lilul990• вчера в 23:14

Хто тут мріяв про демократичну Європу? Я ж казала

Данія пішла, після Норвегії. Ніяких статусів українським чоловікам і людям з більш менш спокійних регіонів

Це ще вони не чіпають тих чоловіків які уже отримали статус. Але і до цього недалеко. Хто не успів- той опіздав.
После 18• вчера в 23:45
Ответ дляУшла и Пришла
Оренда не варіант ?
В 19 лет без оконченного образования ? Чем он будет платить аренду? Кто его возьмёт работать?
Ушла и Пришла• вчера в 23:43
Ответ длявсемВсёИмного
Все зрозуміло. Пук у борошно
Ага 😆.
І тільки ваш висер істина .
Борисфенка• вчера в 23:44
Ответ дляlilul990
А звідки візьмуть по вашому 250 тис які потрібні для перелому у війні?
Мого чоловіка по другому колу загребуть, буде знову з тиском 240 в окопі сидіти.
Ще якихось калік наловлять.
Бо молодих-здорових жінки під спідницями тримають і годують, з квартир не випускають.
После 18• вчера в 23:44
Ответ длявсемВсёИмного
А что с женщинами, что вы их не осуждаете за стояние в тафеле? На работу всех берут, 19 век уже давно закончился
Как вы читали мой пост? Я не осуждаю только пенсионеров.
автор lilul990 • вчера в 23:44
Ответ дляБорисфенка
Ще якихось калік наловлять.
Для перелому треба молоді
Ушла и Пришла• вчера в 23:44
Ответ дляПосле 18
А за кордоном як він живе ?
Без грошей, не працює ?
После 18• вчера в 23:45
Ответ длявсемВсёИмного
Все зрозуміло. Пук у борошно
Это ж форум) тут можно)
всемВсёИмного• вчера в 23:45
Ответ дляУшла и Пришла
Ага 😆.
І тільки ваш висер істина .
А де я вказувала, кому і як жити?
Це ви висираетесь, я вам тільки уточнюючі питання задала
Зараз все скажу• вчера в 23:45
Ответ дляБоневтікла
Причем здесь демократия?
При том. Что люди не хотят воевать. Разве не смысл демократии в праве распоряжаться своей жизнью. А воюют пусть добровольцы! Тогда и воен не будет.
Борисфенка• вчера в 23:45
Ответ дляПосле 18
Я могу понять пенсионеров - у них на лекарства уходят деньги, ещё на что-то. Но работоспособные в тафеле на четвёртом году войны особенно мужики
Сірійці там 15 років стоять і ще 30 стоятимуть. Це для порівняння.
После 18• вчера в 23:45
Ответ дляУшла и Пришла
А за кордоном як він живе ?
Без грошей, не працює ?
Аусбилдунг. Получает зп и на нее живёт.
Ушла и Пришла• вчера в 23:45
Ответ длявсемВсёИмного
А де я вказувала, кому і як жити?
Я і вам не вказувала нічого .
Спілкуйтеся без отих негарних слів .
всемВсёИмного• вчера в 23:46
Ответ дляПосле 18
’особенно мужики’
Как написали, так и спрашиваю. Почему особенно?
Почему не особенно женщины без детей или со взрослыми детьми?
всемВсёИмного• вчера в 23:46
Ответ дляУшла и Пришла
Я і вам не вказувала нічого .
Спілкуйтеся без отих негарних слів .
Наприклад
Зараз все скажу• вчера в 23:47
Ответ дляэнциклопУдия
У меня муж инвалид, 3 гр. Приехал к нам в гости, пошел в частную за свои деньги провериться. Так кардиолог боялась его из кабинета отпускать, говорит вам сопровождающий нужен 24/7, как вы на авто доехали вообще. А у нас сказали не факт что продлят группу, перекомиссия в мае вот, может сразу в штурмовики годен будет.
И как он после этого за руль сел? Вы в курсе,что он может убить кого-то,стать причиной дтп,почему он так рискует?
ЗновЗдоров• вчера в 23:48
Как же Вы хотите, чтобы всех вернули...
Автор, это тоже Ваша тема была про Британию и девочку? Так там частный случай, а не тенденция.
Скандинавия маленькая, автор.

Франция наоборот предлагает украинцам перейти на визу, которая ведёт к гражданству. Новая Зеландия тоже. И это первое, что в голову пришло. Наверняка мест, где можно пока безопасно оставаться, куда больше.
После 18• вчера в 23:48
Ответ длявсемВсёИмного
’особенно мужики’
Потому что быть мужиком и не работать особенно стыдно. Есть женщины, у которых маленькие дети( хотя тоже вопрос насчёт плодиться, будучи на пособии)) , а, вообще, пособие нужно оставить только старикам, остальные как в Польше пусть крутятся.
Ушла и Пришла• вчера в 23:48
Ответ длявсемВсёИмного
Наприклад
П.68
автор lilul990 • вчера в 23:49
Короче, дами не спорте. Хто не виїхав- тому не повезло. Європа буде закриватися і це факт. Візьме тіки кваліфікованих і військових які будуть готові воювати. Всіх інших содєржать уже нема смислу

Європа це не про демократію і ніколи про неї не була. За демократією у світ рожевих поні і єдинорогів
всемВсёИмного• вчера в 23:50
Ответ дляУшла и Пришла
П.68
Це відповідь на ваші гарні слова п.62
Я так розумію, це ваша нормальна поведінка, то і відповіла відповідно
автор lilul990 • вчера в 23:51
Ответ дляЗновЗдоров
Как же Вы хотите, чтобы всех вернули...
Скандинавия маленькая, автор.

Ні, не моя тема. Але Британія теж уже сказала - поживете скільки дозволено і всі на вихід якшо ви не приносите користь державі. І це не прибиральниці чи водії інпост
Кашпо• вчера в 23:51
Ответ дляlilul990
Вони взагалі би могли не морочити нам голову своїм єс і нато і від´батись від нас, може було би менше проблем
вот 100%
Борисфенка• вчера в 23:52
Ответ дляЗараз все скажу
Угу, ’Надо просто перестать стрелять’, як казав Зеленський. Вже й Чонгар розмінували, і дороги для танків поробили на сході, а все ніяк. А це вже й Європа підключилася, миру всі хочуть, нема спасу. Хуйло тіко не в курсі, лупонув вчора вночі 400 шахедів і 40 балістичних ракет.
Кашпо• вчера в 23:52
Ответ дляlilul990
З польші купу народу депортували минулого року чоловіків,
это вы про зрителей концерта Коржа?
автор lilul990 • вчера в 23:52
Ответ дляКашпо
это вы про зрителей концерта Коржа?
І за мілке хуліганство
Некомильфо• вчера в 23:53
Ответ дляlilul990
А не давати статус просто за те шо ти чоловіки це хіба не дискримінація прав людей? Рівності і бла бла бла
Вам какое дело, вы ж в Польше сидите, я ору🤣
Борисфенка• вчера в 23:53
Ответ дляlilul990

Буде закриватися чи не буде - та Європа сама не знає.
Тут хоч би до наступного року дожити. Гівна варта ваша колотнеча.
автор lilul990 • вчера в 23:53
Ответ дляБорисфенка
Буде
Борисфенка• вчера в 23:54
Ответ дляlilul990
Буде
Ванга?
автор lilul990 • вчера в 23:55
Ответ дляБорисфенка
Ванга?
А це хіба не зрозуміло? Коли завершиться тимчасовий захист - перехід тільки на національні візи, заробітку по яким може не вистачить для порогу внж. У Британії вимагають заоблачні суми за рік заробляти шоб мати право лишитись