Будьте так ласкаві• вчера в 22:14
Відпустка початок березня. Куди? Буковель, Яремче чи щось інше?
Порадьте будь ласка із власного досвіду.
Чоловіка відпускають у відпустку. Відпустка коротка (5 днів) припадає на початок березня.
Куди краще поїхати відпочити?
Плануємо вдвох. Своїм ходом. Машина є, але як на мене не розрахована для поїздок в Карпати в таку погоду.
Я хочу щоб було спа в готелі. Якщо погода буде погана, то просто там будемо тусити, не виходячи. Чоловіку байдуже, він просто хоче побути зі мною. Ніде не були із перелічених місць. Бюджет до 4000 за добу.
Куди краще поїхати відпочити?
Будьте так ласкаві
• вчера в 22:40
Ответ дляПарова машина
Повірте, житло це навіть не половина витрат в Буковелі.
На меньше чим 10 - 12 тисяч в добу туди навіть їхати не варто
На таку суму дійсно не розраховувала. Дякую.
Не кую, не мелю• вчера в 22:41
Трускавець, великий вибір санаторіїв зі СПА, плюс в такий сезон там нищі ціни.
Будьте так ласкаві
• вчера в 22:43
Ответ дляСвоего не предлагать
І якщо не катаєтесь, то може нема сенсу аж туди їхати?
Можливо, я тому і вирішила запитати тут. Сама щось розгубилась.
175см55кг19лет (она)• вчера в 22:43
Ответ дляСвоего не предлагать
Готель зі спа за 4тис за добу буде важко знайти
Та чого, начебто Міраж йде зі СПА і з сніданками ще
Парова машина• вчера в 22:46
Ответ дляБудьте так ласкаві
А на яку ви розраховували витрати в Буковелі?
Парова машина• вчера в 22:47
Ответ дляНе кую, не мелю
І потягом зручно з Києва добиратися
Парова машина• вчера в 22:48
Ответ дляБудьте так ласкаві
В Трускавець їдьте, ви ж всеодно не катаєтеся
175см55кг19лет (она)• вчера в 22:50
Ответ дляБудьте так ласкаві
Є маршрутки від Буковелю по 100грн від потягу до першого паркінгу. Біля першого паркінгу є готелі - Premium&SPA, Міраж і т.д. (подивіться, на карті, букінгу і готелі і ціни). На першому паркінгу є Сільпо - в якому не тільки можна купити поїсти готове, а ще і досить бюджетно поїсти, є де сісти, підігріти.
Якщо не ходити по ресторанах (типу Грибова хата - але якщо туди занесе, то грибну юшку не беріть, щось з нею не те), то харчування досить бюджетне може бути
ніколи такого не було• вчера в 22:58
Ответ дляНе кую, не мелю
Нищі це які ? Малозабезпечені?
Будьте так ласкаві
• вчера в 22:58
Ответ дляПарова машина
Варіанти проживання знайшла 3-4 готелі, спа включено, бюджет 15000-18000 за 5 днів (це те що пропонує Букінг). Сніданки вже включено у вартість. Залишається обід і вечеря. Цін правда не знаю, але розраховувала 4000 в день на це. Лижі і в аквапарк не планували.
ніколи такого не було• вчера в 23:00
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вам правильно радять не їхати в Буковель , та нема чого робити , якщо не кататися. Я б поїхала в Східницю,або на худий кінець в Трускавець
Будьте так ласкаві
• вчера в 23:05
Ответ для175см55кг19лет (она)
О, дякую. За назви готелів особливо.