного дохода чувак спешащий на автобус? Что б что?? Оплачивать и ему отдых раз я еду, и ему ресторан раз я иду, покупать кучу продуктов т.к жрут мужики обычно немало так....
Ку ка ку ка ку• вчера в 18:23
Ответ дляГарантую неперелевки
Так сварщик точно хорошо зарабатывает
мимАпроходила• вчера в 18:23
Ответ дляБараболька
Така категорія теж є. Але чудово знаю, що є забезпечені чоловіки.
Згодна, що треба обирати по статусу.
Ку ка ку ка ку• вчера в 18:24
Ответ дляГарантую неперелевки
Да, там ее ждут. Согласна
Ждут такие же таксисты и сушисты))
Жирафовое варьенье• вчера в 18:26
Ответ дляКу ка ку ка ку
Так сварщик точно хорошо зарабатывает
Не, сантехник. Тут была как-то тема
Ку ка ку ка ку• вчера в 18:28
Ответ дляЖирафовое варьенье
Не, сантехник. Тут была как-то тема
Ну,когда я делала ремонт ,то электрик сантехник и сварщик точно хорошо заработали и точно больше 30т в месяц
Наодинцi• вчера в 18:28
Ну в принципе да, адекватные. Не адекватно, когда голопопые ищут богатых, а тех, кто им ровня называют нищебродами. Слушайте, ну таксисты и сварщики не 20000 грн в Киеве зарабатывают, но в любом случае как бы там ни было, если вы успешная, то ровню найти проблематично. Особенно после 30 лет. Все такие мужчины в основном заняты. Кто не занят, либо хотят моложе себя лет на 10,либо просто с очень тяжёлым характером (либо все вместе)
Гарантую неперелевки• вчера в 18:33
Ответ дляКу ка ку ка ку
Так сварщик точно хорошо зарабатывает
Как и сантехник. Да и любые другие плиточники, электрики , штукатуры, но они не для автора, ей нужен принц
Бараболька• вчера в 18:35
С мужчинами сейчас тотальная беда( в мою молодость ты не мужик если не выгулял даму в кафе/ресторан, а сейчас дама тарелочница, если хочет кафе/ресторан. Ощутите так сказать разницу. А все потому что на СЗ 90% нищебродов, мечтающих что б их накрмили, оттрахали и еще и без обязательств
Ку ка ку ка ку• вчера в 18:36
Ответ дляГарантую неперелевки
И им нужна не автор,а кто с ужином встретит и тормозок на работу соберет
Мамина корзиночка• вчера в 19:32
Ответ дляМошей ницца
В Україні навіть в науковців зарплата по 25-35 тисяч. Який неліквід, що ви несете?
Мамина корзиночка• вчера в 19:33
Ответ дляКу ка ку ка ку
Це правда.
Ку ка ку ка ку• вчера в 19:36
Ответ дляМамина корзиночка
Це правда.
Правда мой айтишник выбрал типа меня детную и с ужинами,а не типа автора
ГоловнаЯ• вчера в 19:38
Ответ дляаромат Жука
та вариантов там куча должна быть. ищу себе мадам 35+ то уже такое себе...
Мошей ницца• вчера в 19:38
Ответ дляМамина корзиночка
А в лікаря у приватній клініці може бути від 60 та більше.
А в сантехніка чи слюсаря в приватній контрі - від 50т і вище.
В інженера на гарній посаді - і 80 може бути.
Досвідченому дизайнеру чи сварщику - абсолютно реально мати 50+.
Будівельники - взагалі на вагу золота.
Навіть науковці за бажанням можуть працювати не в провінційному ВНЗ, а на вискооплачуваних місцях, і не лише в Україні.

Було б бажання, шановний. Хочете бути середнячком та неліквідом - на здоров´я. Беріть замість дружини котика - і вперед. Розмоножатися таким точно не варто.
ГоловнаЯ• вчера в 19:41
Ответ дляviter33
Ні фіга
Так працює в 18 р. - ’треба дивитися на перспективу’
Автору 31, її кавалерам +/- так само
Тобто, вже по 10 років працюють і ’досягли’ з/п по 20-30 тис. Це тупік , перспективи не буде
Тому краще шукати рівню
П.С.Так. є можливість винятку в 1%, але це - мізер
ребята, девчата, может обратим внимание на отношение? или пусть срет нам на голову, у него же зп 82тыщи. вы серьезно
размахер• вчера в 19:59
Автор, бажаю вам знайти ту саму людину, з якою вам буде в кайф, шаленого кохання, обіймів та жіночого щастя
автор аромат Жука • вчера в 20:00
Ответ дляразмахер
Дякую 🥰
Якщо у вас є кохана людина, бережіть її. Зараз дуже складно зустріти Своє
viter33• вчера в 20:10
Ответ дляГоловнаЯ
А з чого такий висновок, що якщо з/п 20-30 тис, то - золоте серце, такі ж руки, кохатиме автора до нестями, носитиме на руках і здуватиме пилинки, а із з/п (умовно) 80 тис - обов’язково буде аб’юзер, нарцис, п’яниця, наркоман та бл...дун ?
Трейдер кріпти• вчера в 20:24
Автор, я не так давно сама сидела на сайтах знакомств, то в курсе. Есть там и обеспеченные мужчины, более чем. Просто вам пока пишут не того контингента, что вам интересно. А вот с этим уже сложнее. Все выбирают. Успешные мужчины могут выбрать красотку даже не своего финансового уровня, например, с ребенком, но моложе себя. Или еще как-то, как им больше подходит. Я успела познакомиться с очень большим числом мужчин, со многими было одно свидание-поход на кофе или в кафе. Есть очень разные, есть женатые, бедные, успешные, с тараканами, озабоченные и т д. Я тоже имею зп вашего уровня, понимаю ваши ожидания. Я бы больше смотрела на уровень человека в целом. Сейчас война, может кто-то и потерял жилье.
ГоловнаЯ• вчера в 21:56
Ответ дляviter33
чем выше доход, тем больше у него выбор и тем меньше у вас должно быть минусов и меньше своего мнения. оооочень редко когда нет.