Конотопська відьма• вчера в 17:10

Ребенку 1,2 года и не говорит вообще

Говорит Ди -это дед
И ба-ба на бабу
Говорил еще кис-кис на котика, когда к нам приходил бездомный кот, сейчас не ходит и забыл он
Ббббррррр на машинке ездить и если играет машинками то тоже бррррррр как машинка едете говорит
Я уже на нервах
Почему не мама не папа не говорит
Уже корову учу с ним неделю, не повторяет (
КоКоКоКоКоКо...• вчера в 17:13
Вы серьезно? Ребенку всего 1,2!
булоТАЙминуло• вчера в 17:16
Ви почитайте про вікові норми розвитку мовлення хоч.
побольшомусекретику• вчера в 17:16
Вас добре розуміє?
автор Конотопська відьма • вчера в 17:17
Ответ дляпобольшомусекретику
Вас добре розуміє?
Да, носит что надо и узнает всех и когда говоришь пойди принеси шарик из сухого бассейна, например, идет- берет и приносит
Настасья Пицун• вчера в 17:18
Так он и говорит слова соответственно возрасту ,он ещё маленький совсем
годовасик• вчера в 17:19
Ответ дляНастасья Пицун
Но хочется чтоб уже читал, как у подруги в инсте
Настасья Пицун• вчера в 17:21
Ответ длягодовасик
Говорите подруге,сто ваш читает и рассказы пишет и самый умный
годовасик• вчера в 17:22
Ответ дляНастасья Пицун
Так надо это в сторис предьявить, а то подписчики не поверят и уйдут к другой!
Барабасиха• вчера в 17:23
Ну да, розумію вас, йому в університет через рік поступати, а він ні слова сказати не може.
Може поміняйте свого однорічного на іншого поки не пізно.
фрау Гітта• вчера в 17:24
Моєму 1.2 буде 14 березня, то він вже говорить близько 20 слів, це без звуконаслвідувань тварин.
Барабасиха• вчера в 17:29
Ответ дляфрау Гітта
І шо?
Меломанка Маланка• вчера в 17:29
так говорит, только мало, как вы считаете. Нормы не знаю. .
Вы назвали 4 детских слова. Наверное есть еще дай - на. И еще какие то.
Надо все проговаривать понятно и четко, так чтобы у вас в конце дня челюсть болела.))
фрау Гітта• вчера в 17:31
Ответ дляБарабасиха
І шо?
І те, що я відповіла на тему автора.
Ждушечка• вчера в 17:44
У моєї дитини теж була схожа проблема, було кілька слів, не було звуконаслідування, не повторювала за дорослими. Але все інше в нормі, реагувала, зоровий контакт, виконувала прохання. Були порушені етапи мовленнєвого розвитку, тобто має бути спочатку гуління (звуки приблизно схожі на агу, угу та ін), потім лепет (та-та-та), потім перші слова. Почали обстеження з 1.3роки. Спочатку невролог, ЕЕГ, потім сурдолог - перевірка слуху, потім дитячий психолог. Ніхто не виявив проблем, розводили руками, пройшли безрезультатно три курси в реабілітаційному центрі (ерготерапія, логопед, лфк). Допомогло тільки коли потрапили до мовного спеціаліста, логопеда. Вона поставила діагноз артикуляційна диспраксія і почали курс по запуску мовлення, тільки тоді дитина почала поступово повторювати слова, потім поєднувати кілька слів, потім об´єднувати в речення. В 2.7 тільки нормально почала розмовляти. Але це була дуже велика робота і з мого боку - займалась постійно, кожен день. Радили встигнути запустити мову до 3 років, бо потім звужується вікно можливостей мовленнєвого розвитку. Зі свого досвіду дуже б не радила слухати тих, хто каже не панікуй, чекай, ще забалакає. І ще я не погоджувалась колоти важкі ліки, які радили неврологи, коли немає інших відхилень розвитку це зовсім не потрібно. Автор, вибачте за лонгрід, але може мій досвід стане в нагоді
Мрії у вирії• вчера в 18:24
У меня ребенок в этом возрасте. Говорит 12 слов. Посчитала. Может вам надо всё-таки обратиться к специалистам,автор
Барабасиха• вчера в 18:33
Ответ дляфрау Гітта
І те, що я відповіла на тему автора.
А де вона питає про вашу дитину?
фрау Гітта• вчера в 18:36
Ответ дляБарабасиха
А де вона питає про вашу дитину?
Магне в6
автор Конотопська відьма • вчера в 18:55
Ответ длягодовасик
Как сын маминой подруги 😀😀😀😀