Нафаня Маня• сегодня в 09:00

Хто недавно оформляв пенсію, чи обовязковий електронний цифровий підпис?

Поїхали в пенсійний допомагати людині з оформленням пенсії по інвалідності. Людина майже не ходяча. І тут виявляється що треба той цифровий підпис і ще треба в податкову їхати. Але людина не в тому стані взагалі... Через банк не вдалося зробити, бо дані там застарілі потрібно оновлення, он лайн з певних обєктивних причин не вийшло. Можливо податкова може на флешку скинути без нього той цифровий підпис? Чи може з нас не мають його вимагати? який же брєд з тією всією цифровізацію, як людям все це ускладнює в леяких випадках ((((
автор Нафаня Маня • сегодня в 09:20
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А без підпису йому треба було б іти і особисто ставити підписи чи робити доручення
так все одно йти хоч з підписом хоч без, але навіщо ще той підпис...
Та_шо_ж_таке• сегодня в 09:20
Ответ дляНафаня Маня
Я розумію що немає нічого складного, але не для інваліда. Який не користувався банківськіми послугами і не має оновлених даних в банку((((
А пенсію він куди хоче отримувати?
Карту прийдеться оформляти
Давно без алко• сегодня в 09:20
Викликати юриста і оформити довіреність на дому.
автор Нафаня Маня • сегодня в 09:21
Ответ дляНенька наша
Автор вам скільки років?, він робиться за хвилину у банку онлайн.
у нього не оновлені дані, вчора пробували, нічого не вийшло, вище описала чому
Та_шо_ж_таке• сегодня в 09:21
Ответ дляНафаня Маня
В нього був колись приват 24, змінився номер. Вчора пробували оновити. Робимо фото а воно не проходить - на фото інша людина. Звичайно блін інша((( на 50 кг худіша і змучена хворобою((((
Інші банки є
Та_шо_ж_таке• сегодня в 09:21
Ответ дляНафаня Маня
Як ви без оновлення даних банку хочете оформити пенсію?
автор Нафаня Маня • сегодня в 09:21
Ответ дляТа_шо_ж_таке
То ще автор певно не вміж нічим користуватись, але винні всі навкруги.
Удалено администрацией...
В шоколаде• сегодня в 09:22
Читаю такие темы и просто очленеваю...И такие люди нам рассказывают за кого голосовать, как должна работать полиция и как прекратить войну...
Посудомойка• сегодня в 09:22
Ответ дляВ шоколаде
Заходите в приват 24 с тел или компа и в течение 5 мин делаете ту подпись
Видимо не может, потому что данные какие-то устарели как она пишет.
Та_шо_ж_таке• сегодня в 09:22
Ответ дляНафаня Маня
Удалено администрацией...
От ви і йдіте.
Посудомойка• сегодня в 09:22
Ответ дляНафаня Маня
Так обновите по видео, в чем проблема?
В шоколаде• сегодня в 09:22
Ответ дляНафаня Маня
Подпись нужна для входа в кабинет, если пенсионер в офисе, все делается на бумажках
автор Нафаня Маня • сегодня в 09:23
Ответ дляПосудомойка
Так обновите по видео, в чем проблема?
вчора телефонували в банк, там такого не пропонували. Як це зробити?
В шоколаде• сегодня в 09:23
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А пенсію він куди хоче отримувати?
Карту прийдеться оформляти
Конечно. и без обновления ее дадут
В шоколаде• сегодня в 09:23
Ответ дляДавно без алко
автор Нафаня Маня • сегодня в 09:23
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А пенсію він куди хоче отримувати?
Карту прийдеться оформляти
пошта додому носити буде
Посудомойка• сегодня в 09:23
Ответ дляНафаня Маня
зайдите в приват 24 , техподдержка
В шоколаде• сегодня в 09:24
Ответ дляПосудомойка
Без обновления данных ни один банк не оформит расчетный счет для пенсии.
автор Нафаня Маня • сегодня в 09:24
Ответ дляВ шоколаде
додому укрпошта принесе
В шоколаде• сегодня в 09:24
Ответ дляПосудомойка
зайдите в приват 24 , техподдержка
Автор не в курсе такого сервиса
автор Нафаня Маня • сегодня в 09:25
Ответ дляВ шоколаде
ну от і я не зрозуміла нашто той підпис якщо людина приходить
автор Нафаня Маня • сегодня в 09:26
Ответ дляПосудомойка
так і є, і паспорт новий і номер тел змінився. Вчора фото не прийняло бо написало інша людина на фото. от і все(((
автор Нафаня Маня • сегодня в 09:29
Ответ дляВ шоколаде
і як це пов’язано з тим що не ходяча людина не може оформити пенсію?? чи аби шо висрати?
автор Нафаня Маня • сегодня в 09:28
Ответ дляВ шоколаде
Автор не в курсе такого сервиса
Удалено администрацией...
Залетна Я тут• сегодня в 09:31
Можливо щось змінилося. Знайомий оформляв пенсію роки 3 тому, не вимагали ецп. Але він все сам міг підписати .
Якщо всі документи паперові для чого ецп?
Вам треба якось оновити банк, тоді ецп легко вже зробити онлайн.
Идууу--уууу блин• сегодня в 09:35
Ответ дляВ шоколаде
А зачем банк? Пенсию приносят домой, почтальон. Таких людей сотни тысяч по всей стране.
Я тоже не понимаю, зачем ЕЦП, если человек лично приехал в Пенсионный фонд и в состоянии все подписать руками.
Автор, идите сами к руководству (в,каждом отделении есть начальник, который принимает людей раз в неделю) и пусть вам покажет инструкцию , где сказано, что ВСЕМ пенсионерам необходима ЕЦП.
Невгамовна сила• сегодня в 09:59
Ответ дляВ шоколаде
Ви уважно читаєте старт-допис? Дані не оновлені. Онлайн оновити немає змоги за об´єктивних причин. Що за люди. Автор, робіть довіреність у нотаріуса і самі все оформляйте.
В шоколаде• сегодня в 10:06
Ответ дляНевгамовна сила
Т.е привезти пенса в ПФ можно, а привести пенса в банк для обновления данных не можна?
В шоколаде• сегодня в 10:07
Даже не в банк , а в любое отд, коих как песка по городу.
автор Нафаня Маня • сегодня в 10:09
Ответ дляВ шоколаде
Ви розумієте на скільки складно кожного разу ту людину везти? Він майже не ходить, до туалета з трудом. Його треба до машини тягти, потім з машини і потім по установах тягати і очікувати. Хто з цим не стикався той ніколи не зрозуміє всю складність цієї процедури. Тому не розумію навіщо так ускладнюють життя людям