Каркуша Клара• 24 февраля в 22:55
Хочу влітку відпочити в Аланії від 14 днів
Порадьте як бюджетніше це зробити
Зняти житло (так мабуть дешевше)
Чи all inclusive?
Чи воно те й на те вийде?В кого є досвід такого відпочинку,поділіться будь ласка
Зняти житло (так мабуть дешевше)
Чи all inclusive?
Янгол в камуфляжі• 24 февраля в 22:57
А може таки в Європу🥹?
В Туреччині росіян купу і мусульмани
Люблю джаз• 24 февраля в 23:03
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А може таки в Європу🥹?
В Туреччині росіян купу і мусульмани
А что вам мусульмане сделали? Они ж за руки автора не будут хватать и в мечеть к муле вести
Каркуша Клара
• 24 февраля в 23:03
Ответ дляЩира українка
Дешевше апартаменти,звісно
Відпочивали так?Маєте контакти перевірених апарт готелів?
Каркуша Клара
• 24 февраля в 23:03
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А може таки в Європу🥹?
В Туреччині росіян купу і мусульмани
Може… щось порадите?
Янгол в камуфляжі• 24 февраля в 23:04
Ответ дляЛюблю джаз
Стосовно за руки хапати, не впевнена)
Але в цілому їх релігія і погляди на життя дуже суперечать європейським цінностям
Та і противні вони, чоловіки їх
Чупокабра• 24 февраля в 23:06
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Стосовно за руки хапати, не впевнена)
Та і противні вони, чоловіки їх
Где вы нахватались этого никого за руки не хватает. А русня везде, теперь не выезжать людям?
Щира українка• 24 февраля в 23:11
Ответ дляКаркуша Клара
Може… щось порадите?
В Аланії не можу порадити. Для порівняння ціни в готелі Ви можете зайти на сайт отпуск юа і подивитися ціни. Потім порівняти з ціною , або букінг,або .airbnb. на апарти. Також подивіться варіанти перельоту самостійного,наприклад, на скайсканер. Якщо важко,страшно і немає підтримки,то дивіться тури організовані. В Турції була один раз в Кемері в готелі все вкл. Це не для мене,я таке не люблю) Море ,природа гарні.
Каркуша Клара
• 24 февраля в 23:18
Ответ дляЩира українка
Дякую за поради, приблизно так собі й думала прораховувати,хотілося б звичайно щось знайти вже перевірене(квартири,апартаменти і т.д)
не важко, трохи страшно лише вдвох з донькою 14 річною якби ще 2х дівчат хоча б в компанію…
Щира українка• 24 февраля в 23:21
Ответ дляКаркуша Клара
Розумію. Якщо перший раз,то звісно,страшно. Дуже багато зараз з України в Турції Може пошукати когось ,або є ТГ канали чи щось. щоб порадили житло . Або шукайте тут. Гадаю,що знайдете,
Каркуша Клара
• 24 февраля в 23:27
Ответ дляЩира українка
Ми вже відпочивали туром в цьому регіоні,дуже сподобалось…
Так,мабуть ще треба глянуть групи типу «українці в Турції» і т.д
НЛОша• 24 февраля в 23:32
В Аланії багато здають житла в кондомінімумах. Там і басейн, і сауна, і кафешки є. З контактами не підкажу. Це знайомі до війни їздили, хвалили. Знімали квартири.
Каркуша Клара
• 24 февраля в 23:37
Ответ дляНЛОша
Дякую
Идеальная оптимистка• 24 февраля в 23:43
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А може таки в Європу🥹?
В Туреччині росіян купу і мусульмани
Вы жилье в Европе посуточно сдаете?
Янгол в камуфляжі• 24 февраля в 23:58
Ответ дляИдеальная оптимистка
Вы жилье в Европе посуточно сдаете?
А до чого це запитання?
Идеальная оптимистка• 24 февраля в 23:59
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А до чого це запитання?
Вы предложили рассмотреть Европу, думала есть конкретное предложение
Янгол в камуфляжі• 25 февраля в 00:13
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ні, я нічого не рекламую тут.
Дайте вподобайок• 25 февраля в 01:42
Алания - часа 4 везли от аэропорта и природа нашей Евпатории. Кемер или Фетхие - горы, сосны и море, как на Юбк
Люблю джаз• 25 февраля в 08:03
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Стосовно за руки хапати, не впевнена)
Та і противні вони, чоловіки їх
Их мужчины чистые, опрятные,не ленивые и представители одной из самых древнейших наций. Ко мне никто не лезет никогда там
Каркуша Клара
• 25 февраля в 09:33
Ответ дляДайте вподобайок
Долго вас везли как то,там езды часа 2 от силы
Весела бджілка• 25 февраля в 10:56
Только на днях общалась со знакомой, обсуждали отдых.
Так вот она прошлым летом почти месяц прожила (бесплатно) у подруги в Турции (тоже там где-то регион Алании). Сказала, что ну его в пень такой отдых. Лучше хоть 10 дней, в отеле а все включено и с детскими развлечениями. А то постоянные походы, поездки по магазинам, закупки провизии, потом готовка. Пляжи общественные, поиски развлечений для ребенка. И говорит, что денег не мало потратила, хоть и жилье было бесплатным.