Данія пішла, після Норвегії. Ніяких статусів українським чоловікам і людям з більш менш спокійних регіонів
Це ще вони не чіпають тих чоловіків які уже отримали статус. Але і до цього недалеко. Хто не успів- той опіздав.
Ушла и Пришла• вчера в 00:08
Ответ дляПосле 18
Тогда уж тех, кто был на майдане. Колёсико завертелось именно тогда.
Но не хочу развивать эту тему , не обсуждаю политику в принципе.
Майдан в Україні був . Нагадую вам .
Ответ дляБоневтікла
Нет, не правильно. Кем бы ты ни был. Люди не приезжают никуда на совсем просто потому что итак захотелось. Каждая страна принимает свои правила. В Польше, например, пенсионер уже не сможет находится потому что не тянет оплачивать страховку, где то не принимают после других стран, где то не принимают из определенных регионов.
Вы что то за пенсионеров которых из Польши под жопу ногой выталкивают, совсем не переживаете. Польская демократия не в опасности?
Пенсіонерам перестануть надавати безкоштовне житло?
всемВсёИмного• вчера в 00:08
Ответ дляБоневтікла
А я что-то другое написала?
Или то что вы скопипастили как то пересекается с темой автора?
..захист прав людини..
Рівність та права людини: Забезпечення прав і свобод громадян, рівність перед законом.
Прям слово в слово написали, ага
Теща дочки• вчера в 00:08
ми дуже схожі зовнішністю до європейців, але до нас відносяться гірше чим до турків чи сирійців. в багатьох випадках через те що ми не такі уже бідні і нещасні як вони думали. багато не на пособіях
Ушла и Пришла• вчера в 00:08
Ответ длявсемВсёИмного
Демократія (з грец. — «народовладдя») — це політичний режим, де єдиним джерелом влади є народ. Вона передбачає рівність громадян, вільні вибори, захист прав людини та прийняття рішень більшістю при повазі до прав меншості. Управління здійснюється безпосередньо або через обраних представників.
Основні ознаки та принципи демократії:
Народовладдя: Народ є джерелом влади, яка діє від його імені та в його інтересах.
Вибори: Регулярні, вільні, прозорі та конкурентні вибори.
Верховенство закону: Дотримання правових норм.
Політичний плюралізм: Наявність багатопартійності, свобода слова та опозиції.
Поділ влади: Розподіл на законодавчу, виконавчу та судову гілки.
Основні ознаки та принципи демократії:
У Гуглі форумчанок не забанили .
Для чого це тут ?
Боневтікла• вчера в 00:08
Ответ длявсемВсёИмного
..захист прав людини..
Прям слово в слово написали, ага
Речь идет о гражданах этой страны, а не всех на свете
Ответ дляБорисфенка
Я вірю офіційним документам, а не балачкам з газет ’третього помічника другого заступника’.
Рік дають на виїзд, це загальна практика прощання з біженцями. Сірійцям ще й на дорожку дають по 10 тисяч євро на людину, але щось вони не хочуть їхати. Українцям по 10 тисяч навряд чи запропонують, але хтозна, всяке буває.
То не зря з´їздили?
Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 00:09
Ответ дляБандитка Сью
А они тоже сидят по 4 года не работая ?
Они пожизненно сидят на пособиях
Не для того мати квіточку ростила, щоб вона в Європі працювала
Борисфенка• вчера в 00:09
Ответ дляТеща дочки
Не погоджуюся, нормально відносяться.
Борисфенка• вчера в 00:10
Ответ дляlilul990
То не зря з´їздили?
Ага, ага, озолочуся, мля. Ще операцію на нозі зробила.
Боневтікла• вчера в 00:10
Ответ дляlilul990
Они не будут получать бесплатную медицину. А страховка стоит порядка 200 евро на человека. Знаю, потому что моя подруга в Польше с мамой после трех инсультов, она не работают, так как не может маму оставить дома, работает только ее муж и дети. Теперь все, будут возвращаться домой в Одессу. 400 евро они платить не тянут.
После 18• вчера в 00:11
Ответ дляУшла и Пришла
Майдан в Україні був . Нагадую вам .
Да. И после него началась война.
всемВсёИмного• вчера в 00:11
Ответ дляУшла и Пришла
У Гуглі форумчанок не забанили .
Для чого це тут ?
Нагадати принципи демократії
А що вас не влаштовує? Ви знову зібралися хизуватися поведінкою?
Борисфенка• вчера в 00:11
Ответ дляlilul990
Безкоштовно?
Медична страховка покрила. Вартість операції 27 000 євро, заміна гомілковостопного суглобу.
Ушла и Пришла• вчера в 00:11
Ответ дляПосле 18
Да. И после него началась война.
Майдан в Україні !!!
Росія напала .
Ответ дляБоневтікла
Якшо є працюючі в родині і відчисляють на зус можна оформити як родину, податися на карту побиту - і будуть отримувати все те саме
Борисфенка• вчера в 00:12
Ответ дляПосле 18
Да. И после него началась война.
Угу, Небесна сотня сама себе розстріляла і Крим захопила? Суки ви
Боневтікла• вчера в 00:13
Ответ длявсемВсёИмного
Нагадати принципи демократії
То есть по вашему демократия состоит в том что каждая страна которая себя демократией считает должна принять всех на свете?
Получается визы и паспорта это грубое нарушение прав человека.
Чего это меня ограничивают, если моя душа требует Швейцарии, например.
Борисфенка• вчера в 00:13
Ответ дляlilul990
Круто наші погуляли
Та ясно, ми ж мріяли скитатися на чужині
Ушла и Пришла• вчера в 00:13
Ответ длявсемВсёИмного
Нагадати принципи демократії
Хизуватися?
Немає перед ким .
Для чого оті простині строчити ?
Немає перед ким .
Для чого оті простині строчити ?
После 18• вчера в 00:14
Ответ дляУшла и Пришла
Майдан в Україні !!!
Росія напала .
До майдана она не нападала. Так что дело не в зеленском, а в майдане. Она напала в аккурат после майдана. Так что нужно на фронт не тех, кто голосовал за зеленского, а тех, кто был на майдане. Логично?
Ответ дляБоневтікла
Чого огранічувати за половою ознакою? Це демократично?
Борисфенка• вчера в 00:14
Ответ дляБоневтікла
Недавно тут був плач про те, як страждають біженки в глухих швейцарських селах, ніяких розваг.
После 18• вчера в 00:14
Ответ дляБорисфенка
Сами вы суки.
всемВсёИмного• вчера в 00:15
Ответ дляУшла и Пришла
Хизуватися?
Немає перед ким .
Для чого оті простині строчити ?
Немає перед ким .
Для чого оті простині строчити ?
Так я не вам писала.
А взагалі прийміть факт, що це публічний простір. Що хочу, те і пишу.
Якщо не бачите зв´язку, можете пройти повз, саме ваша думка мене мало цікавить
Ушла и Пришла• вчера в 00:15
Ответ дляПосле 18
Не паплюжте памʼять Майдану .