lilul990• вчера в 23:14

Хто тут мріяв про демократичну Європу? Я ж казала

Данія пішла, після Норвегії. Ніяких статусів українським чоловікам і людям з більш менш спокійних регіонів

Це ще вони не чіпають тих чоловіків які уже отримали статус. Але і до цього недалеко. Хто не успів- той опіздав.
Борисфенка• сегодня в 00:15
Ответ дляlilul990
Але свої бонуси отримали
Сумнівна радість, скажемо зразу.
После 18• сегодня в 00:16
Ответ дляУшла и Пришла
Не паплюжте памʼять Майдану .
И снова здорово.
Ладно, рассуждайте кто должен воевать, а мне завтра на работу. Спать надо.
Ушла и Пришла• сегодня в 00:17
Ответ дляПосле 18
И снова здорово.
Нічого.
Ще й ви будете розмірковувати .
всемВсёИмного• сегодня в 00:18
Ответ дляБоневтікла
То есть по вашему демократия состоит в том что каждая страна которая себя демократией считает должна принять всех на свете?
Получается визы и паспорта это грубое нарушение прав человека.
Чего это меня ограничивают, если моя душа требует Швейцарии, например.
Країни приймають біженців згідно гуманітарного права та міжнародних договорів.
З яких пір гуманітарне право обмежується за статевим принципом?
энциклопУдия• сегодня в 00:18
Ответ дляЗараз все скажу
И как он после этого за руль сел? Вы в курсе,что он может убить кого-то,стать причиной дтп,почему он так рискует?
До этого он лечился у наших докторов, и ему можно было за руль. Третья группа работающая, если что. И он ее переподтверждает каждый год. И что ему делать? Пенсия по инвалидности 2300, профессия специфическая, без машины никак.
автор lilul990 • сегодня в 00:19
Ответ длявсемВсёИмного
Жінка вам пише - кожна країна робить як хоче. Демократія лиш в тому шоб вибрати владу яка буде робить все шо хоче і як хоче
всемВсёИмного• сегодня в 00:22
Ответ дляlilul990
Тисячоліттями людина йшла до демократії та розвивала право, закони, боролися за рівноправність та відсутність дискримінації, щоб у 2026 прийти знову по колу на початок)
Svit_from_It• сегодня в 00:23
Ответ дляlilul990
А не давати статус просто за те шо ти чоловіки це хіба не дискримінація прав людей? Рівності і бла бла бла
это запрос Украины. и логичный
автор lilul990 • сегодня в 00:24
Ответ длявсемВсёИмного
Шо ше раз підтверджує шо у нас і в Європі мілко феодальні угруповання які керуються тіки власними інтересами і розглядають людей як ресурс якому впарюють ідею рівноправ´я і демократії.
автор lilul990 • сегодня в 00:24
Ответ дляSvit_from_It
это запрос Украины. и логичный
Йопта. Європа вище цього?
всемВсёИмного• сегодня в 00:24
Ответ дляSvit_from_It
это запрос Украины. и логичный
Бо в Україні демократії вже немає? Йшли до європейських цінностей і прийшли до дискримінації та відсутності прав у чоловіків
Svit_from_It• сегодня в 00:25
Ответ длявсемВсёИмного
бо в Украине война. когда все война - всех мобилизируют. так во всех странах было и есть
всемВсёИмного• сегодня в 00:26
Ответ дляlilul990
Нажаль
Древні люди бігали с палками та у пов´язках на стегнах. Тепер у костюмах з айфони.
Все інше так і залишилося.
Борисфенка• сегодня в 00:26
Ответ дляlilul990
Це ви вирішили ще й у Європі владу поміняти? Вони в курсі?
Ms. Похвала• сегодня в 00:27
Ответ дляlilul990
Демократично і рівноправно по вашому жінок приймати а чоловікам давати копняка? Куйня це а не демократія і рівноправність
Тут я з вами повністю погоджуюся.

У «партнерів» є теж власні інтереси щодо продовження війни в Україні. Тому, ця маска «демократії» та «рівності прав» дуже скоро спаде.
Але і неабияка заслуга в цьому саме нашої влади. Вони в своїх турне по європейских країнах ще з 2023 року вмовляли «партнерів» повернути українських чоловіків. Про це навіть відкритим текстом обмовлялися деякі з європейських посадовців. Чекаємо, коли чоловіки таки закінчаться, і почнуть діставати жінок.
Ms. Похвала• сегодня в 00:28
Ответ дляПосле 18
Я вообще за то, чтобы оставили только людей из оккупации и збд.
Тогда не всех людей, а только женщин, инвалидов, стариков и детей.
автор lilul990 • сегодня в 00:29
Ответ дляБорисфенка
Вивіску поміняли, суть ні. Середньовічними феодалами як були так і остались. Нічого ж не поміняно
Кусачая Я• сегодня в 00:29
Ответ дляБорисфенка
Ви знаєте хоч одного українця, якого депортували?
Америка зухвало депортувала недавно купу українських чоловіків, підвезли до самих шегинь і передали в руки українцям. До речі вони (американці) відмовилися коментувати такі депортації журналістам і суспільству- причину, підстави та норму закону тоді.
Поляки теж практикують миттєву депортацію українських чоловіків. Від вироку до передачі Україні, інколи проходить декілька годин.
автор lilul990 • сегодня в 00:29
Ответ дляКусачая Я
Їх не б´ють за це як тцкашників. Дивно
всемВсёИмного• сегодня в 00:30
Ответ дляSvit_from_It
Всіх не мобілізують в Україні
Борисфенка• сегодня в 00:30
Ответ дляlilul990
Вище правильно сказали, у них свої інтереси.
Зеленський вже пропонував Європі і гроші біженські йому всі віддати, і чоловіків повернути. Європа не ведеться.
автор lilul990 • сегодня в 00:30
Ответ дляБорисфенка
До пори до часу. Чи вам не знати про стан і положення на лбз.
Борисфенка• сегодня в 00:30
Ответ дляКусачая Я
Коли це було, скільки чоловіків, що було далі?
Ms. Похвала• сегодня в 00:32
Ответ дляlilul990
До речі сирійців чоловіків ніхто не виганяє
Так. Бо Сирія не стоїть перепоною на шляху війни до європейців, які дуже хотять жити ситно та спокійно, як і раніше. А на ціну, яку платить Україна їм тупо чхати.
Борисфенка• сегодня в 00:34
Ответ дляlilul990
Племінник у мене повоював аж 1 добу на Курщині, вже рік пропавший без вісті.
Періодично читаю, як героїчно бійці сидять по 50-100 діб в окопі, вийти з оточення не можуть, бо навколо літають сотні ворожих дронів.
Тому роль наловлених ботаніків в окопах стає все печальнішою.
А кадрові військові взагалі суцільні пенсіонери.
Ms. Похвала• сегодня в 00:35
Ответ дляБандитка Сью
А они тоже сидят по 4 года не работая ?
Сидят намного дольше, целыми огромными семьями.
автор lilul990 • сегодня в 00:35
Ответ дляБорисфенка
Із моїх кадрових знайомих військових які могли так героїчно тримати позиції - один уже звільнений зі служби, один в сзч, один на межі нервового зриву.
Кусачая Я• сегодня в 00:36
Ответ дляБорисфенка
Привозять с наручниках і передають українським прикордонникам. Далі вже інформація по них не розголошується
Кусачая Я• сегодня в 00:37
Ответ дляБорисфенка
Ось про американську депортацію
автор lilul990 • сегодня в 00:37
Ответ дляMs. Похвала
Тут я з вами повністю погоджуюся.

Може нарешті українців відверне від цеї лицемірної награної демократії