Моїм ECCO Grainer вже третій рік.
Саме важливе - це сухі ноги, навіть при тому, що ходжу містом багато і калюжі, звісно в межах розумного, можу не обходити, кашу мокрого снігу-льоду-води на дорогах - теж нормально переносять. Коли було -15 і нижче, то одягала шерстяні шкарпетки - ідеально і тепло.
Раніше зимвове було лише Сrocs, але наразі маю чудову альтернативу.
Зараз це взуття коштує вдвічі дешевше, тож можна купувати.
Всім добра )
Киев_Елена• 26 февраля в 14:25
Ессо вообще отличная фирма, очень качественная обувь и не промакает. Одно но…несовременные модели, особенно женские
Ответ дляluda-00
Важкі?
треба звикнути, бо після Кроксів, звісно ці здавались вузькі і важкі. але швидко нога звикла, зручні, але на широку ногу - точно ні
Ответ дляfruhling007
А яка це модель? Можливо, збереглись дані?
я написала, що це ECCO Grainer