Щебетушка• вчера в 13:13
От і я дозволила квартирантам собачку))) в понеділок прощаємось
В шоці з теми про квартирантів і кота якого не дозволяли заводити і те що там є люди які виправдовують квартирантів і пишуть автору « ашотаковакотікіцелюбов».
В мене жив хлопець, прожив три місяці, в мене умова - без тварин. Тут він вирішив зʼїхатися з дівчиною, але в неї маленька собачка, пісяє на пеленку і все таке. Умаляли/ благали. Ладно, дозволила.
Сьогодні зайшла чисто випадково до них. Подушка від дивану лежить на підлозі і ще затяжки на ній. На моє питання: що це?
- на еій спить собачка. Чесно, я оуіла.
Попросила в понеділок звільнити квартиру))
- на еій спить собачка. Чесно, я оуіла.
Мишка-шалунишка• вчера в 22:58
Ответ дляПолюю на дрони
Сочувствую мы снимали квартиру 5 лет так ни коты не собака столько не сделали как я и дети подростки
А что вы сделали в той квартире за 5 лет?
Твердая валюта• вчера в 23:01
Ответ дляЩебетушка
А звідки знаєте що я забула, а чого не забула?
Вони знають ваше ПІБ, по реєстру легко перевіряється чи є ви фопом, якщо ні то ви точно не сплачували ніяких податків. А потім скарга в податкову, копії квитанцій, чеків
І привіт відповідальність за ухилення від сплати державного податку щодо незадекларованості прибутку орендодавця за ставкою по статті 167 ПКУ
Таких істеричок які виселяють людей за тиждень треба жорстко карати, щоб губу кусала,коли дивилася на ту подушку
Щебетушка
• вчера в 23:04
Ответ дляТвердая валюта
Для чого ви мені це все пишете?
Хіба в цій темі я просила ділитися своїми недолугими фантазіями?
Твердая валюта• вчера в 23:05
Ответ дляЩебетушка
Для чого ви мені це все пишете?
Я не тобі це пишу, а людям щоб вони знали що робити з такими як ти
Щебетушка
• вчера в 23:06
Ответ дляТвердая валюта
Яка ти дурнувата
Твердая валюта• вчера в 23:06
Ответ дляЩебетушка
Яка ти дурнувата
Дурнувата тут тільки ти,істеричка, яка виселяє людей за тиждень
Щебетушка
• вчера в 23:12
Ответ дляТвердая валюта
За три дні
Тримбулька• вчера в 23:15
Ответ дляВесотехник
Надеюсь, что ваши уже бывшие квартиранты знают фокус о яйце, шприце и щелях
Треба створити базу кончених арендарів, щоб власники квартир не здавали таким розумакам житло.
За кордоном, взагалі, практика в´їзжати в пусту квартиру без меблів, перед виїздом все фарбують і миють і залишають без слідів проживання.
Щебетушка
• вчера в 23:17
Ответ дляТримбулька
В нас в місті є така база
Тримбулька• вчера в 23:22
Ответ дляТвердая валюта
Треба щоб в´їзжали в голі стіни зі своїми меблями, тоді це буде клопіт арендаря.
Щебетушка
• вчера в 23:23
Ответ дляТримбулька
Чесно, це моя мрія
Твердая валюта• вчера в 23:25
Ответ дляТримбулька
Треба і треба реєструвати договір оренди
Тримбулька• вчера в 23:28
Ответ дляТвердая валюта
Вы так впевнені, що договір не реєстрували. А не муляє, що у собаки немає свого місця для сну, вони звикають до своїх ковдр, лежанок, чи будуть забирати подушку з дивана?
Мира всем• вчера в 23:47
Ответ дляТвердая валюта
Орендна плата збільшиться на розмір податку + витрати за клопіт для господаря. Питання: кого покарає орендар?
Щебетушка
• сегодня в 00:18
Ответ дляМира всем
Ну взагалі я плачу податки і це чесно кажучи не дуже відбилось на ціні оренди, але я не розумію чому якісь неадекватні баби пхають туди свого носа. При чому тут це до теми?
Твердая валюта• сегодня в 08:05
Ответ дляМира всем
Оцю істеричку. всеодно жити у неї вони не будуть,а штраф вона заплатить, з наступними орендарями буде більш адекватна, бо вона не має права виганяти на вулицю за тиждень.маю надію вони не з´їхали, як вона сказала. хай викликає поліцію
Твердая валюта• сегодня в 08:04
Ответ дляТримбулька
Якби вона платити податок і мала оф договір,вона б його виконувала,думаєте що там написано що можна виселити за тиждень ще й без поважної причини.?Муляє що є стандартні терміни які даються на виселення, а ця притрушена вирішила що вона може все, треба її осадити
Обнемашечка• 2 часа назад
Ответ дляЩебетушка
Я так розумію ви не знаєте що таке амОртизація, просто приблизно відоме слово.
Це природній знос речей які використовуються за призначенням, а подушка від дивану це не лежанка для собаки, я не для цього її купувала.
Жіночко,ви б менше херньою страждали,вишукуючи помилки.перевірте свої тексти ,купа помилок.
Вам вже багато про ці подушки написали.
Переварюйте і видихайте.
Вам вже багато про ці подушки написали.
Переварюйте і видихайте.