Зубожиння• вчера в 16:44
Ужгород, житло
Дівчата, підкажіть будь ласка, їдемо в кінці березня з дітьми на 3 дні, де можно зняти хостел/ готель/ апартаменти на букінгу дивлюсь, можливо хтось може порадити, і що подивитись із цікавого в місті
Мурзилка• вчера в 16:48
Ужгородський замок, поруч - скансен. Прогулятися по Набережній. Сходити в Боздошський парк.
Метровий сантиметр• вчера в 16:52
Центр, замок - подивитися
Готель Антоніо - жити
Невицький замок біля Ужгорода але незнаю чи відреставрували
Готель Антоніо - жити
Мурзилка• вчера в 16:53
А, ще можно по всьому місту шукати міні-скульптурки. Десь в Інтернеті має бути мапа їх розташування