lilul990• 26 февраля в 10:18

Хто не вспів, той опіздав

Міністр закордонних справ Німеччини Йоганн Вадефуль заявив, що Євросоюз більше не повертатиметься до питання про використання заморожених російських активів для підтримки України.

О как. За його словами, натомість ЄС зосередиться на безвідсотковому кредиті в 90 мільярдів євро.

Останні два роки розкрадання і розбазарювання грошей, заробітку на ухилянтах, продажу квартир по заоблачним цінам і відносно комфортного життя. Далі будемо гребти самі.

Канада, країни ЄС готуються закриватися від напливу мігрантів. Залишать тільки тих хто може забезпечити обороноздатність і закрити дефіцитні спеціальності які вимагають кваліфікації. Про це вже сказали в Німеччині, в Канаді, у Швейцарії.
viter33• 26 февраля в 11:20
Ответ дляlilul990
Країна вдів і пенсіонерів. Хто оплатить усім пенсії, виплати, льготи - непонятно
Не знаю
Може, на бізнес сподіваються (після війни)
Хоча, судячи по дикому зростанню вартості житла і кількості новобудов - ’не все так погано’
viter33• 26 февраля в 11:21
Ответ дляlilul990
У епштейна такі люди не для дружби а для скритого впливу і збору інформації
А про кого Меланці збирати інформацію?
Про чоловіка?
Так він (чоловік) сам не знає, що він завтра скаже чи зробить
автор lilul990 • 26 февраля в 11:21
Ответ дляviter33
Не знаю
Мильна бульбашка. Зараз грошима нас накачують. Шо буде як відключать від апарату штучного живлення?

Може сша якийсь план маршала має
автор lilul990 • 26 февраля в 11:21
Ответ дляviter33
А про кого Меланці збирати інформацію?
Про чоловіка?
Про всіх.
автор lilul990 • 26 февраля в 11:23
Ответ дляviter33
Не знаю
Строять дуже швидко відверту куйню за мульйони доларів шоб швидше продати поки у людей гроші є - виплати на загиблих, зниклих безвісти, хто обогатився через схеми
Простоваля• 26 февраля в 11:23
Ответ дляlilul990
То ви ж повернетеся, свіжа, нагуляна, і будете піднімати економіку країни, і будете податки платити, і буде пенсія, пільги, виплати
автор lilul990 • 26 февраля в 11:24
Ответ дляПростоваля
Індусів завезуть
Простоваля• 26 февраля в 11:30
Ответ дляlilul990
Індусів завезуть
Сидить нероба на виплатах і теми клепає щодня, корчить з себе ´експерДа справ в Україні сидячи за кордоном´
karie• 26 февраля в 11:36
акакаяразница откуда бабло капнет нам.и с мигрантами все верно.а то пуйло спецом через беларусь запихивает всякую шваль на европу
karie• 26 февраля в 11:38
Ответ дляlilul990

Може сша якийсь план маршала має
ой хто там отключе.всегда мир будет нам помогать
karie• 26 февраля в 11:39
Ответ дляviter33
Не знаю
ой это капец просто треш цены на недвигу.у нас застройщики в села уже полезли.паи поделили.цильове призначення сменили и клепают коттеджные городки.в городе земли нэма ни грамма уже
karie• 26 февраля в 11:40
у нас ок климат центр европы море горы лучшие в мире черноземы.с чего бы нам угасать
ol_kin• 26 февраля в 11:46
Ответ дляlilul990
Я бачу шо мерц заявляє - треба більше грошей у себе вкладати, у ядерну зброю. Думаю договорились на ще 2 роки виснаження росії. Усім вигідно. В тому числі китаю. Законодавчо ніхто не помякшив правила легалізації тих хто на тимчасовому захисті. Крім нової зеландії
Ну, їм пора подумати і про свою безпеку, якщо не хватило розуму зробити це раніше. Війна прийде в Європу, вже ніхто не має сумнівів в цьому. У них паніка в керівництвах, Європа не просто не готова до війни, Європа живе в желє із благаполуччя і стабільності, їм буде триндец майже зразу і вони це вже почали розуміти.