Будьте так ласкаві• вчера в 22:14

Відпустка початок березня. Куди? Буковель, Яремче чи щось інше?

Порадьте будь ласка із власного досвіду.
Чоловіка відпускають у відпустку. Відпустка коротка (5 днів) припадає на початок березня.
Куди краще поїхати відпочити?
Плануємо вдвох. Своїм ходом. Машина є, але як на мене не розрахована для поїздок в Карпати в таку погоду.
Я хочу щоб було спа в готелі. Якщо погода буде погана, то просто там будемо тусити, не виходячи. Чоловіку байдуже, він просто хоче побути зі мною. Ніде не були із перелічених місць. Бюджет до 4000 за добу.
Парова машина• вчера в 22:15
Буковель 4000 за добу?
Голубец• вчера в 22:16
А откуда ехать?
Коленная ложечка• вчера в 22:16
Я б радила їхати в готель з басейном і спа поближче до вашого міста.

Бо якщо ви з Києва в Буковель будете їхати на своєму авто, то ви будете ще відпочивати день від дороги замість відпочинку
автор Будьте так ласкаві • вчера в 22:16
Ответ дляГолубец
А откуда ехать?
Потягом планую з Києва.
Парова машина• вчера в 22:16
В Закарпаття їдьте, в Карпатах в цей час препогана погода.
Одна з найгірших в році
Голубец• вчера в 22:18
Ответ дляБудьте так ласкаві
Потягом планую з Києва.
Может, тогда Трускавец, полно отелей со спа
Коленная ложечка• вчера в 22:19
Бюджет у вас до 4 тисяч на двох з харчуванням?
Тоді Буковель вас ’приємно’ здивує
автор Будьте так ласкаві • вчера в 22:19
Ответ дляПарова машина
Буковель 4000 за добу?
Так, є такі пропозиції на букінгу. Я сама здивована, бо Яремче, Яблуниця дорожчі. Та й в Яремче набагато менше варіантів. От і думаю в чому підвох. Може погода там в березні зовсім погана.
Голубец• вчера в 22:19
Ответ дляБудьте так ласкаві
Потягом планую з Києва.
Вы просто написали своим ходом, мы подумали, что вы своей машиной хотите
Ответ дляКоленная ложечка
Тоді Буковель вас ’приємно’ здивує
Ні, лише проживання розраховую.
Голубец• вчера в 22:20
Ответ дляБудьте так ласкаві
Зачем вам Буковель, если нет цели покататься? Там же больше нечего делать и цены там конские на все
Парова машина• вчера в 22:21
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ви катаєтесь на лижах?
Парова машина• вчера в 22:21
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ні, лише проживання розраховую.
І що ви там робити будете?
hrystia• вчера в 22:22
Ответ дляПарова машина
Буковель 4000 за добу?
Чому, ні? Хороше розташування. І будиночки непогані.
175см55кг19лет (она)• вчера в 22:25
Буковель. Якщо навіть не кататися на лижах, то там є чим зайнятися - родельбан, ролеркостер, санки, оглядовий витяг, вода клаб, мавка і т.д. Ну і взагалі класно, якщо поближче до центру жити, такий двіж, гарно прогулятися
Яблуниця село селом, вийти нема куди, окрім Кози
Нашли в капусте• вчера в 22:24
По любому вибирайте Буковель, заодно травонетесь, і таким чином продовжите відпустку чоловіку. Правда, доведеться в лікарні полежати, але то таке.
автор Будьте так ласкаві • вчера в 22:25
Ответ дляПарова машина
Одна з найгірших в році
Дякую, тому, мабуть, і ціни на березень низькі, всі готелі анонсують знижки. Я планувала середину березня, але вже як є. На жаль, ми не обираємо. А де саме в Закарпатті рекомендуєте? Я була в Лумшорах, Перлина Лумшор - дуже гарно, але влітку було холодно капець, басейн був без підігріву, кожен день чан - ото і вся розвага. Вийти особливо ніде, без машини там просто печаль
Парова машина• вчера в 22:25
Ответ дляhrystia
І що там робити?
автор Будьте так ласкаві • вчера в 22:26
Ответ дляПарова машина
Ви катаєтесь на лижах?
Ні, лижі не цікавлять
175см55кг19лет (она)• вчера в 22:28
Ответ дляНашли в капусте
Та шо Ви пугаєте зразу Та там спалах вже пройшов. Я так розумію, є поодинокі випадки... думаю, що ці випадки стосуються готелей, які зажали гроші на нормальну очистку води
175см55кг19лет (она)• вчера в 22:29
А, добавлю, ще чани класно
hrystia• вчера в 22:29
Ответ дляПарова машина
І що там робити?
Це вже інше питання. Ваше питання було в тому, що автор не вкладеться в бюджет. 5 днів відпустки , то не так вже і багато. Можна знайти чим зайнятися.
автор Будьте так ласкаві • вчера в 22:29
Ответ дляНашли в капусте
Ні, не той випадок. Йому не можна так підвести людей. Хлопці вже другий рік без відпусток. Добре хоч зарвз дають, хоч на 15 днів. Всі хочуть побути вдома і побачити сім*ї.
hrystia• вчера в 22:31
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ні, лижі не цікавлять
Можете глянути ще готель « Стара правда». Здається, проживання у вашому бюджеті. Там є джакузі і теплий басейн під відкритим небом. Смачна кухня. Гарні краєвиди
автор Будьте так ласкаві • вчера в 22:33
Ответ дляГолубец
Подивлюся, дякую, про нього навіть не подумала.
Своего не предлагать• вчера в 22:35
Ответ дляНашли в капусте
Ми були 2 тижні тому, 2 сім´ї з дітьми. Все ок
автор Будьте так ласкаві • вчера в 22:35
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я дивлюся новини і теж про це думала. Сподіваюсь що таки спалах вже пройшов.
Парова машина• вчера в 22:35
Ответ дляhrystia
Повірте, житло це навіть не половина витрат в Буковелі.
На меньше чим 10 - 12 тисяч в добу туди навіть їхати не варто
Своего не предлагать• вчера в 22:36
Готель зі спа за 4тис за добу буде важко знайти
Своего не предлагать• вчера в 22:37
І якщо не катаєтесь, то може нема сенсу аж туди їхати?