СамавиховуюКота• 27 февраля в 13:46

Дівчата Киянки, куди плануєте сходити на 8 березня?

Ми з подружкою маємо доньок підлітків, хотіли б кудись скодити, типу до театру чи на концерт, щоб було цікаво всім. Порадьте , можливо щось цікаве) Не обов´язково 8 , можливо до або після. Ті хто не святкують, проходьте одразу
Техпаспорт на медузу• 27 февраля в 13:48
Нiкуда
Техпаспорт на медузу• 27 февраля в 13:49
Клара Цеткiн менi не указ.
ДелиВерка• 27 февраля в 13:51
Як куди? На демонстрацію
Киянку беріть і приходьте
автор СамавиховуюКота • 27 февраля в 13:55
я зрозуміла, тут як завжди зліт святих та преподобних)) Ніхто не святкує і нікуди не йде, а 8го вся інста в фото з ресторанів )) і столик вже забронювати проблема. А , забула ще й подарунки ніхто не приймає! Бо їм і без свят дарують!
ХуАнита• 27 февраля в 13:55
Бухнуть к соседке, к счастью мелких дочерей нет, могу отдохнуть некультурно.
автор СамавиховуюКота • 27 февраля в 13:56
Ответ дляХуАнита
та не культурно теж плануємо, але хочемо поєднати))
ХуАнита• 27 февраля в 13:58
Ответ дляСамавиховуюКота
Я бі в цирк сходила,или на каукю -то комедию, но подростки и театр трудносовместимі.
Свій варік• 27 февраля в 13:58
Я именно в праздничные дни, никуда не хожу, из за скопления людей.
автор СамавиховуюКота • 27 февраля в 14:00
Ответ дляХуАнита
В кіно ходимо постійно, а в театр вже ходили з ними, сподобалось)
А я женатая• 27 февраля в 14:13
Ответ дляСамавиховуюКота
Незрозуміла в вашому випадку саме прив´язка до 8 березня.
автор СамавиховуюКота • 27 февраля в 14:20
Ответ дляА я женатая
а що не зрозумілого? Так, хочемо саме до 8 березня , кудись сходити, і так, нас будуть вітати чоловіки і ми плануємо зробити для себе свято) сподіваюсь вичерпна відповідь
А я женатая• 27 февраля в 14:21
Ответ дляСамавиховуюКота
Та я зрозуміла. Але ви могли просто спитати, куди можна в Києві сходити. Яка різниця чи це буде 8 березня, чи 9те, чи 10те?
автор СамавиховуюКота • 27 февраля в 14:25
Ответ дляА я женатая
тому що на цю дату зазвичай більше всіляких концертів і заходів і т.д Навіть вкладка є на сайтах продажу квитків . Ну і вихідний як раз)
А я женатая• 27 февраля в 14:46
Ответ дляСамавиховуюКота
І? Ви не здатні там щось обрати? Чи вам потрібна саме тематика 8 березня? Реально, не розумію запит конкретно під 8 березня
автор СамавиховуюКота • 27 февраля в 14:56
Ответ дляА я женатая
Для чого Вам це розуміти? не можете щось конкретне порадити, проходьте
Приму в дар• 27 февраля в 15:05
Ответ дляСамавиховуюКота
А чоловіка з 23 лютого привітати не забули?))
автор СамавиховуюКота • 27 февраля в 15:13
Ответ дляПриму в дар
Ви така дотепна теж не змогли пройти, так?)